Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legjobb dolog, amit ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb dolog, amit ki lehet hozni a helyzetből? 20F

Figyelt kérdés
Többször volt már ilyen, most is ez van. Van egy 17 éves lány, akivel lehetne valami. Értelmes, gimibe jár, szép is, csak nagyon kislányos. Kb 15 évesnek mondanám, jó esetben 16-nak. Nem ismerem még jellemileg, nemrég kezdtünk el beszélgetni. A lényeg, hogy írogat és közeledik, de nem tudom mit csináljak. Hogy őszinte legyek mindig egy korombeli lányt akartam, de ők a 25+ évesek felé hajlanak, így ez elég irreális. Az a baj, hogy, ha belemegyek és nem tudok beleszeretni, ő pedig belém igen, akkor neki is összetöröm a szívét, mert volt már ilyen, hogy egyszerűen nem ment és szegénnyel nem tudtam mit kezdeni, az nem párkapcsolat, ha nincs meg a kölcsönös érzés, így szakítottam vele. Ti mit tennétek? Lassan beletörődök, hogy lehetetlen egy korombeli, érett lánnyal kapcsolatot alakítani, de félek belemenni ilyen kisebb lányokkal egy komolyabb dologba.
2016. ápr. 17. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki ba***d hogy hozzád legalább közelednek a nők. Én nem törődnék azzal, hogy a lány hány éves, udvarolnék neki, meg elfogadnám barátnőmnek, főleg, ha közeledne hozzám. Szerencsés vagy, ne törődj a 20 feletti nőkkel, menjenek a fenébe, te meg gyere össze a fiatal lánnyal komoly kapcsolatra. Ezzel a lánnyal ne szakítsál. Fogadd el, hogy az idősebb nők tojnak rád, mint Orbán a szegényekre és gyere össze a 17 évessel.
2016. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem soká úgyis betölti a 18-at, majd csak bele szeretsz, örülj, hogy egyáltalán közelednek hozzád a 17 évesek, mert én a helyedben nem agyalnék sokat a dolgokon, ezzel össze jössz oszt lesz barátnőd, a többi nőre meg kakiljál egy nagyot, nem szabad olyan nőkkel foglalkozni, akik le se kakálnak, mert csak saját magaddal tolsz ki, ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel, ha a 20 felettieknél esélytelen vagy kezdjél 16-17 évesekkel, oszt ennyi.
2016. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 25 lettem nem is olyan régen, mégis összejönnék 15 éves csajjal is, ha csak az közeledne hozzám, meg összejönnék 40-essel is, ha az közeledne hozzám, szóval nem kell a korkülönbséget figyelembe venni, Adolf Hitler és Eva Braun között 23 év korkülönbség volt, Eva mégis annyira szerelmes volt, követte az ő Adolfját a halálba. Én is ilyen vagyok, ha lenne csajom meg is halnék érte vagy vele is, ha úgy van, le se tojom azt, hogy ki hány éves.
2016. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval hülye vagy szerintem, ha nem jössz vele össze. Azokat a nőket akik meg nem foglalkoznak veled, mert nem vagy nekik elég jó, hogy veled járjanak, azokat le kéne már kakilnod magasról. Nem kell koslatni olyanok után akik tojnak rád.
2016. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem koslatok senki után, sőt, egyáltalán nem próbálkozok már évek óta senkinél. Csak volt pár lehetőség buli stb után, hogy legyen néhány ilyen lánnyal kapcsolat, mint ahogy fent leírtam.
2016. ápr. 17. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
értem én csak reagáltam a kérdésedre
2016. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg vele, ismerd meg milyen jellemileg. :) 17/L
2016. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok... 22/F
2016. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd írj már, hogy hogyan döntöttél! :D
2016. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még csak beszélgetünk, majd később fogok dönteni, hogy mi legyen. :)
2016. ápr. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!