Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen elizzottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen elizzottabb embernek vékony nőt találni, ha jó a személyiségem, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

[link]


Kb, így nézek ki, tudom kéne fogyni, de nagyon nehéz, már 3 éve próbálkozok.

Viszont talán mert az ellentétek vonzzák egymást az 50-60 kg-os nők iránt tudok vonzódni.


2016. jún. 4. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
100%

54-55. Én egyetlen válaszolót se láttam, aki a saját külsejét dicsérte a válaszotok előtt. És minden "body shamelés" érvekkel társult, és volt mondanivalója, nem csak annyi volt, hogy "sz**r vagy".


Legalább linkelt egy képet. Gratulálok. Én anélkül is tudom magamról, hogy kövér vagyok, épp ezért járok edzeni.

2016. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom: egyes válaszok valóban arról szóltak, de csak kevés.
2016. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
30%

"Ha túlműködik akkor egy pohár víztől is tudsz hízni,"


Ha túlműködne a pajzsmirigye, jelentősen több étkezés mellett fogyna. Valamit keversz.

2016. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
66%
61# a durva az, hogy már egy 74 kilós nőt is undorítónak talál, pedig az nem a hozzá hasonló kategória. Azt 100 felett kéne keresni.
2016. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%
:D undorító vagy
2016. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%
#64 ha túlműködik nem akkor hízik ha alúl akkor meg fogy? Ha nem akkor tényleg keverem bocsi.
2016. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a megfogalmazása magáról. "ElhízottABB".
2016. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
#67 Pont fordítva.
2016. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj a "tegyél érte" logikátokkal, hogy voltak akik tettek érte, és még sem lett barátnőjük. Hiába fogytak le, és lettek izmosak.

Mivel a személyisége nem jön be a legtöbb lánynak, így ezen nem igazán javíthat. Csak úgy, ha talál hozzá hasonló gondolkozásút. Csak ez tényleg nehéz. A legtöbb embernek viszont könnyen megy a társkeresés, viszont a legtöbbször nem is tartósak ezek a kapcsolatok.

2016. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 kíváncsicska ***** válasza:
67%
Én ismerek ilyen nőt 2-t is.Mindkettő hasonló kategóriájú pasival van.Az egyik a pénzéért.A másik meg egy szerelmi csalódásból menekült bele a kapcsolatba.Mindkét fél házasságban él A másidikról tudok többet.A szex nem működik,felizgatni sem tudja a férje.Gyerek nincs,bár másfél havonta egyszer van szex köztük.DE a te stílusod miatt sok gondod akadhat.Undorodsz?Tőled szerinted hány nem csak 50 kg-os nő undorodik?Az én férjem is 100 kg felett van én 82 kg vagyok,mégsem jön már be ez az alkat.Szinte folysz.Mondom én akitől te már undorodnál.Igen 22 kg-val a te elvárásaid maxumuma felett vagyok.DE nem gondolom,hogy jogod van bárkit is undorítónak titulálni,csak a külseje miatt.
2016. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!