Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, akik nem hajlandóak az orális szexre. Hisztek benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem, aki nem fog soha megcsalni? Mennyire "jó" pasikhoz juttok így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
77%
Én jobban hiszek az értelmező szótárnak... :-D
2016. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
84%

1:A szerelemnek semmi köze az orális szexhez.


Egyes sztereotípiákat fellengzősen hirdető férfiaknak írnám:

Hiába élünk "éhes világban"- még vannak érzelemgazdag emberek, kifinomult szexualitással ,finom ösztönökkel és rendkívül nagy érzékiséggel.

Ők -nők és férfiak sokkal többet adnak és kapnak mint azt ti valaha is képzelnétek,-mert érezni soha nem fogjátok!

(Persze mindig találtok olyan embert aki erre: HŐN ÁHÍTOTT ORÁLRA hajlandó,-ha nőt nem is,- pasit biztosan!)

2:Olyan 'pasihoz'-fogalmaznám férfihez jutok akinek a kislábujjáig sem érnek fel a "szopószekta" fanatikus hívei ,kérdezőt beleértve.

- Valói szerelemben ahol a megcsalás fel sem merül.


3: Nagyon örülök,hogy a lányok ,nők öntudatára ébredtek annak,hogy semmi nem kötelező,a szexben sem!

Szabadon élhetik meg nőiességüket és teljesedhetnek ki,ha úgy tartja kedvük még sz orális szex területén is...

De a nő dönt minden befolyásoltság és kényszer nélkül

és egy 76-ik senkiházi sem mondhatja meg neki,hogy intim területen mire legyen hajlandósága!!!

2016. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
27%
Jól van gyerekek :)
2016. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
100%
76-ik senkiházi:) XD - ment a zöld!
2016. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:

Most utoljára írok, mert nem érdekel ez az egész már.

Nem azért kell védekeznem, mert rossz volnék, hanem mert 10-15 önérzetes picha támad egyszerre és azt hiszik, hogy a kritikus tömeg által mindjárt igazuk is lesz.

Nincs igazatok, mert amivel támadtok, azt magatok keltettétek.

A kérdésem nem ítélt el senkit, arról meg nem én tehetek, hogy aki olvasta és magára ismert, az mindjárt bántva érzi magát.


Igenis egy nem szopó nő kevesebbet ad, mint egy szopó. Ennyi. Pont.

Ezt nem lehet vitatni. Az 1 kevesebb mint a 2.

Ha folyton azzal jöttök, hogy a szopó nők mind fadarabok lesznek utána, a nem szopó nők meg vadmacskák, akkor szimplán hülyék vagytok.


Ha valami fordított esetet kérdeztem volna, pl. hogy alacsony férfiak, ti hisztek-e benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem és mennyire jó nőkhöz juttok így, zicher, hogy nem arcoskodnátok itt az alacsony férfiak védelmében. Pedig ti is tudjátok, hogy az alacsonyabb férfiak nem népszerűek a köreitekben.


Ez az egész nem a szexuális kultúráról vagy a magatoknak tulajdonított felsőbbrendűségről szól nálatok, hanem egyféle feszültség levezetéséről, amit anonimitás védelmező pajzsa alatt engedtek szabadjára, mert ennyi veszélyt vállalnátok csak...


Én tiszta lélekkel mondtam ki, hogy nekem ez, az orális szex fontos szempont. Van több másik fontos szempont is, de ez véletlenül sem érdekel titeket.

Tiszta a lelkem akkor is, mikor az igényeimnek nem megfelelő lánytól elköszönök és nem hülyítem.

Egyszerűen nem-érdekel-a-véleményetek rólam, mert semmit sem tudtok. Szeretitek a kis 20 colos képernyő mögül hirdetni, hogy semeddig nem érek a szemetekben és a pasijaitok nyomába sem, de én nem fogok ennyire lealacsonyodni és frigidet, prűdet kiáltani, mert nem éri meg nekem. Lehet, hogy érzéketlen vagyok, sőt a könyörtelen pragmatizmus inkább érvényesül a döntéseimben, mint bármilyen érzelem, de ti csak egy igazságot ismertek és az a női, az érzelmi igazság.


Nyaljátok tovább egymás seggét(ekképp is némileg pótoljátok a kimaradó élményt...) és osztogassátok csak a százalékokat. Én ezennel kiszálltam.


Boldog életet mindenkinek

2016. jún. 9. 23:06
 86/88 anonim ***** válasza:
75%

Nem az a lényeg, hogy más pasik miben hiányosak, hanem az hogy te. Arra bezzeg nem válaszolsz. :) Csak az elvárásokról van szó, de hogy te mit tudsz nyújtani amiért érdemes megfelelni az elvárásaidnak, hogy mitől vagy akkora főnyeremény, arról már szó sem esik.


Ami még érdekes, hogy az eszedbe jutott-e már, hogy hiába passzolsz valakivel, hiszen az élet velejárója, hogy változnak az emberek. Mi van ha összejössz egy tökéletes, lelekesen szopó, szexéhes lánnyal, aztán idővel megváltozik, betegség, hormonok, életkora, vagy egyszerűen csak az idő múlása miatt. Akkor ő is repül?

2016. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
78%

Most már egészen nyilvánvaló, hogy egy oltári nagy tapló vagy, akinek egyszerűbb "p*icsának" nevezni a másikat, csak mert az teljesen másképp látja a dolgokat. Itt senkinek nincs igaza vagy nem igaza, ez nem erről szól, te kérdeztél, mi meg leírtuk a véleményünket, ez van, el kell fogadni, hogy nem mindenki gondolkozik ugyanúgy szerencsére. Sok lány és fiú nem érzi szükségét az orálnak és nem szeretik, sokaknak meg kell. Ennyi, nem kell ezt túlragozni. Neked sincs "igazad", ha erre akarod kihegyezni a dolgot, nem mindig az az igaz meg a jó, amit te saját magad megállapítasz és annak titulálsz.


Egy pincúrkát sem érzem magam a kérdésed által megsértve, röhögtem rajta egy jót és ennyi. Miért is kéne megsértődni? Soha nem okozott gondot nekem speciel ez a párkapcsolatok terén, mert szerencsére olyan értelmes férfiakkal hozott eddig össze a sors, akik nemcsak a számra tartottak igényt, amivel jól lecumizhatom őket.


"Igenis egy nem szopó nő kevesebbet ad, mint egy szopó. Ennyi. Pont. "


Ez meg egy baromság. Ennyi. Pont. Na most akkor így már igazam is van, ha jól odamondom, vagy mi? Maximum NEKED kevesebbet nyújt egy olyan nő, aki nem orálozik, másnak meg rohadtul nem! Komolyan ez már beteges, mintha neked a szopás lenne a szex középpontja, és már-már fontosabbnak tartanád, mint maga a szexet. Elárulom neked simán van olyan, hogy egy nem szopó nő sokkal jobb az ágyban, mint egy szopó. Lehet ő másban nyújt többet, nem tudhatod, szóval kár erőlködni, hogy ők kevesebbet nyújtanak meg blabla. A volt barátom sokkal jobban élvezte a szexet velem, aki nem orálozik, mint az előző csajaival, akik meg cumiztak. Szóval a saját nevedben nyilatkozz, másokéban meg inkább ne. Annyi alapjáraton a baj, hogy nem elég, hogy b*unkó vagy még le is minősíted azokat a nőket, akiknek más a szexben az igényük, mint neked.


Utoljára még annyi, hogy senki nem nyalta senki seggét, az hogy egyetértünk itt többen azzal, hogy nem az orál alapján kell kategorizálni és anélkül is 100%-os a szex még nem jelenti, hogy egymást nyaljuk. Gondolom, ha veled értenénk egyet, akkor minden teljesen rendben lenne. Elég szánalmasnak hat ez a mondatod, de ez csak téged minősít. :)

2016. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak egy kis szösszenet eszembe jutott még. Volt már olyan, hogy valamiért hánytatni kellett magad, pl. gyomorrontásnál? Nem kellemes, de adott esetben muszáj. Na ha megvan a technika, akkor most képzeld el, hogy az ujjad vastagabb, mondjuk olyan vastag, mint a farkad, és akkor most képzeld el, hogy te vagy a nő.
2016. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!