Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ronda? Egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ronda? Egy olyan dolog keseríti meg az életemet amiről nem tehetek. Érdemes így élni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ronda, ocsmány arccal születtem és emiatt nem lesz soha olyan barátnőm, akit vonzónak tartanék. Amit lehetett mindent megtettem, de ez a velem született adottság ellehetetleníti a helyzetemet. Már egy ideje teljesen magamba vagyok roskadva, nem látom a kiutat ebből a helyzetből, semmilyen öröm nem helyettesítheti ezt az életben...csak egy olyan életet szeretnék, ahol normális kinézetem van és lehetőségem barátnőt szerezni. Így tényleg semmi értelme. Már 20 éves rég elmúltam, végigjártam általános sulitól kezdve gimin át az egyetemig mindent és még alapvető kapcsolatom sem volt nőkkel. Teljesen üres az életem. Az, hogy elmegyünk a haverokkal focizni vagy kocsmázni, bulizni, semmit nem pótol.
2016. jún. 10. 08:17
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Nekem az a felfogásom az élettel kapcsolatban, hogy az emberi élet túlmutat a párkapcsolatokon. Az önmagában nem lehet cél, és nem adhat értelemét. Persze az jó dolog, ha megtalálja az ember a társát, mert az erősítheti, de közel sem a minden.

A szerelem az élet egy rész, és ha üresnek érzed az életed, akkor üres lesz egy társ mellett is.


Szerintem az, hogy te mire rendeltettél a Földön, az túlmutat a barátnő szerzés kérdésén. Ha nem jön össze a társkeresésé, akkor én inkább magam fejleszteném és keresném az életem fonalat. Valami ami nekem örömet okoz, és szeretem csinálni, és teljesebbé tehetem a világom, vagy akár mások világát.


Ezt az utat én is bejártam. Volt idő, amikor fiúbarátaim sem voltak, nemhogy pasim. De én úgy voltam vele, hogy inkább önfejlesztésbe kezdtem, kiléptem a vackoromból, úgy döntöttem, hogy megváltoztatom az életem, mert azzal nem voltam elégedett ami nekem eddig jutott. És miközben próbáltam megválósítani az elképzeléseim, akkor csöppent bele az életemben a párom. Nem kerestem, nem kajtattam, csak úgy jött.

2016. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom neked, hogy keress valami elfoglaltságot, ami boldogsággal tölt el és elfeledteti veled a problémádat. Segíthetsz rászorulóknak, önkénteskedhetsz, tanulhatsz zenélni, valami nyelvet, főzőtanfolyam, stb. Az a fontos, hogy emberek között. Mert nem szabad teljesen kivonnod magad a forgalomból.

Lehetőleg legyenek nők is, hogy legyen lehetőséged nyitni feléjük. Nem párkapcsolati szempontból, csupán emberi szempontból, a nemeket elfelejtve. Így talán fel tudod oldani azt a gátló érzést, hogy nem volt kapcsolatod nőkkel.

2016. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerezz pénzt plasztikai műtétre
2016. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hééé! Egyáltalán nem biztos, hogy ronda vagy. Sokszor teljesen normális, vagy jóképűnek kinéző srácok is rondának tartják magukat. Ennek az oka lehet a korábbi bántások vagy a nők felszínes, hazudozós, flegma megnyilvánulásai.


Nekem is ugyanez a problémám, mint neked és nekem is megkeseríti az életemet. De azért az egész életemet nem akarom ezért eldobni. Főleg hogy szerintem te is egy normálisan kinéző valaki vagy, mint a többiek.

2016. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!