Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy azért közelítenek meg kevesebben szórakozóhelyeken, mint a barátnőimet, mert "túl jó" nő lennék?

Figyelt kérdés

Szerintem lényegesen szebb vagyok a barátnőimnél, de őket mégis több "józan" férfi szokta megközelíteni, mint engem.


Enegm csak nagyon részegek akiket el kell küldenem természetesen, mert nem lehet velük normálisan ismerkedni.


Szépen öltözök, sminkelek, adok magamra, és szerintem elég jó adottságaim vannak, szóval lehet ez a gond hogy "elérhetetlennek" tartanak?


vagy ez hülyeség ,sé egyszerűen mégsem lennék szép?


2016. jún. 15. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Kép alapján lehetne megmondani, de azt gondolom nem szeretnél küldeni. Viszont tényleg van olyan, hogy valakit a férfiak nagyon elérhetetlennek tekintenek, szóval előfordulhat :)
2016. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
képet, telefonszámot, adóazonosítót, supershop kártyát és orvosi igazolást. de elég az első kettő is.
2016. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem,itt nem erről van szó. Persze vn ilyen is,amit leírtál,de az nem létezik,hogy soha nem mennek oda hozzád. Szerintem a stílusoddal lesz probléma,tapasztalataim szerint a pasik ki nem állják a flegma,őntelt lányokat.
2016. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Én bár szép vagyok de nem mondanám magam annyira jó nőnek, nem az a fajta vagyok aki miniruhában, tökéletes sminkben megy bulizni. Én voltam már nadrágban, pólóban, smink nélkül is és mégis a legeslegjobb pasik jöttek oda hozzám, pedig volt ott sok "menőbb" csaj. Én nem nagyon szoktam megkérdezni a pasiktól mi ennek az oka, de több fiú tett ilyen megjegyzéseket hogy extra erősen vonzódik hozzám még így is hogy nem ismer, vagy hogy nagyon erős a kisugárzásom és hogy olyan típusú az arcom amit 100 lány közül is azonnal kiszúrni és hasonlókat. Szóval nehogy azt hidd csak az a lényeg hogy neked jó adottságaid vannak meg szépen öltözöl.
2016. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekem van egy ilyen előítéletem sajnos. Ha szórakozóhelyen előttem állnál te, és nagyon nagyon csinos lennél, a toppok topja, melletted pedig az átlagosabb barátnőd, szinte biztos hogy a barátnődet akarnám megismerni.

Előttem állna 2 lány, egyiket sem ismerve. Akkor már inkább annál kezdeményeznék akivel hosszabb távon tervezhetek. És épp itt jön be az előítéletem. Aki nagyon csinos, annak sok az udvarlója, ha most nem is, majd később biztosan. Akinek pedig csavargassák a fejét és ültetik a bogarat a fülébe, az előbb utóbb nem fog tudni ellenállni, megcsalásra pedig nincs szükségem, szóval magamban le is rendeztem a közös jövőt és el is vetettem a dolgot :)

Én ezzel kicsit nyugtatgatni szoktam magam, hogy nem az én súlycsoportom, szóval nem lenne rá sok ingerem hogy megismerjem.

2016. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsót vegyétek rá hogy mutasson képet és akkor mutatok én is :D


nekem pmre nme válaszol...

2016. jún. 15. 18:00
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért, megszólalt a női irigység, mert jött egy konkurencia? :D
2016. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsóra a 4-st értettem, szóval az a lány aki smink nélkül, nadrágban pólóban is olyan szép, hogy mindenki őt akarja.


Erre azért nagyon kíváncsi lennék. (féltékenység igen, de kíváncsiság is)

2016. jún. 15. 18:07
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nekem is van ilyen ismerősöm, hogy minimál sminkkel, farmerban, meg egyszerű, de szép fehér pólóban jobban néz ki, mint bármelyik agyonsminkelt, miniszoknyás lány. :)
2016. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kezdeményeznek nála. Gondolom lesüt a kislányról ez a mentalitás :D

[link]

2016. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!