Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti nők, akik nem hajlandóak az orális szexre. Hisztek benne, hogy így is rátok talál a nagy szerelem, aki nem fog soha megcsalni? Mennyire "jó" pasikhoz juttok így?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%
"Természetesen nem, de egyúttal olyan kapcsolatban sem, ahol nem kapok meg valami számomra elemit." - Ez természetesen rendben is van. Olyan társat kell mindenkinek találni, aki passzol hozzá, ilyen téren is. Neked ez elemi dolog a szexben, akkor olyan nőt kell találnod, akivel ebben egyeznek. Nekem ez nem megy, leírtam, olyan férfit kell találnom, akinek ez nem olyan elemi szintű dolog, mint neked. Lehet, hogy leszűkítem a kört, de igazából ez nem baj. Te is szűkíted a kört, hiszen minden olyan nő kiesik, aki hozzám hasonló, még ha minden más rendben is lenne.
2016. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
88%

ugyan nem vagyok 25 feletti, és szeretek is orálozni, de szerintem akkor sem lennék hatalmas gondban, ha nem csinálnám.

minden embert egyénileg kell értékelni, lehet valaki nem szop, de másban sokkal jobb. olyan meg nincs aki mindenből a legjobb :D


elhiszem, hogy vannak szopásmániások, mint a kérdező, akinek ezen állhat/bukhat egy kapcsolat.. de azt nem értem, hogy kedves kérdező miért nem tudja elhinni, hogy sok férfi (és nő is) aki egyébként szereti az orált, túl tud lépni azon, ha nem csinálják neki, mert fontosabb, hogy együtt legyen azzal emberrel, mint nélküle.


Mondom ez úgy, hogy imádok szopni, imádom ha nyalnak, és rossz érzés lenne, ha nem akarna kinyalni, akivel együtt vagyok.

2016. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:

62-es

A kérdésed jó, de ntok válaszolni.

Én nem tudnák túllépni rajta, ez egészen biztos.

2016. jún. 8. 16:28
 64/88 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én mem szeretem az olyanokat akik mem látnak a farkuknál tovább...

Szerencsére van még bőven értelmes férfi a világon akinek nincs kocka elméje és nem ragaszkodik földhözragadtan, hogy neki igen is kapják be!

Túl azon, hogy a pasik még frissen tisztálkodva is kan szagúak(és erre nem kell, hogy a nők is szagosak odalenn'-mert sokan abszolut nem! )

-egy kapcsolatban akkor mélyülhet ilyen szintre az intimitás ha mind két részről nagy az odaadás, szerelem.

Tehát egy magára valamit is adó nő, nem térdepel rögtön a választott férfi elé! -ahoz bizalom és kölcsönös érzelmek kellenek, nem köthető ki előre, hogy ki mit fog majd... és kinek mi kell! -Nincs ilyen!

Vagy kialakul, vagy nem ez az illető szexuális ill sima intelligenciájától függ.

Egyébként az elején leírtak miatt én is csak óvszeben orálozok és csak annak akit szeretek és tisztelek-megbízom benne és ő szintúgy. (.)

2016. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
#nem
2016. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod 64-es, de én nem így vagyok vele.

A bizalom és odaadás egy időben később képbe jövő dolog. Nálam pl évekig tartott eddig mindig, de a szex ennél jóval hamarabb esedékes.

Nem vagyok hajlandó ekkora zsákbamacskát venni, mint amit ti sokan mondtok.

Az, hogy a lány hajlandó-e magától és rendesen(nem ez a húzza a száját meg érezzem magam megtisztelve...) szopni már az első hetekben, egyszerűen jól előrejelzi, hogy egy hullámhosszon vagyunk, egyforma a libidónk és jól fogunk működni a jövőben is.

Eddig bevált, mert ahol esélyt adtam a dolognak egy ilyen kényeskedő vagy önérzetes hercegnővel, kíméletlenül befulladt a dolog, sosem váltották be hozzájuk fűzött reményeket egyéb téren sem.

Igen, a szopási hajlandóság jól előrevetít más dolgokat is, eddig legalábbis bevált.

2016. jún. 8. 19:15
 67/88 anonim ***** válasza:
76%

66!


"a szopási hajlandóság jól előrevetít más dolgokat is, eddig legalábbis bevált."


Uhhh...elég alacsony szinten mozoghat a nőkkel szembeni elvárásod,igényed. Nem filózod túl a dolgokat, az tuti. Mit számít, hogy amúgy agyilag zokni a csaj...meg a konyhába még a lábujja végét se tette be soha...de még 2 értelmes összefüggő mondatot se tud összerakni...netán egy hisztis pi.csa...vagy több fa.szt fogott, mint kilincset élete során... a legfontosabb, hogy szeressen és szopjon is jól, ez már nagyjából elég is. De mindenképpen csak jóra enged következtetni a kapcsolat kimenetelét tekintve. Hát...ha neked ennyi elég a boldogsághoz.... :D (halkan megjegyzem...lehet, hogy a rib.ancsoron találnál leginkább hozzád passzoló menyecskéket..)

2016. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:

67-es

Pontosan hol írtam én olyat, hogy csak ez számat és hogy "hülye is lehet a csaj, mint a zokni"?

Az ilyen fas.zkalapok idegesítenek fel, mint te.

Ne hivatkozz olyanra, ami nem hangzott el, mert ha valaki netán megőrizte az elmondottakat, mint pl ez a fórum is automatikusan, nagyon meg fogsz szégyenülni.


Próbálsz elítélni, de semmit nem tudsz rólam, így csak egy vélelmezett gonosz, szar, stb. lehetek nálad. Gondolom ha van még fél órád, hogy hergeld magad, simán kijövök nálad erőszakoló, áldozathibáztató, munkanélküli és családverő "tipikus magyar hím"-nek.

Egészségedre.

2016. jún. 8. 21:08
 69/88 anonim ***** válasza:
86%
Csak egy röpke kérdés a kérdezőhöz: Szeretkeztél te már egy imádott nővel, vagy eddig csupa ágybetéttel volt dolgod?
2016. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
100%

Miquel, valószínűleg nem tudja mi az, mert akkor tovább látna a farkánál. De aki ennyire ösztönlény, annak nem fogod tudni megmagyarázni, látod oldalakon keresztül nem sikerült...

Meg ez a sallang, hogy a jövőbeni kapcsolatról majd sokat elárul...Jah persze :)) Egyéb más sokkal fontosabb tényező létezik, ami dönt arról hogy egy kapcsolat HOSSZÚ TÁVON működőképes e, és ez pont nem tartozik oda. Hiába van meg ez ha másban kudarcot vallanak mint PÁR. Akkor meg miről beszélünk? Számomra az a szomorú, hogy a kérdező nem kamasz, ergo valóban van olyan felnőtt férfi, aki ez alapján szelektál nőket. Komolyan mint aki épp hogy leesett a fáról.

2016. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!