Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a nőknek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ilyen alacsony elvárásuk?

Figyelt kérdés

NEm testi szinten értem, mert az sokaknak más és más. Hanem lelkiekben, az a pár dolog, az mind alap ami kell nekik.

Rengeteg nővel beszéltem már, mind olyanokat akar, akik szeretik, megbízhatóak, el fogadják úgy ahogy van a nőt, kedves és persze őszinte kell nekik.

De ez szerintem olyan, mint ha azt mondanák, hogy feje legyen.


2014. okt. 1. 15:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"középiskolás 9.es korom óta most nincs elöször csajom"

versus

"egy normál ember meg tudja állni szex nélkül, ha akarja"


Tudom, írtad hogy voltak kis kihagyások. Fenntartom, hogy mivel született alfa vagy, tök normális a magad szemszögéből, amin jár az agyad és amiről a kérdés szól. A várost sem kúrtad szét soha (de azért szinte mindig volt kivel szexelni), mert nem lett volna kihívás neked.


Azt kérdezed, hogy a nők miért nyitják szét olyan könnyen a lábukat mondjuk neked? Azért, mert a szexualitásunkban pont úgy vagyunk állatok, ahogy az étkezésünkben. A racionális tudatunknak nagyon kevés befolyása van felette. Pont ahogy egy férfi érez szexuális vonzalmat, mikor meglát egy jó nőt, a nőket is megszállja az a rózsaszín köd, az a bizsergés a gyomrukban, szétnyitnák a lábukat stb (ezer neve és kódja van a szexuális vágynak), amikor meglátják pl. a te viselkedésedet, stílusodat. Mivel szexualitásunkban ösztönösek, mondhatni állatiasak vagyunk, ezért aki vonzalmat kelt bennünk, azzal kefélni akarunk, legyünk bármilyen neműek.


Mondom, te annyiban térsz el, hogy nagyon sok nőt megkaphatsz nagyon könnyen, sokkal kevesebb energiabefektetéssel, mint mások. És most elkezdtél azon gondolkozni, hogy miért ilyen könnyűvérűek a nők. Nem ők azok, hanem te vagy stabilan nagyon vonzó sokuk szemében. A kérdést amit feltettél, ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy nő megkérdezné, hogy a férfiak miért szexmániások és miért akarnak szexelni a nőkkel állandóan, aztán belinkelné a képét és kiderülne, hogy valami 10/10-es kinézetű modell csaj.

2014. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Hát, ebben a viszonylagosságban lehet valami...

Kb olyasmi akkor , mint ha tele a hűtő akkor nem érdekes annyira az evés, de ha nincs benne valami, akkor tuti azt szeretnél enni ami épp nincs benne.

Most hogy említed, nem nagyképűségből, de jártam modell csajjal. Nem valami jó ahhoz képest, minek hangzik. Sokat vannak külföldön, az is meg van szabva, egy héten hányszor szexelhetnek, ha enni akarnak, jöhet a számológép, ne hogy túl sok kalória menjen be... Sok olyan gond, ami egy normális csajjal nincs.

Ami az igazán vicces, hogy a kinézetem alapján senki sem gondolná hogy akár egy csajt is fel tudnék szedni.

Talán pont ezért tartom fontosnak a szép és tiszta lelket... MErt tudom hogy a külső nem sokat számít.

2014. okt. 1. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!