Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg "ízetlen" dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg "ízetlen" dolog? Miért erre hajt a pasik nagy része?

Figyelt kérdés

Azt az elején szeretném leszögezni, hogy nem szeretnék általánosítani és provokálni senkit sem, de engem zsinórban az ilyen pasik találnak be!


A sztori csak annyi, hogy elkezdek ismerkedni egy pasival, minden okés, de egy idő után mintha kicserélnék őket. (pár találkozást, levélváltást értsetek ezalatt az idő alatt)

Állandóan megkapom, hogy küldjek magamról bugyis, melltartós vagy meztelen képet vagy olyat ahol csak a mellem vagy csak a fenekem látszik, stb...

Mikor megmondom nekik, hogy nem szoktam magam mutogatni boldog, boldogtalannak, akkor megkapom az "ízetlen", prűd és még sorolhatnám milyen jelzőket.

Hozzáteszem egyik sem vagyok, csak azért az ilyen képekhez egy jó nagy adag bizalom is kell, ami két levélváltás/találkozás után még bennem nem alakul ki.


Ha a barátom kérne ilyet még akkor is elgondolkoznék, ugyanis ezzel elég csúnyán visszalehet élni egy szakítás után. Nem egy barátnőm járt már csúnyán.


Ez a "stílus" miért lett ennyire gyakori a pasiknál? Vagy nem az, csak engem találnak meg? (De jó...)


2016. jún. 4. 15:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Bár én férfia vagyok de szerintem nem érdemes a neten keresni párt. Persze lehet találni de a normális ritka mint a fehér holló! Vagy alapból vedd félválról az ilyen netes ismerkedéseket és ha az egyik pasi végre normális lesz akor utána kezdj csak benne bízni. Szerintem ennyit tudsz tenni
2016. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ezeknek a zöme nem netes ismerkedés volt.

Még akikkel az elején leveleztem, azokat is egy kicsit ismertem már előtte suliból, tanfolyamról vagy valahonnan.

2016. jún. 4. 15:15
 3/29 A kérdező kommentje:

Amúgy igazad van, köszönöm!


Mellesleg volt már arra is példa, hogy interneten normálisabb embert ismertem meg, mint mondjuk egy rendezvényen.

2016. jún. 4. 15:17
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy hol ismerkedsz, mert társkeresőkön bizony a férfiak többsége erre hajt. Ha viszont mondjuk leszólított és utána randiztatok, akkor szimplán olyan peched van... Sajnos, ezt nem lehet kiszűrni, hiszen nem tudhatod melyik férfi "olyan".

Gyakoribb talán attól lett, hogy az internet segítségével közvetlenebbül lehet kommunikálni, ezért mernek meztelen képeket kérni tőled komolyabb következmények nélkül.

2016. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy társkeresőre sem vagyok beregisztrálva. :)

Az élet sodorja elém az ilyen férfiakat.

2016. jún. 4. 15:19
 6/29 anonim ***** válasza:

Azért mert forditott helyzetben is ezt csinálják sokszor a nők a férfiakkal, igaz nem képekkel, hanem más módszerrel, pl ugyanez megvan hogy férfi találkozik és a nő utána se szó se beszéd lekopik és otthagyja. vagy az hogy nem tudja, nem akarja elmondani mi a gondja mi bántja a kis lelkét, (pedig kommunikáció mindennek az alapja) sokszor ennek hiányában a férfi úgy veszi hogyha a nők ennyire lesz.rják az egész dolgot, akkor ők miért ne tegyék meg, Igyhát ők ebben találják meg a kicsszést, vagy csak mutogatni akarja a haverjainak hogy mekkora király h ilyen csajjal van..

De ebbe benne van a gyerekes irigykedés a másikra. sajna ilyen ez a társadalom.

2016. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Lol, nem vagy prűd, valami nem oké azokban a fejekben :D Bár nem ismerek sok embert, így nem tudom, mennyire elterjedt ez, de én speciel sosem kértem ilyet egy lánytól, pláne akkor, ha még csak ismerkedünk.


Valószínűleg az a felfogás lehet a háttérben, hogy nekik mindegy, úgyse akarnak semmi komolyat, csak élvezetet könnyen. Ha küldesz, akkor örülnek, ha nem, akkor mennek a következő "áldozathoz", aztán lehet majd a tizedik, századik, vagy ezredik már fog küldeni. Itt olvastam már olyat, hogy ez azért van, mert ha energiát fektetnek egy komoly kapcsolat kialakításába, attól még sanszos, hogy mégsem jön össze, és akkor azt elpazarolt energiának vélik. Így meg kevés energia megy csak el. Nem tudom, kinél mennyire van létjogosultsága...

2016. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyeneket mindig kerüld el, a csalódásom ellenére még mindig azt mondom vannak rendes pasik, de a lelki sérült, kattant egyedekkel sosem szabad foglalkozni. Soha, senkinek ne küldj intim képeket, mert nagy valószínűséggel vissza fog élni vele, ha úgy gondolja.


Én vagyok az élő bizonyíték, hogy egy rosszindulatú, gonosz ember tényleg képes visszaélni ilyen képekkel.

Én meg naivan megbíztam benne...

Nem csaltam meg, nem vágtam át, csak szimplán elegem lett a pszichopata énjéből, erre ő úgy gondolta, hogy ezzel visszavág, és akkor biztos visszamegyek hozzá... WTF?

Azóta kerülöm a netes ismerkedést, mint mókus az erdőtüzet, szerencsére megtaláltam a páromat a való életből.

2016. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

# 8:


Azért talán nem kellene mindenkit lebeszélni a netes ismerkedésről csak azért, mert te hülye voltál.

2016. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nyilvánvaló hogy akinek ilyen kérései vannak az ismerkedés az elején az nem komoly kapcsolatra vágyik. Ezért gyakori ez a viselkedés.
2016. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!