Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éjszakai szórakozóhelyeken mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai szórakozóhelyeken mi jelent nagyobb előnyt a csajozásban, ha ki vagy gyúrva, vagy ha jól tudsz táncolni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Lány kérdése,de ha Engem kérdezel Nekem egyik sem.Nekem az a fontos,hogy jó beszélgetőpartner legyen,kedves,és ne a wc-ben akarjon időt eltölteni.Nem érsz sokat azzal,hogy ki vagy gyúrva meg,hogy jól tudsz táncolni ha rohadsz belül.De ez az Én speciel véleményem,a vélemények megosztóak,emberfüggő.

2016. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökös vagy és odamész. A legtöbben még részegen sem nagyon mernek.
2016. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak és kizárólag ezt a két opciót nézzük, akkor az edzettség. Ahhoz több idő és kitartás kell, hogy felépítsd (már ha valódi izmok és nem szerezel), táncolni rövidebb időn belül bárki megtanulhat.
2016. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem a tánc azért nem al egszerencsésebb, mert ha nagyon be akarod mutatni a tudásodat, és tényleg jól táncolsz, akkor úgy megizzadsz hogy egész este világítani fog a fejed, és az illatod sem lesz a legjobb, nemde? ^^


Bár lehet vannak olyan mozdulatok is amik nem annyira dinamikusak és mégis jól néznek ki, nem tudom, nem értek hozzá annyira, most tanulgatok csak :D

2016. máj. 8. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már választani kell, akkor inkább a tánc. Ha jól mozogsz, jó vagy az ágyban. Kigyúrt hiába vagy, ha csak állsz egy sörrel a tánctér szélén, és egész este szigorú arcot vágva bólogatsz a zenére. :D
2016. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudsz futni. Ki tudja, lehet, hogy van pasija a kiszemeltnek.
2016. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Max. ha kiderül, hogy van pasija, eljössz és kész. Nem esznek meg élve, ha nem valami késdobálóban próbálkozol Borsod közepén.
2016. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz Borsodban késdobálóban ismerkedni, hogy meglepetések érjenek. Nyugati megyeszékhelyen egy buliban voltam, ahol összefutottunk egy csajjal aki abban a házban lakik, mint én. Tudtam, hogy van barátja, és egyébként sem akartam vele ismerkedni, egyszerűen csak mivel szeretek táncolni és a társaságom többi hölgytagja éppen mással ropta, megkérdeztem nincs-e kedve táncolni egyet. Mielőtt indul az osztás: a tánc nálam nem tapizás meg dörgölőzés, pörgetem-forgatom a lányt , szóval tényleg táncolunk, tartom a tisztes távolságot. Öt lépés után egyszer csak a semmiből valaki elkapta a nyakam, és satuba fogta a fejem, és emelte fel, kb majdnem eltört a gerincem, miközben azt üvöltötte, hogy "haggyadbékénafeleségemetvagykinyírlakköcsög". Valahogy kiszabadultam, addigra odajöttek a barátaim is. Szóval sajnos sok a hülye. Pedig tényleg nem akartam semmit a nőtől.
2016. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Uhh.
2016. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!