Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, akik nem hajlandóak az orális szexre. Hisztek benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem, aki nem fog soha megcsalni? Mennyire "jó" pasikhoz juttok így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, mennyire éreznék magukat megbántva a nem szopó csajok, ha a kiválasztott pasas egyenesen kijelentené, hogy bocs, undorodom a puncinedvtől, nem nyallak ki. Azt hiszem, az volt a srác utolsó napja a "párkapcsolatban". :D


Mellesleg a jóképű bájgúnárokat sosem hallom sehol panaszkodni, hogy nincsenek leszopva kellő akaratlagos szándékkal. A szopás öröme is ezek szerint kizárólag csak nekik jár.

2016. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
84%

Na jól kapaszkodj meg!

Speciel én nem voltam hajlandó és nem is érzem a hiányát-de itt nem ez a lényeg!

Hanem a párom, -ő sem igényli pedig rendszeres a szerelmi életünk. -Úgy gondolom nagyon jól használom a testem, -mert tudhat valaki briliánsan orálozni ha nincs varázsa, kelleme, megfelelő töltöttsége az intimitásnak. -Ideig-òráig megfelel de hosszú távon nem.

A párom levakarhatatlanul hosszú évek óta oda van értem, ha meg netán pár év múlva löttyedten, öregen már nem rajong annyira még mindig megtanulhatok mesterien"orálozni...

Amúgy meg hü(ly)e vagy. -De ne vedd sértésnek.

2016. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
73%

A legkevésbé sem hatna meg, ha a pasi nem akarna kinyalni. Ja és nem undorodom a faroktól és amiatt nem sz*opok.. ebben amúgy logika is 0, ha undorodok valamitől akkor a számba nem veszem, de a puncimba azért bedughatja...? Bullshit. Egyszerűen nem szeretem az orált, ennyi. Ebbe nem kell belemagyarázni, hogy undorítónak tartjuk és minden kutyafüle.

Nem mellesleg az orál helyett, rengeteg más dolgot is lehet csinálni, ami izgató és élvezetes.. Biztos sokkal élvezetesebb dugni egy olyan nővel, aki ugyan lecumiz, de az ágyban kb egy deszka, csak fekszik hang nélkül, semmint egy olyannal, aki bár nem sz*op le, de tudja használni a testét és "kifacsar". De kinek mi.:)

2016. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
76%
Átlagnál jobban kinéző férfi vagyok, és nem vágyom orális szexre. Lealacsonyítónak tartom a nővel szemben.
2016. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még 23 vagyok, de egy állkapocsbetegség miatt nem teszem. Innentől kezdve irreleváns, hogy hiszem-e vagy nem hiszem, a tény tény marad. És ugye van az a paradoxon, hogy aki elvárja, hogy kiakadjon az állkapcsom csak miatta, pont ő nem érdemli meg, hogy ez megtörténjen. Nyilván az én esetem speciális. De nem filózom ezen. A fél lábú sem filózik azon, mi lenne, ha visszanőne.
2016. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
56%

14-15-el teljesen egyetértek.

Amùgy jobb ha tudjátok, hogy a testüket aktívan használó nők sokkal több érzelmet nyújtanak, valódi érzékiséget. A hipp-hopp pipus csajok meg hamar túl akarnak esni a dolgon sok csak a pasi pénzéért olyan kis torkos borz"...

2016. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek, ne félj, csak nem értem ezt a kifakadást.

Én nem ítélkeztem a kérdésben és tényleg nem ítélem el a nem szopó nőket. Ugyan nekem egy sem kéne, még Megan Fox sem, ha nem hajlandó, de ez én vagyok. Sosem sértegetnék egy lányt sem, ha ez kiderül, de tény, hogy nálam végleg elvágja magát.

Még csak a "talán, ha, úgy elkapz az érzés, esetleg"-féle zsákbamacska sem érdekel, mert felnőttek vagyunk és bizonyos alapot elvárunk egymástól.

Ha más az a szint, amit elvárunk, az nem hibája senkinek sem.


Azt nem értem, hogy miért nem lehet a kérdésre válaszolni:

Hiszek benne/Nem hiszek benne

De, félek/Nem, nem félek


Azért aki nem hajlandó szopni/dugni/beszélni/mosakodni/felöltözni/fogat mosni/dolgozni,stb. az maga is tudja, hogy hátrányban van a nagy többséggel szemben. Legrosszabb esetben a világ szembesíti vele, ha ezt tagadja.

A kérdésem az, hogy mennyire érzik ezt a hátrányukat az érintett emberek végzetesnek?

2016. jún. 7. 21:37
 18/88 anonim ***** válasza:
100%
nehogy már a szopni és a beszélgetni ugyanaz a kategória legyen. :DDDDDDDD
2016. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
98%

"Mellesleg a jóképű bájgúnárokat sosem hallom sehol panaszkodni, hogy nincsenek leszopva kellő akaratlagos szándékkal. A szopás öröme is ezek szerint kizárólag csak nekik jár."


Ezzel a mentalitással gondolom kifejezetten sok bájgúnár veled beszéli meg a szerelmi életét. Én se hallom Bill Gatest a pénzéről panaszkodni, de ennek elsődleges oka, hogy sz**rik rám.

2016. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:

Oké, veletek tényleg nem jutok sehova.

Miért olyan egyértelmű, hogy a nem szopó nők amúgy minden másban vadmacskák, míg a szopni hajlandóak döglött halak?


A tapasztalatom éppen az ellenkezője, de gondolom ez irreleváns, hisz az ítélkezés már megtörtént...

2016. jún. 7. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!