Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen elizzottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen elizzottabb embernek vékony nőt találni, ha jó a személyiségem, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

[link]


Kb, így nézek ki, tudom kéne fogyni, de nagyon nehéz, már 3 éve próbálkozok.

Viszont talán mert az ellentétek vonzzák egymást az 50-60 kg-os nők iránt tudok vonzódni.


2016. jún. 4. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
84%
Azta... Szerintem ez nem olyan gyakori. Ha nalad ez kiemelkedo tulajdonsag, reg rossz. Normalis embereknel ez alap dolig, nem szokas kulon kiemelni. XD te nem vagy 109-as.
2016. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
64%
*dolog, 100-as.
2016. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Ne haragudj már meg, de egy férfiben az, hogy kedves, nem bántalmazza a nőket nem plusz, meg nem pozitívum, hanem a LEGALAPVETŐBB MINIMUM. Nem kapsz sütit, csak mert nem vagy egy sz-rdarab. Ez nem így működik, barátom. Még akkor sem, ha sok ismerősödet bántalmazták.

Az alapján amit írsz mondjuk lehet, hogy nem vagy nőverő, de igazából olyan kivételesen jó személyiségű pasas se, mint ahogy azt te gondolod magadról. És ezért nincs nőd, nem azért mert kövér vagy.

2016. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
83%

Tudod ki a jó személyiségű?

Ha fórumozol egy jó ideje, akkor biztos láttad Turcsy kérdéseit. Na ő jó személyiségű ember!


Nem voltak kikötései, igényei, nem undorodott semelyik nőtől sem, nem fényezte magát, és nem utált senkit, holott szegényt mindenki bántotta.


Ő tényleg megérdemelt volna egy kedves barátnőt. (Még egyszer hangsúlyozom, hogy belső jelzőt írtam, nem külsőt, mivel ő sem az utóbbival hozakodott elő!)

2016. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
67%

Engem sosem a mérete miatt taszítottak vissza a kövér férfiak, hanem azért, mert a kövérség számomra egyfajta igénytelenség.

(Kivéve persze ha betegségből fakad, de valljuk be, hogy az esetek 99%-ban nem)

Így sajnos neked sem lenne sok esélyed nálam.

2016. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

"Nem iszok, nem cigizek, nem vagyok bunkó, nem verem a nőket, kedves vagyok és tudok szeretni, tudok bújni."


Én meg reggel mostam fogat. Micsoda kimagasló tulajdonság, nem igaz? Nehogy már az legyen a vonzó, hogy nem vered a nőket. Még a végén beléd szeretek, amiért nem akarsz savat önteni az arcomba.

2016. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon hiányzik már egy nő :((((((((((((((
2016. jún. 4. 20:04
 48/71 anonim ***** válasza:
85%

"Szóval ez már jó tulajdonságnak számít manapság."


Az egyetemen tanultuk, hogy mennyi az emberi egészséges hallás mértéke. Mivel manapság az emberek kezdenek süketülni, az orvosok lejjebb vitték a mércét. De a tanár azt mondta:

"Azért meg kell jegyeznem, hogy attól, hogy megváltoztattuk az értéket, maguk még nem hallanak jobban."

2016. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
80%
Fogyj le, vagy keress a te szinteden. Vagy ugy maradsz. Ha utanam dobnanak sem kellenel. A legszebb hogy eszre sem veszed magad.
2016. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
80%
fuj de undorito vagy :$
2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!