Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az önállóság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az önállóság miatt szeretik a nők ha egy pasi külön lakik vagy az anyagi helyzetről szól a dolog?

Figyelt kérdés

Szüleivel ne lakjon már mert az nem önálló. Valóban az önállóságról szólna a dolog?

Ismerek egy pasit aki külön lakik egy lakásba de eszi a gyorséttermi kajákat anyukája néha jön takarítani és viszi haza mosni a ruhákat.

Viszont szeretik a nők mert önálló stb..

Szerintem ez nem az önállóságról szól hanem egy indikátor az anyagai helyzetedre és ezért várják el a nők a külön lakást


2016. máj. 9. 06:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%

De miért kell könyörgöm ahhoz egy csaj, hogy elköltözz a szülőktől?

Ha nincs csaj, akkor maradsz anyuci pici fiacskája?


Na, ez a felfogás iszonyat gáz. Nem egy csaj szükséges ahhoz, hogy lelépj otthonról!

2016. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%
Nők egyik problémája, hogy nem szeretnek találkozni a fiú szüleivel. Különösen az "anyóssal". A legtöbb esetben kibékíthetetlen ellentét alakul ki a fiú anyjával (oda-vissza), még akkor is, ha ezt nem mutatják ki minden pillanatban. Biztos előfordul kivétel, de nagy általánosságban ez van. Egyes esetekben az anyagiak is bejátszhatnak. Csajoknak jobban imponál ha egy férfi önálló...
2016. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ugyan egy másik kérdéshez írtam, de ide jobban illik:

A saját lakás csak azért fontos, mert nő a nővel nem jön ki. A legtöbb nő állandóan rivalizál egymással, így sem az anyjukkal, sem az anyósukkal nem tudnak együtt élni. 

Az első legfontosabb céljuk a saját kuckó, ahol ők uralkodhatnak, és senki nem szól bele a dolgaikba, és senkihez sem kell alkalmazkodniuk. A férfiak meg úgyis rájuk hagynak mindent, mert úgy kényelmes nekik, és a "női dolgok" senkit nem is érdekelnek. 

Ezért fontos, hogy ne az anyjával éljen a pasi, mert akkor kapásból el tudnak menekülni az anyjuktól, úgy, hogy nem kell megküzdeni az anyóssal.


Azt várják, hogy határozott legyél mindenkivel, kivéve akivel nem akarják, mert akkor meg bunkó vagy. Érted ugye?

2016. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%

A bátyám 32, otthon él. Rengeteg barátom szintúgy.

Sőt testvéremnek esze ágában sincs költözni, hatalmas a ház, ott van a vállalkozása. Később külön bejáratú lakrészt alakít ki.

Nem is egy túl szép ember, kicsit csöcsös és kopaszodik is. Mégis olyan dumája van, hogy még nem volt olyan fél év, hogy senki se jött össze neki.

Egy régi opelja van, anyagilag sincs eleresztve.

Viszont férfias, és nem esik le a kukija a mosogatószivacstól, jól főz, és a mosógépet is tudja használni.

Míg egy másik haverom, bár külön lakik, anyu jár át hozzá takarítani...

2016. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

Aki szulokkel lakik, nem tekintem felnottnek. En is elkoltoztem mar 13 eve a szuloktol.

N

2016. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha a nő is önálló és hasonlóan önálló pasit keres? Ha komolyra fordul a dolog,akkor melyikük adja fel az otthonát, hogy a másikhoz költözzön? Tudom ritka, de ilyen is van.


Nekem nem lenne bajom, ha a férfi külön lakrészben,vagy külön emeleten lakik a szüleitől.Én is laknék a szüleimmel, mindennap álmodozom, milyen jó is lenne a teli hűtő,teli spájz, meg a nagy kényelmes ház, vagy hogy valaki más is takarít rajtam kívül...

2016. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen típusü kisfiúk mint a kérdező azok, akik 50 évesen is még a gyerekszobájukban élnek, mert önállóan töketlen kis társaságfüggő, döntésképtelen kisbabák. Ha valakinek külső motivációra van szüksége belső indíttatás helyett arra, hogy önálló életet éljen az 34 évesen egyszerűen iszonyatosan szánalmas.
2016. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező! Szánalom, hogy ezzel nyugtatod magad, hogy te ezért nem jössz össze senkivel, mert a millióidra pályázik. Nem! Neked qva kényelmes otthon, nehogy pénzt és energiát kelljen fektetni a költözésre, a valós önfenntartásra, a kapcsolatra, semmire amiért egy métert is tenned kell. Hitegesd magad, hogy a pénzed kell nekik ezért te inkább azért is otthon maradsz és ezzel teszteled lesz e olyan, aki ezt a felfogást elfogadja. Ezek szerint nem nagyon találsz ilyet! Ne is haragudj, 30-as években jársz, még ha külön a lakrész is, simán lejárkálhatsz anyádékhoz enni, inni akármi ha az asszony nem csinál? Na ez a probléma soknak, hogy nem vállalsz magadért felelősséget, azt látják. S ha gyereketek lesz? Nem merik veled, mert gyereknek látnak igen, ezért. Ja és ne haragudj, te gyereked fényevő lesz? Meg majd a gyerek is csak azért kell majd a nőnek, hogy az téged lenyúlhasson?


Tudod..., neked egy bábu kell.


Jaj mielőtt azt kihagynám, hogy a kedves pasi ismerősöd is egy béna alak és annak is lehetnének milliói ha meglátom az anyja járkál utána ruhát mosni! Az se változik már meg!


Azt meg jegyezd meg, nem pénz az első és a legfontosabb, de ahogy mondtam, te sem vagy fényevő és más sem! Sajnos tudod nem adnak házat se puszira, mert olyan szimpatikus fejünk van!


De ha oda is költözik valaki majd hozzád (otthon ugyan úgy lenyúlhat), pár év és minden nap megfogod hallgatni, hogy mikor mentek már onnan.


Ha mindig csak a te akaratod érvényesül, az nem kapcsolat.

2016. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%

Eléggé ocsmány módon beszéltek itt a másikról. Persze én is szoktam ilyet, de most speciel eltér a véleményem. Konkrétan fogalmatok sincs hogy miért van az hogy valaki még a szüleivel él. Értem, ti elköltöztetek, bár nem vagyok biztos abban hogy az csak a saját önálló döntésetek volt, de ezt meg én nem tudhatom. De igazából nem is érdekel. Én pontosan tudom hogy mit szeretnék elérni, mikor, és látom hogy mi az ami megvalósítható, mi az ami nem, és mi az ami baromság. Leírhatnám hogy én milyen baromi jó indokkal lakok most otthon, de ugyebár titeket nem érdekel, amit én egyenesen le is szarok. Akinek nem tetszik, bekaphatja, ha meg még kevésbé akkor lepontozhat, mert máshoz úgysem értetek. Olyan nagyon okosnak képzelitek magatokat, de ti is csak betanîtott munkások vagytok, csak épp magasanb pozícióban több pénzért.


A mosógépet pedig bárki tudja kezelni. :)

2016. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 ~OnLány~ ***** válasza:
88%

Én rengeteg férfit ismerek,akik a szüleikkel élnek és már házasok.

Szintén emeletes házban laknak,de ha a legtöbben nem is,külön vannak,mert ki van alakítva egy kisebb rész a fiatalok és egy másik rész a szülők számára.

Én nem értem ezt a külön lakás dolgot,miért kell minden fiatal férfinek külön élnie?Ettől még miért ne lehetne barátnője?

Én báris,ha így laknék a barátommal és a szüleivel,azt is elfogadnám.

2016. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!