Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk/férfiak is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak is ugyanolyan lealázó stílusban tudják elhajtani a nekik nem bejövő lányokat, nőket?

Figyelt kérdés
Mivel én nem szoktam sosem megbántani a nőket ha nem jönnek be, ellenben rengetegszer olyan stílusban belegázolnak az ember lelkébe társkereséskor a nők, hogy sokszor a padlón voltam emiatt.
2016. jún. 2. 12:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt csak látszat, vagy nekik mint mondtam ott van temérdek ember aki biztatja, dicséri minden nap, így egy olyan ember véleménye nem oszt, nem szoroz aki nem jön be neki.

Nem láttál még olyat, hogy egy csaj 1-2 hónapon keresztül legalább 10x változtatta meg a fb profilképét. Na ez is egy jó kis önbizalomtuning náluk.


Neked meg valószínűleg senki nem ad pozitív visszaigazolást, ezért bánt ennyire a negativitás.

2016. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Engem még nem utasított el férfi bántó módon, bár igazából nem vagyok az a nyomulós fajta, szóval lehet azért. Szerintem ha valakivel normális hangnemben beszélsz, és ő bunkón válaszol akkor csakis magát minősíti. Ilyen esetben nem elszomorodni kell hanem örülni annak hogy kiderült milyen igazából a leányzó. Egy intelligens ember ha normálisan közelednek hozzá akkor sosem lesz lekezelő. Ha viszont a közeledés sem normális és valaki nem ért a szép szóból az már más dolog.
2016. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12-es

Ez alapján túlzottan sok a nem intelligens, sőt primitív lány az országban...

Olyanokat kaptam már tőlük, pedig nem voltam se bunkó, se sablonos, se gyáva.

És nem a cicababák, hanem a szürkébb, átlagosabb lányok voltak mindig is a kegyetlenebbek. Ez vajon miért van?

Sosem fogom megérteni, hogy miért kell hangosan felnevetve nevetség tárgyává tenni egy normális srácot.

2016. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

10:

Nem mindegy hogy ki bírálja a nőket. Egy rondaságtól akinek nem érdekli a véleménye őket, sokkal többet elviselnek, mint egy jóképű, vonzó embertől.


Ha én mondom neked hogy ronda vagy, vagy ha az anyád mondja azt, azok azért eléggé különböző dolgok.

2016. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14, kissé durván fogalmazol.

És még csak nem is tudom, jóképű vonzó ember vagy-e, vagy az anyám...

2016. jún. 2. 15:22
 16/24 A kérdező kommentje:

#13, ebben van valami, azt vettem észre, külsőleg minél előnytelenebb egy lány, annál jobban képes "belerúgni" a nála próbálkozóba.

Mintha ebben az lenne benne, hogy visszaadja az addigi sérelmeit, amiket ő kapott, és nem az, mint egy szép nőnél, aki visszautasít valakit.

2016. jún. 2. 15:29
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os

Nem tudom, tényleg.

A nagyon csúnyácska lányok és a nagyon bájos lányok voltak velem jóval kedvesebbek, ami összezavart rendesen.

Épp az ő társaságukat keresném kevésbé :(

2016. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%

12-es vagyok.

13-as! van egy rossz hírem, tényleg ilyen sok a primitív ember! :D nemtől kortól és külsőtől függetlenül.

2016. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem csak hogy elutasítottak, de még udvarolt is nekem úgy valaki, hogy: ű

- Te mennyit fogytál? Tavaly még egy kövér lány voltál, nem?

(Mondta egy rettenetesen kövér pasi, aki izzadt, büdös, 100 kiló fölött van, és a neten lóg egész nap.)


Egyébként igen, van olyan, hogy a férfiak így utasítsanak egy valakit, mindkét nemnél van ilyen.

2016. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!