Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk/férfiak is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak is ugyanolyan lealázó stílusban tudják elhajtani a nekik nem bejövő lányokat, nőket?

Figyelt kérdés
Mivel én nem szoktam sosem megbántani a nőket ha nem jönnek be, ellenben rengetegszer olyan stílusban belegázolnak az ember lelkébe társkereséskor a nők, hogy sokszor a padlón voltam emiatt.
2016. jún. 2. 12:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Annak, aki a felnevetést mondta: ha a nő a barátnőivel van, ez nem kinevetés (ha utána nemet is mond), hanem zavarban van., hogy akkor mentél oda, és összenevetnek.
2016. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel e kérdést, mert sokszor indokolatlanul kaptam vissza olyat nőktől, amin meglepődtem.

Általában mindig próbálok mindenkivel kedves lenni, de olyan is van, hogy ez valakikből agresszivitást? vált ki.

2016. jún. 3. 04:32
 23/24 anonim ***** válasza:

4 évig voltam fenn társkeresőkön, egyetlen levelemre sem válaszoltak. Nem okozok meglepetést, de nem is próbálkozott senki. A gyakoris hölgyektől sorra megkaptam, hogy a személyiségemmel, a leveleimmel, stílusommal, bemutatkozó szövegemmel lehet a baj, illetve amúgy is egy megkeseredett lúzer vagyok és inkább akasszam fel magam!


Sok hozzászóló hölgy írta, hogy a magasság, pénz, külcsín nem meghatározó!

A humor, bátorság, beszélőke a fontos és ezeket javasolták, hogy fejlesszem... Persze nem ilyen stílusban volt megfogalmazva, de a sértő megjegyzéseik mögé látva ezen jó tanácsok jöttek le :)


Javaslataikat megfogadva képet cseréltem az adatlapomon és a hatás már aznap jelentkezett, 4-ből 3 levelemre kaptam választ, ebből csak az első volt elutasító, miszerint már megtalálta akit keresett és sok sikert kívánt a párkereséshez.


---


A nők közül 1000-ed annyian sem próbálkoznak, mint a férfiak közül, és ezen próbálkozások is csak nagyon kevés hímet érintenek. Ezen kevés kiszemelt fiú/férfi az esetek többségében maga is meglepődik, így részükről az elutasítás, ha véletlenül fennállna, akkor nem minősül lealázónak.

Persze vannak olyan szerencsések, akik ehhez már hozzászoktak, egyik haverom is ilyen, nos ő elég durván eltudja küldeni a neki éppen nem bejövő hölgyeményeket.


Nem egy alkalommal volt rá példa, hogy a próbálkozó hölgyeknek beígért egy falatot magából, ha kényeztetik a barátait is, Gábor te vagy a legjobb haver :)

2016. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bizony, egyesek elég parasztul tudnak bánni a nőkkel. Nekem egyszer volt egy "vak"randi után (ahol világos volt, hogy egyikünk se igazán jön be a másiknak, legalábbis ő nekem biztos nem) hogy irtózatos parasztságokat kezdett el "anonim módon" írogatni nekem... a kedvencem az, hogy dagadt disznó vagyok , hozzáteszem 169/50 kg voltam/vagyok :D én ezen csak nevettem, nem vettem a szívemre, attól keményebb vagyok.


Női részről meg hozzátenném, hogy amikor szépen próbáltam visszautasítani férfiakat akkor vagy nem értették vagy azt hitték csak "kelletem" magam, szóval értem egyes nők miért lépnek fel olyan határozottan.

22/N

2016. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!