Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet összeismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet összeismerkedni elmebeteg nőkkel? Van ilyen weboldal vagy hely?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok, és szerintem nekem is van pár mentális defektem. Úgy érzem nem tudnék boldog kapcsolatban élni egy olyan nővel, aki mentálisan egészséges vagy legalábbis akit a jelenlegi társadalom egészségesnek tart.


Olyan nőkkel szeretnék ismerkedni, akinek van valamilyen pszichológiai vagy pszichiátriai problémája és minél jobban kilóg a "normális" emberek közül, úgy érzem, sokkal megértőbb lenne és én is boldogabb lehetnék mellette.


Hol lehet ilyen nőket találni?



2016. jún. 2. 23:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"de hogy lehetnel boldog egy megjatszott kapcsolatban?"


Úgy, hogy lenne valaki, akivel esténként összebújok, érezném a testének melegét és szexelnénk. Mellette lenne egy társam akivel beszélgethetnék, és akármilyen perverz vagy undorító dolog, nem lenne tőle hányingere, sőt mivel ő is őrült lenne, még izgatná is.

2016. jún. 3. 00:19
 12/23 Szergej55 ***** válasza:
100%
A volt csajomat akár ajánlhatnám is neked, de tévúton jársz, ha pont tőle várnál megértést és empátiát. Ezt jobb eséllyel kapsz egy egészséges embertől, mint egy olyantól, akinek mindenféle defektusa van.
2016. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Facebookon!
2016. jún. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Bárhol. Ha 20 év felett egy nő egyedülálló, akkor nagy valószínűséggel nem normális.
2016. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatom szerint a leghulyebbek itt vannak.
2016. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarom elviccelni a kérdést, de nem járnál jól egy olyan pszichés beteg társsal, aki minél jobban kilóg a normális emberek közül, de ha mégi ezt akarod, akkor könyörgöm, gyereket ne vállaljatok.
2016. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
elmegyógyintézetben akadnak
2016. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Haha,én se tudnák egy normálissal együtt lenni. :DD


De ha már én vagyok a hülye nő,legalább valaki normális legyen mellettem.

2016. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Két bolond az egy pár.Mivel az Opnit bezárták, így elég sok defektes mászkál szabadlábon.Mifelénk járkált egy idősebb nő baltával az utcán és magában beszélt, egy másik félmeztelenül járkált a vasútállomáson, szintén középkorú és van egy kiscsaj, 16 év körüli, akinek szokása, hogy miniszoknyában bugyi nélkül bicajozik és úgy integet a pasiknak.Bár a baltás és a félmeztelen nőt már nem szoktam látni, valószínűleg nagy a bolondokra a kereslet és ők már elkeltek.Szóval igen, találhatók félkegyelmű nők, nem kell sokat keresgélni.De sajnos sokféle elmebaj van, ami örökölhető.
2016. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szocfóbia, aspergeres viselkedés, paranoia-üldözési mánia, dührohamok, megmagyarázhatatlan szorongás adott helyzetekben, kiszámíthatatlan viselkedés és személyiség, hangulatingadozások, konfliktusok vonzása, 0 kommunikaciós készség, befordultság. Megfelel?
2016. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!