Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az önállóság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az önállóság miatt szeretik a nők ha egy pasi külön lakik vagy az anyagi helyzetről szól a dolog?

Figyelt kérdés

Szüleivel ne lakjon már mert az nem önálló. Valóban az önállóságról szólna a dolog?

Ismerek egy pasit aki külön lakik egy lakásba de eszi a gyorséttermi kajákat anyukája néha jön takarítani és viszi haza mosni a ruhákat.

Viszont szeretik a nők mert önálló stb..

Szerintem ez nem az önállóságról szól hanem egy indikátor az anyagai helyzetedre és ezért várják el a nők a külön lakást


2016. máj. 9. 06:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Albérletben is lehet csóróskodni...


szerintem arról szól hogy a szülők ne hallják amikor dugtok a szomszéd szobában. Ami egyébként szerintem is egy komoly érv. :)

2016. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1. Nem erről szól. Szülőkkel élek és ezért utasítanak vissza de két szintes a ház így külön tudnánk lenni de ez nem érdekli a nőket
2016. máj. 9. 07:20
 3/34 anonim ***** válasza:
36%

Én speciel nem jönnék össze egy nővel ha albérletben lennék és megkérdezném tőle vajon zavarná ha a szüleimnél laknék és igent mondana.


Ez egyrészt magánügy, másodszor nem lóg ki a zsebemből az arany hogy eldönthessem ebben az "országban" hogy hol lakhatok, mert örülök ha tudok valahol

2016. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Korosztálytól függ. Ha 35 évesen még a szülei nyakán lóg az gáz.
2016. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%
#2 Jó b+ Akkor egyetértek veled. Ezt akartad hallani vagy érdekel más véleménye is esetleg?
2016. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
34 vagyok és jobb lenne ha 25 lennék. Ugyanúgy felnőtt az ember szerintem -tök mindegy
2016. máj. 9. 07:27
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell minden nőt egy kalap alá venni.

Gondolom ez egy többgenerációs lakás lehet.

Az is lehet ilyenkor a probléma, hogy a pár egyik, vagy mind a két tagja szeretne csak kettesben élni szülőktől távol. Tehát, hogy nem egy emelet választ el mondjuk az apóstól vagy az anyóstól.

És itt nem az önállóságról van szó, szimplán csak nem akar mindig a másikkal talizni.


Egyébként, ha téged ez ennyire zavar, akkor rinyálás helyett költözz el, ha meg ez neked megfelel, akkor keress olyan nőt, akinek jó, ha minden nap össze fog futni az anyósával.

2016. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7. Ha lenne egy lány minél előbb összeköltöznék vele nem kell az anyóst néznie
2016. máj. 9. 07:33
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Mondhatsz amit szeretnél akiben nincs meg a vágy a külön életre azzal nem szeretnék gyereket vállalni. Innentől kezdve nem szeretnék együtt élni és összejönni se vele.

Nem a pénzről szól hanem a célokról a fejlődésről a változási készségről. Ha az életed közel 34 évét ugyanott ugyanúgy töltötted miért kéne feltételeznem hogy képes leszel váltani?

Lehet te épp képes lennél... akárhogy is ha 100 pasiból 98 töketlen marad és életképtelen akkor nem keresem ki azt a kettőt inkább keresek olyat ahol jobbak az esélyeim. Persze vannak férfiak akik külön élettel is alkalmatlanok. Bár szerintem amíg bármi köt a szülőkhöz (anya főz mos takarít nála vagy pénzeli) akkor még nem él külön.

Amúgy szerintem lényegtelen miért is várják el ha elvárják nem? Ha te nem értesz egyet ezzel az elvárással és így jó akkor neked nem kéne hogy számítson.

2016. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

A te estedben inkább az a baj, hogy a franc se akar egy házban lakni az anyóssal.


Egyébként igen, az önállóság miatt fontos, hogy külön lakjon, akárki akármit mond, teljesen más ha a saját lábadon kell állni, mint amikor anyunál laksz, akkor is ha külön szinted van. Azért nem érted, mert még nem próbáltad.


30+ korban főleg gáz, ha ismerkedésnél kiderül a szitu. Ennyi idősen a legtöbben már családot szeretnének, tudod: takaros kis feleség, kacarászó gyerekek...Mindezt úgy, hogy nem kell állandóan alkalmazkodni egy anyóshoz, meg egy apóshoz, nem más házban lesz az ember megtűrt vendég, stb.

Viszont ki a francnak van mersze összeköltözni egy 34 éves anyuci fiával, aki még sose lakott külön.

2016. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!