Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, akik nem hajlandóak az orális szexre. Hisztek benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem, aki nem fog soha megcsalni? Mennyire "jó" pasikhoz juttok így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
92%

Hogy itt mennyien nem oraloznak... es meg meglepobb h meg egyes pasiknak sem esik jol.... egyebkent temahoz hozzaszolva ha a fentebb emlitett 2 fel egymasra talal akkor mindenki happy es miert ne lehetnenek boldogak.

En 19evesen kijelentettem h soha nem tudnam a szamba venni,aztan valtozott avelemenyem,ehhez egy OLYAN ember kellett aki el kedvet kaptam.Parkereses elejen kizaro tenyezonek venni h vki nem teszi meg nagy baromsag.Siman kedvet kaphat hozza kesobb.

2016. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor azert sajnalom a noket hogy ilyen szarkupac alakokkal kell bajlodniuk mire talalnak egy olyat aki legalabb emberszamba veszi oket, nem csak a testreszeikre tart igenyt.
2016. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
89%
Én is olyan vagyok, aki sosem tenné meg. Nem érzem magam hátrányban miatta. Rengeteg dolog van, amiben sokat tudok nyújtani a társamnak és ezt tapasztalatból tudom. Nincs annál nagyobb öröm, amikor boldoggá tudom tenni azt akit szeretek, de akkor az igazi, ha nekem ehhez nem kell másnak lennem. Mivel így is sikerült ezt elérni, cseppet sem érzem úgy, hogy hátrányban lennék azokhoz a nőkhöz képest akik hajlandóak az orálra.
2016. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 A kérdező kommentje:
Engem azért komolyan meglep, hogy ennyire senki nem érezte még hátrányát ennek.
2016. jún. 7. 22:51
 45/88 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én orálozni szeretek, ellenben egy régi nagyon negatív tapasztalat miatt, megundorodtam a lenyeléstől. És az arcra élvezés sem pálya. A párom ezeket elfogadja és ő is figyelmes velem, ha a számmal végigviszem a játékot akkor jelzi, hogy közeleg a végpont (bár érezni is szoktam) és akkor időben átváltok. Ebből nekünk nincs gondunk vagy konfliktusunk.


Ellenben mivel nemcsak az orál játszik, hanem a szájba (és mondjuk az arcra) élvezés is, ami nálam már tabu, így én a párkeresési piacon úgy tekintek erre mint egy szűrőre. Lehet a lehetőségeim kevesebbek, de én sem tudnék igazán boldog lenni az álompasi mellett, ha engem kényszerít vagy kiábrándítónak tartja, hogy nem lenyelem le. Úgyhogy jobb, ha nem pazaroljuk egymás idejét és inkább várok arra, akivel a szexuális kultúránk megegyezik. Ha lesz ilyen ember, akkor lesz, ha nem akkor nem.


Szóval az én felfogásomban ez nem hátrány, hanem egy szűrő feltétel. Akkor is, ha ezért egyedül kell meghalnom.


De nekem mindig az volt a szexben az elvem, hogy hasonló-a hasonlóval. Ha valaki BSDM rajongó, akkor ne szenvedjen egy olyan ember mellett aki nincs oda érte. Lehet, hogy neki nehezebb párt találnia, de szerintem boldogabb lesz hosszútávon, ha mégis ráakad arra, aki ebben boldogan a partnere lenne.

2016. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
72%

Nekem szimpatikus a kérdező.


Szerintem a legtöbb férfi örül, ha nőhöz jut, nem kifogásolják az apró hiányosságokat, hanem megpróbálnak vele együttélni. Aztán vagy sikerül, vagy nem.


Ez minden hasonló dologra vonatkozik.


Szerintem is kevesebbet nyújtanak egy szopásnyival ezek a nők, mint azok, akik szopnak, ez elég egyértelmű. Ami kérdéses az ennek az értéke, ugye ez egyénenként változó.


Minden férfinak más értékrendje van, nagyon kevés nő tudja a maximumot nyújtani minden legetséges téren, biztosan fognak találni olyat, aki inkább lemond a szopásról, de cserébe jól bevacsorázik esténként az asszonyka főztjéből.


Persze ez csak egy példa, ezer más tulajdonságot lehet ám fontosabbnak tartani a szopásnál.


Egyébként úgy vettem észre, hogy a szubmisszív férfiaknak kevésbé fontos a kölcsönös orál, ők inkább csak adni szeretnek.

2016. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én ugyan szoktam csinálni, de eddig soha egy pasim sem erőltette rám, mindig saját kezdeményezéssel, akkor csináltam, amikor nekem kedvem van hozzá. Nem értem, miért ne lehetne találni olyan pasit, aki nem erőlteti rá másra a saját akaratát :D
2016. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 A kérdező kommentje:

48-as

Hát tény, hogy szubmisszív az nem vagyok.


Sunshinedoll

Sikeresen megkerülted a lényeget. Ha csinálod, ráadásul magadtól, nem nagy kunszt, hogy senki se erőltette rád.

De ez megint hülye oldalága a témának, mert én sem erőltetem, hanem várom, hogy "saját kezdeményezéssel" csinálja a lány és nem is igen szoktam csalódni.

Sztem ez a helyes, nem pedig lenyomni a torkán.


A kérdést épp ezért tettem fel, mert emiatt, bár töménytelenül jön a kritika, még mindig sokkal korrektebbnek érzem, mint belemenni, majd a folyamatos csalódottság miatt megcsalni.


Amúgy viszont abban végképp nem hiszek, hogy egy magas/izmos/jól kereső/népszerű férfi számára "hót mindegy", hogy olyan nője van-e, aki hajlandó szopni.

De persze ha ti mondjátok, elhiszem.

2016. jún. 7. 23:19
 49/88 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg jó bunkó a kérdező, de valamelyest igaza van.

Nekem nőként is rosszul esett mindig, ha valaki nem nyalt engem szex előtt. És nem azért, mintha nem bírnám ki nélküle, hanem ez kell ahhoz, hogy azt érezzem, elfogadnak. Ha meg egy pasi kifejezetten akarja nekem csinálni, attól elolvadok. :)

Amúgy én jó nagy kreténekkel futottam akkor össze, mert nekem volt olyan kapcsolatom, ahol a csók sem volt alap, hiába kértem. ** Nagyon faxa volt, de a puncimra azért igényt tartott. Persze orál sem volt nekem, de tőlem elvárta, ha a tempó nem volt megfelelő, már nyomkodta le a fejemet. Na, gondolom, most mindenki azt gondolja, amit én, hogy kifogtam egy gyökér bunkót, na most mennyivel jobb az egy pasinak, ha egy ilyet fog ki csak lányba? Ha már nem kettős mércézünk, akkor a nő is ugyanúgy önző sz-a-r-p-i-n-a.

...Én sosem voltam az. Mindig is szoptam, le is nyeltem. Hogy miért? Mert a szex arról szól nekem, hogy örömet szerezzek a másiknak. És mivel tudom, hogy ez milyen jó érzés a másiknak, ez engem is motivál, hogy még odaadóbb legyek. Ha meg nem undorodik az ember, miért ne tenné meg? Én ezt így látom. Mondjuk én nem csak hogy nem undorodok, hanem ha valakit szeretek, én is föl tudnám falni. :)

De amúgy meg a legtöbb ember olyan az ágyban, mint másutt. Csak magára gondol.

2016. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bunkónak tartasz 51-es, de szeretlek téged!
2016. jún. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!