Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg "ízetlen" dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg "ízetlen" dolog? Miért erre hajt a pasik nagy része?

Figyelt kérdés

Azt az elején szeretném leszögezni, hogy nem szeretnék általánosítani és provokálni senkit sem, de engem zsinórban az ilyen pasik találnak be!


A sztori csak annyi, hogy elkezdek ismerkedni egy pasival, minden okés, de egy idő után mintha kicserélnék őket. (pár találkozást, levélváltást értsetek ezalatt az idő alatt)

Állandóan megkapom, hogy küldjek magamról bugyis, melltartós vagy meztelen képet vagy olyat ahol csak a mellem vagy csak a fenekem látszik, stb...

Mikor megmondom nekik, hogy nem szoktam magam mutogatni boldog, boldogtalannak, akkor megkapom az "ízetlen", prűd és még sorolhatnám milyen jelzőket.

Hozzáteszem egyik sem vagyok, csak azért az ilyen képekhez egy jó nagy adag bizalom is kell, ami két levélváltás/találkozás után még bennem nem alakul ki.


Ha a barátom kérne ilyet még akkor is elgondolkoznék, ugyanis ezzel elég csúnyán visszalehet élni egy szakítás után. Nem egy barátnőm járt már csúnyán.


Ez a "stílus" miért lett ennyire gyakori a pasiknál? Vagy nem az, csak engem találnak meg? (De jó...)


2016. jún. 4. 15:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Az is baromira érdekes, hogy ti pasik pedig csak a pénzéhes pics.ákba botlotok bele. Vagyis itt midig ezen megy a rinya...


De hogy válaszoljak is! Teljesen átlagos, már bocsánat a kifejezésért de a semmi extra pasik is ilyen kérésekkel jönnek.

És hozzátettem, hogy az elején nem ilyenek. Csak egy kis idő után hozzák ezt fel.

2016. jún. 4. 16:13
 22/29 anonim ***** válasza:
12%

#20

Az olyan pasik, akik kinéznek olyan jól hogy 10ből 5 lány el is küldi nekik, abban reménykedve, komolyabbra is fordulhat a dolog.

2016. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#22: Tízből öt? Tízből minimum kilenc. Valami ilyesmire gondoltam különben én is. Aztán utólag sírdogálnak, meg paráznak attól, ha a kis alfahím kirakosgatja a meztelen fotóikat a netre, de legközelebb is pont ugyanúgy elküldik a következő alfahímnek. :D Nem is akarnak tanulni a saját hibáikból...
2016. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Jajjj, de nagyon ostoba vagy.

Veled nem is állok le vitázni.

Nem küldtem semmiféle intim képet magamról, de gyere nyugodtan a hülye szövegeiddel, ehhez ért itt minden pasi. :D

2016. jún. 4. 17:19
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

Ti meg ugyanúgy koslattok a pénzéhes nők után, aztán gyakorin sírtok, hogy milyen felszínes és golddigger minden nő.


Na az én állításom pont annyira igaz, mint a tiéd, Ipkisz.

2016. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25


Teljesen igazad van.

Ami már itt megy az beteges...A nők is túlzásokba esnek, de az ide feljárók pasikkal agyilag komoly gondok vannak.

2016. jún. 4. 17:49
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, hogy nem küldesz egy ilyen srácnak sem intim fotót magadról. Azt én is furcsának tartom, hogy csak ilyenekkel hoz össze téged a sors, holott mint fentebb írta valaki, azért vagyunk jó páran olyan srácok, akik kellőképpen tisztelik a nőket ahhoz, hogy hiába izgága a lábunk közti testrészünk, nem kérnénk ilyet egy lánytól, legfeljebb, ha már elég nagy a bizalom.

Ez a játék egyébként kettős, azért lett ennyire gyakori valószínűleg ez a fiuknál, mert vannak lányok, nem kevesen, akik biza egy ilyen kérésre elküldik magukról a képet. Kereslet kínálat, úgy gondolom.

Egyébként ha csak ilyen srácba futsz bele, akkor rossz körökben mozogsz. Váltsál.

22/F

2016. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

De utálom az ilyen rossz kör és társai dumákat...


Akkor ugye azok is rossz körökben mozognak, akiknek nem jön össze egy normális kapcsolat, legyen az nő vagy férfi?


Sőt, azok is, akik a minden nő egy pénzéhes szuka dumát tolják a nap 24 órájában...


"Kicsit" tényleg kifordultnak érzem az embereket.

Feltettem egy kérdést, persze én forgok rossz körökben.

Arról meg nem is beszélve, hogy milyen leveleket kaptam. :O Elkeserítő...

2016. jún. 4. 18:23
 29/29 anonim ***** válasza:

egyszeruen, ahogy en latom, a ferfiak nincsenek kielve.

keves a tapasztalat, jo ha latak 2x mesztelen not edigg az eletben. azt is vmi idiotat, aki kihasznalta a naivitasukat...sajnos...


font vagyok facen vmi tarskeresos csoportban es mint fiu elhanyom magam azon mit irnak egyesek a csajoknak.

nekem egyszeruen nem az a stilusom, sosem kertem olyat. kaptam mar kepet, de a csaj kuldte magatol, amikor mar megismert. a ferfiak nem ertik h igy csak hulyet csinalnak magukbol.


kedves kerdezo, akkor kuldj kepet ha az a valaki megerdemli. ennyi az egesz. mindent az eletben ki kell erdemelni.


ami a fiu-lany vitakat illeti, egyik fel sem jobb.

vannak komolyan frustaltak mint 2 oldalon.

ha leirok vmit ami a lanyoknak nem tetszik, egybol le vagyok pontozva. es tudom h igazam van.

2016. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!