Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire kettős mérce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kettős mérce van a nők részéről, ha előnyös és sok nőnek bejövő külsővel megáldott férfivel van dolga illetve ha nem?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy az anyagiak csak akkor fontosak, ha a férfi nem egy Adonisz, maradjunk ennyiben. Ha a pasi jóképű és mondjuk még sportos is, akkor a legtöbb nőnek úgy látom, hogy elég annyi, hogy ne legyen halál fogyatékos a párja. Tehát tisztában legyen vele, hogy nem a trabant kombi a legjobb autó a világon és lehetne nagyobb karrierje is mint a közmunkás program, de végülis elfogadja, hogy ha a párja csak ilyen anyagi javakkal rendelkezik, feltéve ha tényleg jóképű.


Ugyanakkor, ez az anyagiak mizéria sokkal hatványozottabb ha a férfi külseje előnytelen. Akkor meg már mindkét fél túlságosan belemagyarázza a dolgokba, hogy azért nem megy nekik a párkapcsolat, az ismerkedés az ellenkező nemmel és a "siker". mert nem gazdagok. Tehát, arra akarok utalni, hogy még egy kocsmában sem mondhatsz olyat, hogy azért nem kellek a nőknek mert egy csúnya szarember vagyok, mert ezzel a szöveggel ott is kinevetnek. Kell valami társadalmilag elfogadhatóbb indok, amivel megmagyarázza az ember a kudarcát, és ezek az anyagiak. A nők is fel tudják ezt fújni, de általában az hiszti.

Nektek mi a véleményetek?


2016. márc. 25. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem így van, és ha te így látod, feltehetőleg egy kő alatt élsz.
2016. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, csak a saját tapasztalatomat írom le.

Volt párom alacsony, egyáltalán nem sportos alkat, inkább vékonyka, arcra olyan átlagos. Minimálbérből él, de abból is alig.

Mégis ahogy szakítottunk, úgy meglepték a nők, mint a legyek. Mondjuk még a szakításunk előtt is sokan ajánlkoztak neki, pedig volt egy időszaka, amikor jó kis pocakot is eresztett.

Mondjuk ő elég nagy dumás, lehet ez a titka.

2016. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdv a csirkeólban.

Bár szerintem fordítva is igaz. A nő vagy legyen bombázó, akkor lehet kicsit plázamaca, vagy süsüke. Ha meg rondácska, azért tudja elvinni a gentlement nyaralni és vagy ne merjen az ágyban nemet mondani, ha a fejére akarnak fosni. Ha meg kövér... akkor menten lője fejbe magát, hogy ne zavarja a kilátást. Vica-verza ez a dolog :(

2016. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Pedig tényleg így látom. A csúnya férfi még ha a szexben sem jó, a nő elégedetlen mert nem tudja kielégíteni, nem jó a szex, akkor még azt is azzal magyarázzák, hogy azért mert nem kőgazdagok.

2016. márc. 25. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem az anyagiak egy bizonyos tekintetben mindenféleképpen fontosak. Egy macsót sem fogok eltartani, mert nincs rá keretem, és nem szeretem az élősködő, dolgozni lusta hozzáállást... :-)
2016. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eddig sose így választottam párt és nem is sok értelmét látom annak, amit írsz. Azzal viszont nem tudok kötekedni, hogy bizonyos nők részéről sajnos ezt tapasztaltad meg.
2016. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért ennyire nem fekete/ fehér a világ.


Első gondolatom: az a nő aki így választ párt: sekélyes és ostoba. Az OKOS nő nem ezen kritériumok szerint válogat / választ. Ugyanis az okos és talpraesett nő tudja, hogy ha nem is 90/60/90-es plázamacska akkor is van bőven esélye labdába rúgni a férfiaknál, mert szerencsére egyéb más tulajdonságok is számítanak. Pl. kisugárzás, humor, intelligencia!!!! :) Bár tudom, ez keveseknek mond bármit is.


Részemről az a szitu, hogy bármilyen adonisz lehet a pali, ha éppen csak le tudja írni a nevét és tud a napszaknak megfelelően köszönni, akkor egy lapra nem vagyok hajlandó írni vele a nevemet. Mert ennél nekem több kell egy működő párkapcsolathoz mint szép külső. És mert vannak igényeim, elvárásaim. És ha már ezt megemlítettem és valaki belém állna : igen, én is teszek le valamit az asztalra, nem csak süketelek bele a nagyvilágba :)


Nyilván rengeteget számít a külső, és igen az anyagiak is. Hiszen abból élünk, és ilyen világban élünk. Aki azt mondja ez kicsit sem számít az hazudik :)

A legtöbb (intelligens) ember szerencsére nem bankszámlakivonat után választ párt.


28/N

2016. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Az OKOS nő kihalófélben van, kapcsolatban találhatóak meg leginkább, egyedülálló párkapcsolati státuszban pedig mintha tűt keresnél a szénakazalban.

2016. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!