Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a nőknek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ilyen alacsony elvárásuk?

Figyelt kérdés

NEm testi szinten értem, mert az sokaknak más és más. Hanem lelkiekben, az a pár dolog, az mind alap ami kell nekik.

Rengeteg nővel beszéltem már, mind olyanokat akar, akik szeretik, megbízhatóak, el fogadják úgy ahogy van a nőt, kedves és persze őszinte kell nekik.

De ez szerintem olyan, mint ha azt mondanák, hogy feje legyen.


2014. okt. 1. 15:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mert te ezt az egészet valami modern, kultúrális, civilizált alapra akarod helyezni. Fennkölt, racionális dolog, ahol mindenki a modern ember által kitaltált tulajdonságok alapján dönt (műveltség, udvariasság, kedvesség, stb.)


Helló, a szexben és szerelemben pont úgy ősi ösztönök irányítanak minket, mint az étkezésben. Ne nőkkel beszélj arról, hogy mit akarnak, hanem olyan férfiakkal, akik sok nővel dugnak.


Könyvet lehetne írni arról, hogy mi kell a nőknek, de röviden

1. Megfelelő személyiség, olyan ami magabiztos, határozott, önbizalommal teli, domináns. Egy konkrét, jól körülírható stílus, viselkedés, testbeszéd és beszélőke, ami úgy általában vonzza a legtöbb nőt. (És hogy ezt hogyan érheti el olyan, aki nem erről született, tényleg íródtak könyvek)

2. Minél jobban optimalizált kinézet. (Ha nem vagy a 10% legjóképűbb között, akkor is kísérletezéssel meg kell találni azt a frizurát, öltözködést, arcszőrzetet, testalkatot, ami a legvonzóbbá tesz).

3. Státusz, vagyon


A fenti három közül az első 70-80%-ban számít, a második 15-25%-ban, a harmadik pedig nullától max. 10%-ban. (Ezért van, hogy egy csóróbb srác is lehet jó a csajozásban és dughat jó nőkkel és ezért van, hogy egy srác megfelelő személyiséggel képes magánál jobb kinézetű nőket dugni.)

2014. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Ez a ne szexeljen alkalmi kapcsolatban dolog egy idiótaság. Miért ne tehetné, ha megkívánja? Ennyi erővel te meg ne egyél húst, ha megkívánod! Kibírja az ember nélküle is, de vele sokkal jobb.

Látszik, h alig jut neked a jóból, úgy gondolkodsz az emberi testről, mint vmi szent templomról, amibe csak az igazak engedhetnek bebocsátást. Tipikus szűies túlmisztifikálása a dolognak. A valóság az, h mi is csak húsból vagyunk és nekünk is vannak ösztöneink, mint minden más élőlénynek a Földön. Nem tudom, miért kell elítélni azokat, akik kiélik ezeket.

Am akik rendszeres és kielégítő szexuális életet élnek, intelligensebbek, boldogabbak, egészségesebbek, mint akik nem. Ennyit erről.

2014. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

"Am akik rendszeres és kielégítő szexuális életet élnek, intelligensebbek"


Bahahaha :D Hát ez kizárt! :) A másik kettőt még csak-csak elhiszem mert alapultak rá kutatások.

2014. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12, akkor ennyiből mehetsz vissza barlangba és bunkóval ütheted le magadnak a nőket...

Nem szűzies vagyok, hanem nem kell egy olyan, akibe csak úgy be lehetett már jutni. Mert akkor én miért küzdjek olyanért, udvaroljak neki, és mutassam meg az értékeim, aki már legalább 1szer csak úgy is szét tette már a lábait?

Hogy miért ne tenné valaki ami jól esik? Mert vannak erkölcsei, vagy hasonlók. Ha felhúz a főnök, miért nem nyírod ki? Mert nem szabad. NEm csak törvényileg...

11es, nem a dugásról van szó, hanem kapcsolatokról. Dugni bárki tud, ha akar. Nekem is lenne pár csaj, aki engedné ha akarnám. De minek? Szerintem nem csak ösztönök és élvezkedési kényszer az ember.

Szeretném azt hinni, hogy több vagyok, mint egy zsák hús ami nem választhat, mit tesz hisz az ösztönei irányítják.

2014. okt. 1. 17:50
 15/22 anonim ***** válasza:

14:

Hogyhogy; mi az hogy csak úgy be lehetett jutni?

Na ebből látszik hogy még soha nem volt alkalmi kapcsolatod és nem is vágod azoknak a dinamikáját, összehozásuknak a nehézségi fokát, stb.


UGYANAZZAL A NŐVEL SOKKAL NEHEZEBB ÖSSZEHOZNI EGY EGYÉJSZAKÁS KALANDOT, MINT EGY KOMOLY KAPCSOLATOT.


Egy egyéjszakás kalandot összehozni nehéz. Azon az estén, amikor megismerkedsz a lánnyal, nagyon oda kell tenned magad. Nem csak hogy külső tényezőknek kell klappolnia (neki is szexelhetnékje legyen, igyon egy párat előtte, különösen tetssz neki, stb.), de neked is nagyon jól kell manőverezned minden cselekedetedet és mozdulatodat ahhoz, hogy a megszólítástól eljuthass az ágyáig órák alatt. A lányok sokkal visszafogottabbak ebben, mint a férfiak és még ha úgy is tűnik, hogy egy csaj sokaknak szétnyitja a lábát, akkor sem akárkiknek, hanem csak az arra szerinte legérdemesebbnek.


Ezerszer könnyebb attól a lánytól elkérni a telefonszámát (vagy maximum egy csókot összehozni vele) az estén amikor találkozol vele, hogy aztán később randizhassatok és lehessen belőle komoly kapcsolat, mint ugyanazzal a lánnyal összehozni még egy egyéjszakás kalandot is.


"dugni bárki tud" - Neked mik a tapasztalataid? Beleuntál a sok csettintésre összehozott egyéjszakás kalandba? Vagy esetleg tapasztalat nélkül a levegőbe beszélsz?

2014. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13, az intelligencia részre is alapultak kutatások. Nyilván nem úgy kell elképzelni, h hirtelen drasztikusan megugrik az intelligenciaszint.
2014. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha már egyszer csak úgy széttette a lábát... tényleg elég furcsa nézeteid vannak. komoly kapcsolatot keresek (keresnék), de bizony voltak már alkalmi kapcsolataim. igaz, hogy egyszer még sosem tettem szét a lábam senkinek, de mentem már haza buliból egy volt alkalmimmal. akkor én már értéktelen vagyok, igen? nem tudhatod, hogy mi vezetett oda, hogy a lánynak volt esetleg egy darab alkalmija, vagy esetleg több. én is átestem egy nagyon csúnya szakításon, hiányzott a szex, de képtelen lettem volna kapcsolatban élni... hű, na akkor már be vagyok mocskolva ugye? igaza van annak a válaszolónak aki szerint kicsit túlmisztifikálod a dolgot. tegyük fel hogy pl megismerkedsz egy lánnyal, tökre klappol minden, együtt vagytok, aztán pár hét/hónap kapcsolat utána bevallja hogy bizony volt 1-2 alkalmija, akkor kihajítod, mint a macskát xarni? ezzel nem az első randin szoktak az emberek előhozakodni.
2014. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Visszafelé: Nem utolsó, ezeket fel sorolom mint feltételeket egy randihoz, aztán ha nincs meg minden feltétel, akkor nincs randi, nincs kapcsolat sem. Ennyiből ha 1-2 hét után kiderül valakiről, hogy kinyírt valakit, de csak mert rossz időszaka volt és nem bírta már tovább tűrni a dolgot, akkor már minden rendben is? Akaraterő már nincs is?

Szerintem ez nem misztikum kérdése, hogy olyat akarok, aki erős akaratú volt, ha úgy tetszik jobban a fogalmazás... És nem szexel csak azért valakivel, mert akar szexelni és keres hozzá valakit egyből.

15, lehetett volna alkalmim, csak annyiba lett volna, hogy rá bólintok. Nem tudom te hogy ismerkedsz, de talán sármos lehetek, vagy nem tudom, egy nő jobban el tudná mondani. Így fizikai vonzalmat igencsak hamar tudok ébreszteni. Ahogy egy nő felizgatása is megy akár érintés nélkül is.

Az a helyzet, hogy nekem sokszor csak annyiba telt volna, hogy bele egyezem és megyek valakivel lakásra. De mivel nem a cerkám dönt, hanem én, ezért úgy döntöttem, csak azzal szexelek, akivel járok is. Így egyikbe se mentem bele úgy, hogy nem jártunk.

No meg a szexualitás művészetét oly mértékben kigyakoroltam, mondhatni tehetséget mutatva a dolog iránt, hogy sok nő a környezetemben nem az érzelmi oldalamat szeretné(a mai napig) hanem a jó teljesítő képességem.

Lehet te stratégiával alkotod meg magadról a képet, én viszont azzal, hogy magam adom.

2014. okt. 1. 19:34
 19/22 anonim ***** válasza:

18: Na látod ez a durva. Szóval te magadat adod, ezért te jobb vagy.

Ehhez annyit fűznék hozzá:


A férfiak 10-20-30%-a mondjuk az, aki természetes módon csajozógépnek születik, vagy mondjuk nevelődik (mondjuk az apja által). A többi férfi (a legtöbb, 10-ből 7-8-9, a lényeg hogy a legtöbb) általában önbizalomhiányos az ismerkedésben, nem ért a nőkhöz, nem tudja hogy kell vonzalmat kelteni bennük. Nem mer (pláne józanon) odamenni egy lányhoz, akit nem ismer, azzal a szándékkal hogy megszólítsa és megismerkedjen vele. Nem tudja hogy kell vágyat kelteni a nőkben, érdeklődést kelteni maga iránt, stb. Nem tudja hogy jusson el a megszólítástól a hálószobáig.


Ha te azt mondod másoknak, hogy "elég csak magukat adniuk", az nem fog működni mindenkinek. Ha te magadat adod, abból lehet hogy neked puncieső lesz, de a legtöbb férfinek önmaga adása helyett hosszú évek kitartó gyakorlásával, tapasztalatszerzésével, mondhatni kemény munkájával kell leküzdenie magában a félelmeit, elérnie azt ami neked erőlködés nélkül megy és rájönnie, hogy mi működik a lányoknál és mi nem (persze 100-ból 95 férfi erre sosem veszi a fáradtságot és olyan marad, amilyen volt). Én tudod mikor leszek sikeres, vagy bármelyik többségbe tartozó férfi, ha magát adja? Amikor évek munkájával pozitív változást kényszerítek ki a személyiségemből és amikre most még "kényszerítenem, emlékeztetnem" kell magam, azok már természetesen fognak jönni belőlem.


Elfogadom hogy te született alfahím vagy (akár akarod, akár nem), aki könnyen jut pinához, de fogadd el az eddig leírtakat, hogy te tartozol ezzel a (jó) kisebbségbe. A helyedbe képzelve magam még azt is megértem, hogy belefáradtál abba és semmi mentális élvezetet nem nyújt, hogy a többséghez viszonyítva relatíve könnyen tudsz nőt szerezni.

2014. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19es, így leírva egész tudományágnak tűnik a téma...

Érdekes mód én soha sem féltem a nőktől, és hála remek emberismerő és kiismerő készségemnek olyanokhoz mentem oda, akikről látszott, hogy nem akkora bunkók, ha véletlen el is utasít(amibe még senki nem halt bele, és szerintem semmi extra nincs a tényben alapjában), akkor sem teszi azt alpári, megalázó módon.

Ha "alfahím" néven emlegetnél, az nekem furán jönne le. Valahogy nem érzem magam annak. Csak egyszerűen nem nehéz nőkhöz közel jutnom, a nem érdeklésből is akarást kiváltanom. Szerintem ez egyszerű pszichológia. A teljes félelem hiánya és a meghökkentő őszinteség akkora kombó, hogy nem tudnak nem bele menni a játékba.

Szóval ha a többségnek tényleg nehézség egy vonzalmat kialakítani, hát nem tudom... Az más megvilágításba helyezi a dolgokat az ő szemszögükből.

Jó, hát az is igaz, hogy középiskolás 9.es korom óta most nincs elöször csajom, egyébként pedig folyamatosan volt valakim. Persze kis kihagyásokkal, azért volt amelyik jobban megviselt...

Összesen 1, akivel sokáig voltam, össze is költöztünk, de ez egy másik történet.

Azonban még mindig azt állítom, hogy egy normál ember meg tudja állni szex nélkül, ha akarja. Nem kell vallásosnak lenni hozzá csak akaratosnak.Persze a mai elfogadó világban már semmi sem elítélendő, így bárki bármit megtehet, legalábbis ilyen szempontból.

2014. okt. 1. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!