Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz dolog lenne, hogy csak azért megyek fel társkeresőkre, hogy önigazolást szerezzek, hogy milyenek a mai nők?

Figyelt kérdés

Nem írnak vissza, a külső pénz számít nekik, túlságosan válogatnak külsőbe, beképzeltek stb.

Ezt úgy tesztelem le, hogy különböző profilokkal regisztrálok fel (csúnya, helyes, szegény, gazdag stb) és ezalapján vonok le következtetést


2016. jún. 16. 12:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Amikor 150 kilós debella voltam, mindig kipróbáltam a legdivatosabb csodafogyasztószereket, mert ezek igérték a leggyorsabb változást.És persze egyre méjebbre sülyedtem az önsajnálatba , mert rendre jöttek a kudarcok.

Aztán megismertem egy fiút aki eszméletlen szexi volt, haverok lettünk és mindig hívot magával sportolni. Amíg ő futott én mellette bicikliztem. Kajakoztunk, kiraándoltunk, kosaraztunk. Sosem várta hogy jo legyek, csak csináljam. Aztán a mozgás miatt megváltozott az étkezési szokásom is. 100 kg voltam mikor ez a srác engem választott barátnőjének a fitness csajok helyett. 1 év múlva rám sem lehetett ismerni.

Keseregni, elméleteket gyártani lehet. De gúsba kötni magunkat felesleges. Ha valami nem müködik és fáj, akkor fel kell álni és cselekedni kell.

2016. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11


Igaz, hogy mostanában extra érzékeny vagyok, de sikerült megsiratnod.

Olyan jó ilyen sztorikat is olvasni! :)

2016. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg még az ilyen mesék is megérdemelnék, hogy a "méjebbre sülyedtem"-féle helyesírás elleni erőszaktól mentesen kerüljenek képernyőre.
2016. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát az. remélem legalább ugyanazoknak a nőknek írsz a 20 féle profiloddal, nem mindig különbözőeknek, mert úgy nem valami jó felmérés. egyébként társkereső eléggé nem a valóság, azok az emberek akik ott vannak nem a legmegfelelőbb statisztikai alapanyagok, de téged ez úgyse érdekel. :D lehet pont azért ott játszol, mert tudod hogy milyen emberek regisztrálnak oda, és így megnyugodhat a kicsi szíved.
2016. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kamuprofilokkal regisztrálva, hazugságokkal traktálnál nőket a társkeresőn, hogy aztán elítélhesd a reakciójukat? Nagyon tiszteletreméltó.


És aztán ha a nők, akik már belefutottak egy-két ilyen kamu alakba aki ha találkozást vetnek fel köddé válik, gyanakvóak lesznek más felhasználókkal, és rögtön képet kérnek, esetleg a jó példán okulva szó nélkül megszakítják a levelezést stb. akkor megint csak ők a szemetek.

2016. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég becsavarodott lehetsz ha ilyenekre szánsz időt és energiát. Szerintem hagyd, te már eldöntötted hogy minden nő hulladék, akkor meg minek pocsékolnád az időd :)

Amúgy meg mit akarsz bizonyítani? Ha adott 2 férfi és egyik helyesebb mint a másik akkor a helyesebbnek válaszol? Hát ehhez nem kell kisérlet, mert mindenki tudja. Csak hogy férfi is ugyan így reagál egy ilyen szituban.Akkor én most menjek csak azért fel egy társkeresőre sok sok kamuprofillal hogy bebizonyítsam hogy a férfiak mekkora taplók? Mert csak a csinos, formás lányok kellenek neki, de bezzeg ha valaki aki aránytalan, vagy túl vékony vagy túl kövér, vagy pattanásos, vagy ne szép arcú azt válaszra sem méltatják? Hát szerintem ezek mindenkire igazak, mindegy hogy nő vagy férfi, tehát ha rám hallgatsz keresel valami értelmes elfoglaltságot :)

2016. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
nekem se irnak sose vissza a pasik szerintem is minden pasi vállogat és beképzelt
2016. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy nőnek (vagy akár férfinak) hangulatától is függhet, hogy mikor ír vissza/vissza ír-e? Ezért sem lehet tesztnek venni.

Pl. Tegyük fel, hogy levonsz egy ilyen következtetést valakiről, hogy "azoknak ír vissza akinek van kocsija", miközben meg valaki random módon vissza ír olyanoknak akiknek "nincs kocsijuk", de úgy hogy közben ők ezt magukban nem föltétlenül jegyzik meg, talán észre sem veszik, csak nálad szempont.

Vissza vissza írok egy szőke pasinak úgy, hogy közben nem izgat különösebben az, hogy szőke haja van, te meg ezt úgy veszed hogy biztosan oda vagyok a szőkékért, csak azért mert visszaírtam.


1. Én egyáltalán nem általánosítgatok az emberekre vonatkozóan, fölég úgy hogy nem ismerem mélyebben az embereket úgy általában.

2. Az a jelenség, hogy valaki "vissza ír-e" vagy sem, még egy egyén személyiségét sem ismerteti, nem hogy egy társadalomét... Értsd, rossz esetben még 1 nőt sem ismerhetsz meg ebből, nem hogy "sokat". Pl.randomra, néha tetszik, ha valakinek kiskutyás fényképe van, máskor meg nem. Szóval az ilyen visszaigazolásaimból nem lehet leszűrni semmit. Csak abból ha nyíltan beszélgetek valakivel, és leírom, hogy mit szeretek konkrétan.


Attól, hogy valaki vissza ír is neked, még sehol sem jelenti azt, hogy annyira érdeklődne irántad, vagy hogy akarna tőled valamit. Ennyiből még mindig nem következtethetsz a szándékaira. Van olyan, hogy visszaírnak, megismernek kicsit közelebbről belülről, majd megint nem írnak vissza:D Mert ebből nem dől el minden.


Tehát egy nőt sem fogsz ennyiből megismerni, nem hogy a "női társadalmat".

2016. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!