Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen elizzottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen elizzottabb embernek vékony nőt találni, ha jó a személyiségem, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

[link]


Kb, így nézek ki, tudom kéne fogyni, de nagyon nehéz, már 3 éve próbálkozok.

Viszont talán mert az ellentétek vonzzák egymást az 50-60 kg-os nők iránt tudok vonzódni.


2016. jún. 4. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a kulsod a problema, hanem a hozzaallasod amiben leirod, h neked csak a vekony nok jonnek be es aki 75 kilos az gusztustalan.


Ez oke ha gyursz, kidolgozott vagy de jellemileg akkor sincs rendben, csak onnan nezve a dolog erthetobb. Volt egyszer egy vak srac mindig az volt a baja, hogy nem talal olyan not aki nekti tetszik (tapintassal felismeri az alakot) es hogy mindegyik duci, plusz ne legyen cigany es igy tovabb....


Dobbenet. En egy jo no vagyok, az a kategoria akit megnezel az utcan, elegans, vekony nem sorolom, de az emberek sosem a kulsejuk alapjan osztalyoztam, sot konkretan volt kancsal baratom is. A konluziom a kovetkezo: mindl gazabb egy pasi kulsoleg, annal kritikusabb, bunkobb kevesbe szerencses kulseju nokkel szemben. Azok a pasik akik kulsoleg es belsoleg rendben vannak, sokkal de sokkal elfogadobbak (nyilvan nem az unintelligens szepfiukra gondolok).


Osszejonnek veled?Kizart, es nem azert mert ugy nezel ki ahogy,hanem mert kritizalsz es megbantasz olyan embereket akiknek az onbizalma egyebkent is a beka s alatt van es abszolut nem ezt erdemlik, te viszomt elvarod, hogy teged csak ugy szeressen egy olyan no aki napi ket orat edz azert, hogy jol nezzen ki.

2016. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!