Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő van aki imádja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő van aki imádja és nagyon vonzónak találja az alacsony pasikat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan, akinek tetszenek az alacsony/alacsonyabb pasik.

Nekem nem kifejezetten...

2016. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sok? Inkább olyan kevés, hogy statisztikába beleszámítani is felesleges.
2016. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"férfi legen magas,ne pedig egy törpe nyomorult ,akit a kertbe kell ásni .." De csak melléd kis csillag! Hogy jössz te ahhoz,hogy másokra azt mondod,hogy nyomorult pláne olyan dolog miatt,amiről nem tehet? Mielőtt vissza mernél pofázni, közlöm,hogy nem vagyok alacsony.
2016. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted fel a kérdést. Inkább van-e egyáltalán olyan nő, aki teljesen el tud-e vonatkoztatni attól, hogy a pasi alacsony. A válasz: nem. 173 alatt tényleg semmi esélyed valós érzelmeken alapuló kapcsolatra (tapasztalat), max csak érdekkapcsolatra, de 180 alatt is csak akkor, ha legalább stabilan átlagos vagy arc és egzisztencia tekintetében.
2016. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Volt alacsony pasim, akit imádtam és nagyon vonzónak találtam, de nem eszerint választottam. Nem gerjedek külön az alacsonyságra, csak ha azt dobja a gép, akkor az is király.
2016. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Elég sok alacsony lány van. Ellenben köztük is van, aki jobban szereti a magasabb pasikat, de azért messze nem mind. Igazából próbálkozni kell, és akkor semmi sem lehetetlen.

Párom 170 cm, imádom. Végre nem kell sámlira állnom, ha csókot akarok adni :)

2016. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

"Vigyázz magadra te is, azt tanácsolom kis k..!"


Nem írtam rosszat, le lehet kopni, és nem kérek levelet, van pasim.

2016. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Á, nem írtál rosszat, csak gúnyosan megjegyezted,hogy ez még viccnek is rossz. Amúgy kösz, hogy közölted, hogy van pasid!...két legyet egy csapásra! :D
2016. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak merem remélni, hogy a nők döntő többsége nem ilyen véleményen van, mint itt 1-2 kommentelő (főleg a törölt első komment). Férfitól mikor hallanál te olyat, hogy ilyen hangnemben bélyegezzen meg egy molett csajt? Hihetetlen, komolyan! És ez nemcsak a magasságra érvényes, hanem az arcra, egzisztenciára stb.-re.

Pfff

2016. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!