Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, akik nem hajlandóak az orális szexre. Hisztek benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem, aki nem fog soha megcsalni? Mennyire "jó" pasikhoz juttok így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
#16-Hány éves vagy?
2016. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem volt, aki válaszolt erre. Kifejtem még szájbarágósabban.


Félek attól, hogy nem lesz minden második pasi a nekem való, és hogy talán azért 2 szalmaszálat keresztbe kell majd tenni.

Nem félek attól, hogy soha nem találok így párt.

2016. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 A kérdező kommentje:

20-as

Sarkítottam, de reméltem, hogy érted. Vannak bizonyos alap elvárások. Pl. ha a srác nem hajlandó melletted menni az utcán és fogni a kezedet, mert...csak. Ez még elfogadható neked?

Úgy értem soha, bárhova mentek akár társasággal, akár magatok.

Hmm?


Vagy nem hajlandó megcsókolni téged. Soha.

Szerinte ez undorító meg egy rakás fertőzés forrása.


Nos?

2016. jún. 7. 21:43
 24/88 A kérdező kommentje:

24-es

Én kerestem, de nem tudom kinek a válaszára gondoltál.

Megmondanád kérlek?

2016. jún. 7. 21:45
 25/88 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok 25 felett, de a párom 29 (férfi), és ő maga mondta, hogy ő azt nem szereti. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy vannak ilyen férfiak, "jó pasik", akik jól összeillenek ezekkel a nőkkel.
2016. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező te szeretsz olyan csajokkal, nőkkel csókolózni akiknek egy rakás fax'-járt a szájukban?

Nem vagyok hátrányban! -sőt nekem e úgynevezett plusz" nélkül is megy az ami másoknak csak...

2016. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:

28-as

Azt miért nem kérdezed meg, hogy a farkama miért dugnám oda, ahol már járt sok más farok is?

Vagy azt, hogy miért nyalnék be ugyanoda?

Sőt, miért érnék oda bármihez, amiből lényegében húgy is jön?

Ezt lehetne folytatni a végtelenségig.

Épp ez a racionalizálás az, ami megöli a szex lényegét.

Én fel akarom falni a nőt, belé akarok marni, meg akarom szállni, fel akarom nyársalni és fel akarom zabálni.

Ez a vad, állatias ösztön meglehet a nők egy része számára taszító és ők a polkorrekt, merev, határok közt mozgó, kimért langyos vizet értik szex alatt.

Természetesen velük nem is szándékozom próbálkozni sem.

Ettől még érdekel az ő nézőpontjuk és a kilátásaik.

2016. jún. 7. 21:56
 28/88 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, mutass egy férfit, aki élvezi, ha a barátnője öklendezni kezd orális szex közben, csak mert a nőnek a szex ezen formája nem kellemes, esetleg garatreflexe van, amin nem lehet csak úgy változtatni... Nekem ez kellemetlen, nem esik jól, nem élvezem. Ha egy férfi ezt nem tartja tiszteletben, és nem ért meg, azzal nincs dolgom.
2016. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
87%

"Vannak bizonyos alap elvárások."

Igen, de az orál nem egy alap elvárás, max egy igény, nem mindenki számára alapvető. De ne akarjuk már a kézen fogást például egy lapon említeni az orállal. Még nem igazán hallottam mondjuk olyat, hogy valaki nem akarja soha megcsókolni a szerelmét.. Szóval ez elég nonszensz és erősen sarkított példa, ellenben sokkal több olyat hallani, hogy problémát okoz az orál. De olyat, amiket említettél, hogy kéz fogás meg csók.. életemben nem hallottam még hogy valaki ettől idegenkedett volna.

Nekem az, hogy megölel a barátom, megcsókol azt fejezi ki, hogy szeret. Azzal nem különösebben bizonyítaná a szerelmét, hogy kinyal, de hát..


És attól, hogy egy nő nem orálozik még nem egyenlő azzal, hogy: "polkorrekt, merev, határok közt mozgó, kimért langyos vizet értik szex alatt"

A te fejedben úgy élnek a nem orálozó nők, ahogy fent említetted? Mert akkor erős problémák vannak.

2016. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 A kérdező kommentje:

30-as

Te sem figyeltél a kérdésre.

Nem az volt, hogy miért nem vagytok hajlandóak rávenni magatokat... mindegy.


31-es

Számomra egyértelműen alap elvárás.

Oké, szóval nem értünk egyet. Kéne egy egzakt lista arról, hogy mi a valódi elvárás.

Én sztem a szex sem az,mert ha a te mércéd az, hogy "hallottál-e ilyet valaha", akkor bizony léteznek aszexuális emberek is, szóval ha te felveted valakivel szemben, hogy dugnál vele, ő ezek szerint jogosan akadhat ki...

Valaki meg nem ölelkezik, én hallottam már ilyet.

Hallottam olyat, hogy valaki ölelkezve aludna, a másik meg qrvára nem...

Ezen is vitatkozhatnánk napestig, de fölösleges.


Sztem ideje lenne haladni a korral és inkább elismerni, hogy valamiben kevesebbet nyújtasz, nem pedig tagadni a dolog létezését is.

Mondd ki: nem szopok, de tudom, hogy a legtöbb nő megtenné!

Ennyi.


A kérdésem pedig szépen elment azóta aludni...

2016. jún. 7. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!