Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk/férfiak is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak is ugyanolyan lealázó stílusban tudják elhajtani a nekik nem bejövő lányokat, nőket?

Figyelt kérdés
Mivel én nem szoktam sosem megbántani a nőket ha nem jönnek be, ellenben rengetegszer olyan stílusban belegázolnak az ember lelkébe társkereséskor a nők, hogy sokszor a padlón voltam emiatt.
2016. jún. 2. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Egyes férfiak akkor váltanak bunkóra, ha (akár csak finoman) elutasítják őket. Nekem számtalanszor fordult elő, hogy valakit (megindokolva) elutasítottam, és az addigi mézesmázos, behízelgő viselkedés eltűnt, és mindennek elhordott.
2016. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg tényleg attól tartanak, hogy a finomkodó elutasításból vagy nem értenek a férfiak, és leállnak vitatkozni. Egyébként a durva elutasítás nem nemfüggő, hanem emberségé.
2016. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Átlagosnál némileg jobban kinéző srác vagyok.

Évente úgy 2-3 lány szokott nálam bepróbálkozni elég egyértelműen, akik külsőre nem jönnek be nagyon.

Ilyenkor mindig elég hamar megírom nekik, hogy nem szeretnék ismerkedni velük és ennyi. Személyesen egyből amikor egyértelművé teszik, neten pedig néhány üzenetváltás után.


Viszont én magam is elég ritkán tapasztalok brutális elutasítást a nőktől. Életemben talán egy kézen meg tudom számolni hány ilyen volt, pedig tényleg nagyon-nagyon sok nőnél kezdeményeztem már.

25/F

2016. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Persze, én már hallottam ilyenről, sőt láttam is.
2016. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, ez a hatás/ellenhatás, gondolom ilyen esetek után lesznek a nők még jobban zárkózottak a társkeresésnél, és visszautasítóbbak.

Nekem rengetegszer mondták már azt, hogy nem, de nem bántottam meg utána senkit, hanem beletörődtem, és nem kerestem többet a lányt.

2016. jún. 2. 12:48
 6/24 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Szerintem alig van olyan nő, aki szándékosan lélekbegázolós céllal utasítana el egy férfit. A helyzet inkább az, hogy a pasik sértődnek meg, ha a visszautasítás nem finomkodó vagy szubmisszív jellegű a nő részéről. A határozott, egyértelmű visszautasításra meg azért van szükség, mert a pasik nagy része nem érti mit jelent a nem.
2016. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

A lányokat könnyebb lealázni! A fiúkat csak akkor lehet ha tényleg szarul néznek ki, de ott se mindenkit. Ha van rajtad egy kis izom, nem nagyon mernek olyat beszólni. A helyes, jóképű, sportos fiúk közelében a lányok pedig általában meg se mernek mukkanni, félnek, hogy mit gondol róluk! Nekik az életcéljuk, hogy megfeleljenek egy vonzó, domináns férfinak, aki megfelelő utódat biztosít számára a génállományával.


Viszont egy szép, csinos nő önbizalmát is le lehet rombolni simán. Nem mindegyikét, de a többségét igen. Láttál már itt nem egy kérdést, hogy pl. a jó nőket cikizik az alacsony, pocakos, kopaszodó munkatársai és a csaj teljesen magába roskadt? Vagy a kis melle miatt gúnyolják, pedig minden más tökéletes? A férfiak kegyetlenek, a nők pedig gyengék!

2016. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

# 7: Eléggé fekete-fehérben látod a világot.

Vannak megfelelési kényszeres emberek (nők és férfiak), akik mások véleményére adnak inkább, mintsem a sajátjukra, vagy azokéra, akik elfogadják őket. Én legalább ugyanannyi ilyen férfit ismerek, mint nőt.

És vannak egészséges önértékelésű emberek, akiknek a számukra érdektelen emberek véleménye az egyik fülén bemegy, a másikon ki.

És vannak nárcisztikus emberek, akik a saját talmi önértékelésüket úgy tartják fent, hogy másokat degradálnak (ha mindenki rossz, akkor én csakis jó lehetek alapon).


Teljesen egyénfüggő, hogy ki hogyan reagál a visszautasításra, a személyiségen múlik, és nem az illető nemén.

2016. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A nő arra teremtetett, hogy dicsérjék, kedveskedjenek neki, szeressék! Kevésbé ellenállóak érzelmi téren a bántásokkal szemben. Míg a férfi évezredeken át a kegyetlen, könyörtelen élethez szokott.


Egy férfi jellemvonásai általánosan igazak rá! Ha gyáva és félénk, határozatlan, akkor minden helyzetben az, ha magabiztos, határozott és tökös, akkor minden helyzetben az.


De a legtöbb nő csak addig lekezelő, nagyképű és fölényeskedő amíg olyan fiúval szemben áll, aki nem jön be neki, nem érdekli semennyire. Ha viszont jön egy olyan, aki tetszik neki, bejön, még a legnagyképűbb csaj is alamuszi nyuszi lesz és lapítva várja mi fog történni!


De általánosságban elmondható, hogy nehezen viselik a negatív kritikát, akárkitől jön. Főleg a jobb pasiktól. Ezt azzal próbálják leplezni és kompenzálni, hogy egymást dicsérik a barátnőikkel, előnyös képeket raknak ki magukról netre, szórakoznak egy-két önbizalomhiányos fiúval, gyűjtik a bókokat, önbizalmat, hogy ellensúlyozza az esetleges bántásokat.

2016. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Kevésbé ellenállóak érzelmi téren a bántásokkal szemben."


Én meg pont azt tapasztalom, hogy rengetegen bántják a nőket, és ez sokukról egyszerűen lepereg.

Én meg hapsi létemre nagyon magamba tudok roskadni, ha bírálják a külsőm/jellemem, stb.

Ilyenkor nem bántok vissza senkit, csak egyszerűen felhagyok a keresgéléssel, mivel nincs értelme.

De hát ez a természet rendje.

2016. jún. 2. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!