Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen elizzottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen elizzottabb embernek vékony nőt találni, ha jó a személyiségem, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

[link]


Kb, így nézek ki, tudom kéne fogyni, de nagyon nehéz, már 3 éve próbálkozok.

Viszont talán mert az ellentétek vonzzák egymást az 50-60 kg-os nők iránt tudok vonzódni.


2016. jún. 4. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
46%

Ezt már hónapok óta kérdezgeted, de még azóta sincs nőd, főleg nem vékony nőd.


Nem értem, ez miért kérdés még mindig?!


Ha ennyi idő alatt nem sikerült, add fel nyugodtan, sosem lesz szép, vékony nőd. Teljesen kizárt!

2016. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
60%
B&szki egy ilyen kandisznó rá feküdne egy 50 kilós lányra nem tudom mibe fulladna előbb bele.A coca hájba vagy a hányásba ami azonnal jönne a csajból mint egy gejzír.Fogyj le hájfej és ne csorgasd a nyálad a csinos nők után.
2016. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
31%
Elhanyagolt is vagy. Gondolok itt a nyakadig növő szőrődre is.
2016. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

BTW akik itt body shamingelik a kérdezőt, egy fokkal se jobbak, mint a kérdező :D

Nem igaz, hogy olyan unintelligensek vagytok, hogy nem tudtok érvelni anélkül, hogy mások külsejét szapulnátok.

2016. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
35%

Hogy lehet ilyet írni valakire, hogy undorító? Ő legalább linkelt képet magáról, és nem hazudozik össze-vissza, mint sokatok itt, meg a valóságban...


Egyébként kérdező lehet esélyed, az mindig van, csak kérdés, hogy mennyi.

2016. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy felhozzuk a külsejét, mivel elsősorban ő emelte ki, hogy elhízott, ráadásul még meg is szólja a molettebb nőket, miközben ő sem különb a Deákné vásznánál!
2016. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
96%

Más undorító ugyanazért a hibáért, ami nálad duplán van jelen.

Ez olyan, mint amikor dohányos meg alkoholista férfiak kijelentik, hogy a nő ne igyon, ne cigizzen, mert az undorító.

Vagy végig kúrta a fél falut, de neki szűz lány kell, mert használt nem jó...

Hányok tőletek, komolyan mondom.

Kérdező, bújjál el... És nem a külsőd, hanem a hozzáállásod miatt.

2016. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, egy kövér nő más. Egyebek mellett hatalmas mellei vannak ugyanis, hatalmas feneke, ez bejön sok férfinak, ha egyébként egy ápolt igényes nőről van szó.


De neked mid van? Egy akkora pocakod, amitől meg se tudnád rendesen dugni, úgy kéne keresgélni a fäszod alatta, hogy meg van-e még, és a melleid nagyobbak, mint ... nem hogy a csaj mellei, de mint a csaj feje...


Mikor ilyen pocakos fazonokat látsz jó nőkkel az általában úgy néz ki, hogy x éve együtt vannak, aztán apuka megpocakosodott, a nő meg csak azért nem hagyja el, de olyannal nem fog összejönni, aki úgy néz ki, mintha megette volna saját magát...

2016. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
71%
Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de ha tényleg fogyózól és nem tudsz fogyni nézesd meg magad orvossal, mert lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond. Ha túlműködik akkor egy pohár víztől is tudsz hízni, de ha csak kamu az, hogy nem tudsz fogyni, akkor undorító vagy.
2016. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes dolog ez az emberi természet: "Én kövér vagyok, engem fogadjon el egy 50-60 kg-os lány, de egy hozzám hasonló testalkatútól undorodom" Vicces ez! :) Barátom, ha ilyen nőkre vágysz,akkor tegyél érte!Kíváncsi lennék, hogy miből is állhatott nálad ez a "3 éve próbálkozok lefogyni" dolog, persze az igazságra lennék kíváncsi,nem arra amit ide írsz.
2016. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!