Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Akik szerint minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akik szerint minden pasi ugyanolyan, milyen az idealis nektek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem egyáltalán nem ugyanolyan minden pasi, de a magam gondolkodása alapján szerintem akinek minden pasi ugyanolyan, annak az ideálja az pont eltér a többitől, és különlegesnek számít. Tudod, más, mint a többi.
2016. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Valaki mondta nekem, hogy "minden pasi egyforma, úgyhogy válaszd ki a leggazdagabbat" :D Szóval az ideális az gazdag.
2016. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a kérdés értelmetlen, természetesen nem minden pasi ugyanolyan. aki ezt hangoztatja, az is valószínűleg csak egy/pár tulajdonságbeli egyezésre gondol, ami a legtöbbjükben megvan.. (pl mindnek kell szex :D és szeret enni :D vagy mit tudom én na)
2016. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában aki azt mondja, hogy "minden pais/nő ugyanolyan", az kb. 3-mal volt max. kapcsolatban meg esetleg ismert még 3 ilyen esetet, és mindegyik hasonló módon viselkedett, és ebből már kitalálta, hogy az összes olyan, hibás következtetéssel. Nők esetében ált. ez azt jelenti, hogy az adott pasasok hűtlenek, hímsoviniszták és figyelmetlenek, vagy esetleg anyucipicifiák... az "ideál" meg az lenne, aki kedves, figyelmes, de megvédi, ha kell. Csak kérdés, hogy az ideálhoz vonzódnak-e, vagy a rosszfiúhoz.
2016. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll

Fogalmam sincs, hogy téged dug-e valaki, de hatalmas respect neki, amiért ezt képes rendszeresen bevállalni.

2016. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!