Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az önállóság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az önállóság miatt szeretik a nők ha egy pasi külön lakik vagy az anyagi helyzetről szól a dolog?

Figyelt kérdés

Szüleivel ne lakjon már mert az nem önálló. Valóban az önállóságról szólna a dolog?

Ismerek egy pasit aki külön lakik egy lakásba de eszi a gyorséttermi kajákat anyukája néha jön takarítani és viszi haza mosni a ruhákat.

Viszont szeretik a nők mert önálló stb..

Szerintem ez nem az önállóságról szól hanem egy indikátor az anyagai helyzetedre és ezért várják el a nők a külön lakást


2016. máj. 9. 06:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nézd, az önállóság fokmérői nálam a következők:

Te fizeted a rezsidet? (Nem úgy, hogy beleadod a szülőknek a közösbe, amikor éppen van pénzed, de ők megelőlegezik, amikor éppen nincs...)

Képes vagy ellátni magad teljesen mondjuk egy hónapig? (Kaja, tiszta ruha, stb.)

Ha felviszel egy nőt magadhoz, akkor a nőnek sorba kell állni a családtagjaiddal a fürdőszobáért? Meg tud csinálni magának (és neked) legalább egy reggelit úgy, hogy ne anyád konyhai eszközeit kelljen használnia? Tehát van saját hűtőd, minimum egy teakonyhád, saját edényeid, stb.?


Én nem vitatom, hogy ezek mind megoldhatók a szülőkkel egy fedél alatt élve is. Számos ismerősöm él családosként is egy ingatlanon, de teljesen külön lakásban a szülőkkel. De az nem önállóság, hogy nagy a ház, van egy saját szobád, és minden más közös (konyha, fürdőszoba), hogy anyád a bejárónőd, és beleadsz a rezsibe valamennyit, de csekket fizikailag még nem láttál, a rendszeres fizetés felelőssége nem a tiéd.


És igen, valamilyen szinten indikátora is az anyagi helyzetnek. Amikor a párommal összejöttem, tudtam, hogy egyedül tart fenn albérletet, ebből kiderült számomra, hogy összeköltözés esetén sem nekem kell majd őt eltartanom, hiszen meg tudja oldani hónapról hónapra, hogy befizesse a számlákat, egyen, közlekedjen, legyen otthon mosópor, tisztítószer, stb. (Ezeket ugyanis együttélés esetén is ugyanúgy meg kell oldani, és ha ő nem lenne rá képes, akkor nekem kellene egyedül...)

2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%

#31 Igen, nemhogy külön rezsit fizetek, de még a távfűtés is másik szolgáltatótól jön. Úgy oldottuk meg hogy megfeleztük a fűtéscsöveket, enyém a cső fal felöli fele :). Nekem saját atomerőművem is van, tudod mikor fogon használni azt a csóró paksit mint a szüleim. Van saját evőeszközkkészletem, meg saját hűtőm is, sőt bár csak egy konyhánk van, de beépítettünk egy plusz konyhabútorkészletet, sütőt, csapot, meg ablakot. Nehogy már anyám nyitogassa az én ablakomat, hol lenne akkor az önállóság? Mondjuk a kukásautó soförjévele nem volt egyszerű megegyezni hogy az én szemetemet szerdán vigye, a szüleimét meg szombaton, de miután meghívtam egy sörre, bevállalta hogy ha véletlenül egy kukába rakjuk, még szét is válogatja. Egyébként a fűtés az tényleg necces, külön ventillátort kellett a falba szerelni, nehogy már az én melegem átmenjen a szüleim lakrészébe. Ja, és külön wc-m is van, apámmal általában ott szoktuk megbeszélni az élet nagy dolgait. A barátnőmmel ráadásul csak magunknak főzünk,hiszen ha bármelyikünk is főzne a másiknak, az már nem is lenne önálló dolog, mert ennyi erővel anyám is főzhetne rám.

Ja, és most le fogsz padlózni, de igen, még a biciklipedált is én tekerem magamnak.

2016. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 ~OnLány~ ***** válasza:
32. :D
2016. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32-es! Jól nyomod. :D
2016. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!