Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet összeismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet összeismerkedni elmebeteg nőkkel? Van ilyen weboldal vagy hely?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok, és szerintem nekem is van pár mentális defektem. Úgy érzem nem tudnék boldog kapcsolatban élni egy olyan nővel, aki mentálisan egészséges vagy legalábbis akit a jelenlegi társadalom egészségesnek tart.


Olyan nőkkel szeretnék ismerkedni, akinek van valamilyen pszichológiai vagy pszichiátriai problémája és minél jobban kilóg a "normális" emberek közül, úgy érzem, sokkal megértőbb lenne és én is boldogabb lehetnék mellette.


Hol lehet ilyen nőket találni?



2016. jún. 2. 23:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Itt szerintem megtalálod a számításod: [link]

Csak azt nem tudom mennyire lehetnek ott ismerkedős hangulatban az emberek...

2016. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Noren1989 ***** válasza:

Irány a baptista gyüli!


26/F

2016. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mindenki beteg. Az élet velejárója, hogy beleőrülsz. Válogass nyugodtan :D
2016. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!