Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen elizzottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen elizzottabb embernek vékony nőt találni, ha jó a személyiségem, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

[link]


Kb, így nézek ki, tudom kéne fogyni, de nagyon nehéz, már 3 éve próbálkozok.

Viszont talán mert az ellentétek vonzzák egymást az 50-60 kg-os nők iránt tudok vonzódni.


2016. jún. 4. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
90%

"Egyszer voltam egy 75 kg nővel hát eléggé undorodtam tőle."

És akkor milyen alapon várod el azt, hogy egy vékony, csinos nő ne undorodjon tőled?

Úgy érzem, itt nem a súlyod a legnagyobb probléma...

2016. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

21. Ezért várom el


"Mivel a pasi alapvetően vizuális típus, szereti, ha a nő nem csak az első randik alkalmával gyönyörű, de hosszabb idő elteltével is ad magára. Igazán nem nagy erőfeszítés, ha néha kiöltözöl a párodnak, és a legnőiesebb oldaladat mutatod, cserébe pedig te is szexibbnek érezheted magad!"

2016. jún. 4. 19:03
 23/71 anonim ***** válasza:
86%
Te latod amit irsz??? 34 evesen nem lehetsz ilyen hulye. A melled is nagyobb mint egy 50 kilosnak...FOGYJ LE!
2016. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
23. Azon vagyok 3 éve. De nehéz, próbálok, sportolok diétázok
2016. jún. 4. 19:07
 25/71 anonim ***** válasza:
76%
Es 3 ev alatt semmi?? Eleg hihetetlen.
2016. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
13%
Nem a külsőn múlik. Hanem a személyiségen. Egy gyenge jellemű embernek kb esélytelen. Láttam nálad kövérebb embert is, neki vékony csaja volt, de viszont a dumája jó volt, ennyi.
2016. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem van esélyed.
2016. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
22. Ezzel csak alátámasztod, amit írtam... van itt baj a a súlyon kívül is... Mindegy, nem vagyok én Terézanyu, felőlem higgy amit akarsz, kajáld be a női magazinok hülyeségeit, és élj boldogan. Na puszi! :)
2016. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%
Haver... Bocs hogy tőlem kell megtudnod, de neked nem "jó" a személyiséged. Te csak egy kis p_öcs vagy.
2016. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel a pasi alapvetően vizuális típus, szereti, ha a nő nem csak az első randik alkalmával gyönyörű, de hosszabb idő elteltével is ad magára. Igazán nem nagy erőfeszítés, ha néha kiöltözöl a párodnak, és a legnőiesebb oldaladat mutatod, cserébe pedig te is szexibbnek érezheted magad!"


Neked is fel kéne mutatnod valamit, hogy cserébe megkapd ezt a látványt!

2016. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!