Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély ilyen elizzottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély ilyen elizzottabb embernek vékony nőt találni, ha jó a személyiségem, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés

[link]


Kb, így nézek ki, tudom kéne fogyni, de nagyon nehéz, már 3 éve próbálkozok.

Viszont talán mert az ellentétek vonzzák egymást az 50-60 kg-os nők iránt tudok vonzódni.


2016. jún. 4. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
50%
Vagy megembereled magad és a kifogások helyett lefogysz, vagy felejtsd el a vékony nőket. Max. ha nagyon-nagyon mázlid van, akkor lehet olyan barátnőd, amilyenről ábrándozol, de ennek eléggé kicsi az esélye.
2016. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
A no legyen mindig gyonyoru, te meg lehetsz elhizott. Te mit mutatsz fel? Se jo test, se penz, se normalis szemelyiseg. Nem hiszem el hogy ilyen van. XD ez igen csak irrealis elvaras.
2016. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

Neked is fel kéne mutatnod valamit, hogy cserébe megkapd ezt a látványt!


Nem iszok, nem cigizek, nem vagyok bunkó, nem verem a nőket, kedves vagyok és tudok szeretni, tudok bújni.

2016. jún. 4. 19:18
 34/71 anonim ***** válasza:
64%
Itt mindenki annyira okos, rögtön megmondja hogy a teste a probléma, pedig nem.
2016. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
93%

Akinek jó a személyisége, az ilyeneket nem ír/mond/gondol...:

"Férfiaknak sokkal fontosabb a külső, ezt mindenki tudja, talán mert vizuális típusúak"

"Egyszer voltam egy 75 kg nővel hát eléggé undorodtam tőle."


Neked rohadtul nem jó a személyiséged.


Elárulom neked, hogy a nők között legalább annyi a vizuális típus, mint a férfiak között.

2016. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

"Nem iszok, nem cigizek, nem vagyok bunkó, nem verem a nőket, kedves vagyok"

Na jó, ezt csak az esti ügyeletes troll lehet... Ez az alap, amit itt felsoroltál.

2016. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Azért tudsz csak ötven kilós nő után vonzódni, mert szanaszéjjel van mosva az agyad.


Én nem mondom, hogy fogynod kéne, mert engem nem érdekel, hány kiló vagy, de ez a "három éve próbálok, de nem megy" duma nem túl biztató, főleg, ha ennyire "sikeres" vagy minden másban is, amibe belekezdel.

2016. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%

Tehát Te konkrétan pozitívumként, külön becsülendő tulajdonságként éled meg azt, hogy nem vagy bunkó és nem vered a nőket???

Te jó ég... nem is értem, miért nem hevernek a lábaid előtt. A felszínes libák... xD

2016. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:
38. Nagyon sok ismerőstől hallom, hogy megverték stb. Nézd meg a statisztikát, igenis nagyon gyakori a családon belüli erőszak!! Szóval ez már jó tulajdonságnak számít manapság.
2016. jún. 4. 19:33
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

Ja és örömódákat kéne zengeniük neked, hogy nem akarod megölni őket?


Te menthetetlen vagy...

2016. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!