Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Személyes vélemény társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes vélemény társkeresős oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
érdemes felrakni magamat ? Személyes vélemények érdekelnek,hogy összejöttetek e valakivel ? Lett e házasság szerelem stb... minden érdekel a ti életetekben ami társkeresős oldalakkal kapcsolatok. Összejöttetek e egyáltalán ott valakivel ?

2016. febr. 14. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, de netes ismerkedésre is nyitott szoktam lenni.
2016. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnek lett onnanházassága, de ettől még nem javaslom. Csak azért mert valaki valaha nyert a lottón, nem fogok lottózni. Az a tapasztalat hogy élőben sokkal sikeresebb vagyok.
2016. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok ciki felrakni ilyen oldalra magadat ?
2016. febr. 14. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 nem ciki, de sok időt sem érdemes elbaxni rá. Egyik ismerősömnek sosem volt problémája a nőzéssel, mégsem cikizett engem soha.
2016. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nőként pillanatok alatt találhatsz pasit, ha nem vagy nagyon válogatós. Férfiként csak akkor érdemes próbálkozni vele, ha bitang jóképű vagy, különben senki se fog visszaírni.
2016. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb 10 esetben lett randi a dologból, ebből 4-szer lett második randi is, amiből két kapcsolat lett. Egyik 4 hónapig tartott, másik ezidáig 8 évig. Utóbbi 6 éve házasság.
2016. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több, mint 2 évig voltam fenn, rengeteg levelet írtam, de válasz alig-alig jött. Lett 5 randi és ennyi. Nemrég újra regisztráltam egy rövid időre és ahogy láttam azok a nők még mindig fenn vannak. Valószínűleg azóta is keresik a hercegüket fehér lovon.
2016. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megszámolni sem tudom hány randim/kapcsolatom származott netes társkereső oldalakról, köztük jó pár éveken át tartó kapcsolat is.

F

2016. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Taníts mester, mert ahogy olvasom itt nagyon sokan arról írnak, hogy senki nem ír vissza nekik társkeresőn.

2016. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer alakult ki egy másfél éves kapcsolat. Randim az sok volt, meg se tudom már számolni mennyi. Mondjuk nem is sok nőtől akartam tartós kapcsolatot.
2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!