Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, akik nem hajlandóak az orális szexre. Hisztek benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem, aki nem fog soha megcsalni? Mennyire "jó" pasikhoz juttok így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
79%
Ez valojaban egy jo modszer a him nemu szarzsakok kiszuresere.
2016. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
78%
1-es: az olyanokra gondolsz, mint a kérdező?
2016. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
93%

Kit érdekel. Vagy megtalál vagy nem. Ha szeretném leszopni a másikat, akkor sem 100% hogy rám talál a nagy ő kivel együtt éljük le az életünket!


Szóval végképp nem ezen múlik. Aki meg nem tudja elfogadni ezt, az mehet isten hírével. Nem vagyok ár kíváncsi.

2016. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
75%
#2, igen. 1.-es voltam.
2016. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
26%
;)
2016. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
92%
En ferfi vagyok es a ferfi nem szegyenenek tartom aki az alapjan kulonbozteti meg a noket hogy hajlando-e leszopni.
2016. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, szűz, nem tudom, fogok-e valaha is szopni, mennyire lesz vágyam rá, stb, de egyet megjegyeznék: szerintem senkinek sem kéne a szexen belül olyat csinálnia, ami számára kényelmetlen, kellemetlen. Én sosem ítélnék el egy férfit csak azért, mert nem hajlandó orálisan kényeztetni. Nem ez határozza meg az értékét a szememben, és számomra visszataszító az, aki ez alapján ítél meg egy másik embert.
2016. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
100%
25 feletti felnőtt emberek egy kapcsolat kialakulásának az elején nem azzal kezdik a beszélgetéseket, hogy kinek mi fér bele az ágyban, ha pedig kölcsönösen szimpatikusak egymásnak, akkor pedig, ha arra érdemes a kapcsolat megtudják ezeket beszélni, ha nem hát elválnak útjaik. A különböző igények nem állnak összefüggésben az ember kinézetével (jó pasi vagy nem).
2016. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

10-es

Értem, jogos.

Akkor úgy módosítanám a kérdést, hogy amennyiben szembesítették a jelöltet a ténnyel, hogy sosem kaphat orális szexet tőletek, mennyire jellemző, hogy ezek után nem válnak szét az útjaitok?

2016. jún. 7. 21:14
 10/88 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok 25 feletti, "csak" 22, az orál számomra sem bejövős dolog, se adni, se kapni nem szeretem, mégsem volt belőle sose problémám.. Nem is értem amúgy a kérdést úgy összességében. Csak azokra találhat rá a szerelem, aki hajlandó sz*opni? Aki nem sz*op, az meg konkrétan egyedül hal majd meg, vagy ezt te hogy látod úgy mégis? Komolyan érdekel. A kettő nem függ össze, azért ezt tisztázzuk, a szerelem nem a sz*opáson vagy épp a nem sz*opáson fog múlni. Aki ez alapján méri a nőket, az meg jobb is ha nagy ívben elkerül. Pont az lenne a lényege a szexnek, hogy mindkét fél élvezze és senki nem érezze feszélyezve, kellemetlenül magát, mert olyan dolgot várnak el tőle, amit ő nem akar.

Aki valóban szerelmes és mindenben passzolnak, az nem fogja elhagyni a másikat, csak mert az nem orálozik. Orál nélkül is létezik szex, csak most már ez is "alap" meg "elvárás". Az már rég baj, ha valamit szó nélkül elvársz a másiktól a szexben, pláne ha neki ez nem pálya.

Azok a "férfiak" pedig, akik kidobják a nőjüket ennyi miatt, meg is érdemlik, hogy egyedül maradjanak. Sok a telhetetlen ember, akinek semmi sem jó..

2016. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!