Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet összeismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet összeismerkedni elmebeteg nőkkel? Van ilyen weboldal vagy hely?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiú vagyok, és szerintem nekem is van pár mentális defektem. Úgy érzem nem tudnék boldog kapcsolatban élni egy olyan nővel, aki mentálisan egészséges vagy legalábbis akit a jelenlegi társadalom egészségesnek tart.


Olyan nőkkel szeretnék ismerkedni, akinek van valamilyen pszichológiai vagy pszichiátriai problémája és minél jobban kilóg a "normális" emberek közül, úgy érzem, sokkal megértőbb lenne és én is boldogabb lehetnék mellette.


Hol lehet ilyen nőket találni?



2016. jún. 2. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2016. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én ismerek a zártosztályról egyet és épp nagyon keresi élete szerelmét...
2016. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét barátnőm elmebajos volt, hidd el csak a gond volt velük xdd, túl keveset képzeltem magamról, ezért hozott össze velük a sors, pedig jobbat is kaphatok.
2016. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a férjem elmebeteg.Pasi nem lesz jó?
2016. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4# essel egybe illesz kedves kerdezo!
2016. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Elég, ha feljössz ide, akad jó pár... hejj, mit akpok most ezért. :D
2016. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Olyan nőt keresek, aki nagyjából lesz*rja, hogy mik a mai társadalom normái és szexualitását tekintve elég perverz, rendhagyó, gondolkodásában akár pszichopatának is lehet nevezni. Ha olvastátok George Orwell 1984 című regényét, kb. ilyen ebben a műben Julia.


Sajnos nem igazán találok ilyet ismeretségi körömben és netes társkeresőkön sem, szerintem ilyen ember csakis elmebeteg lehet, és gyanítom, hogy én is az vagyok.

2016. jún. 3. 00:02
 8/23 anonim ***** válasza:

Jelen. Normális kapcsolatot eddig még nem tudtam összehozni, mert van bennem valami gát, amiért nem megy. Azt bírom csak elviselni, ha egy pasi "nem normális" (öreg, házas, gonosz velem, stb.). Mintapéldánya vagyok a gyakoris rémnőknek, azzal a különbséggel, hogy még béna is vagyok ahhoz, hogy gazdag pasit találjak, csak öreg jön meg házas. Minél inkább behányok egy pasitól, annál jobban fogok hozzá menni. Minél szarabb, annál jobb.

Most van egy pasi, akitől undorodom testileg és lelkileg, de azt akarom, bárcsak próbálkozna, mert meg akarom nézni, hogy át bírok-e lendülni az undoron.

Tegnap kielégítettem egy házas fószert, akinél mindig elhatározom, hogy lekoptatom, mert nem kívánom, de valamiért nem megy. Nem tudok megszakítani kapcsolatokat, csak akkor hagyom abba, ha kivágnak a p.csába.

Biztos ezt akarod, mucikám? :)

2016. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nos, a pszichopátia egy betegség, szóval egészen jó iranyban tapogatozol. :) de hogy lehetnel boldog egy megjatszott kapcsolatban?
2016. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy egy hozzád hasonló nő még jobban lehúzna?
2016. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!