Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, inkább egy magas nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, inkább egy magas nem izmos férfi, vagy egy alacsony izmos?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A kettő közül az, akivel megvan köztünk az összhang és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. 160 cm vagyok, velem egymagas és magasabb és tökéletesen megfelel számomra, az zavarna, ha ennél alacsonyabb lenne.
2016. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Amelyikkel jobban kijovok es amelyikkel lehet komoyan tervezni
2016. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas nem izmos...
2016. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Azért, mert magam is magas lány vagyok. Furcsán mutatnék egy 170-es sráccal.
2016. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alacsony, izmos :)
2016. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De milyen magas? Milyen alacsony? Mennyire izmos? Mennyire nem izmos?
2016. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből? Egyik sem. Nem tudom, milyen a személyiségük, nem tudom mennyire végletes a testalkatuk.


Ha egy nem izmos ember még beletartozik az átlagos testalkatú kategóriába (tehát nem sovány és nem kövér), az még teljesen rendben van, szóval ha nem szélsőséges, akkor inkább a magas. Az alacsony férfiakkal az a problémám, hogy legtöbbjük frusztrált.


Ha mindkettő szélsőséges alkatú, akkor egyiket sem tartom vonzónak. Nekem külsőre tetszik az arányos testalkat.

2016. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
A nem izmos mit takar? Gyenge és kifejezetten sovány? Vagy csak nem látszik rajta, hogy izmos/erős, mert van rajta zsír? Vagy esetleg izomtalan is meg zsíros is?
2016. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!