Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ilyen férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen férfiaknak barátnője?

Figyelt kérdés

Csomó férfit ismerek, aki 30 vagy feletti és szüleivel él, sőt tudom róluk, hogy baromi önállótlanok, semmire nem képesek anyukájuk nélkül. Igazi anyuka pici fia effektus van itt jelent.

Mégis tök csinos kedves barátnőjük van és kitart mellettük a lány. Hogy lehet ez?........


2016. jún. 1. 09:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

előző!


a válasz egyszerű : VONZÓDNAK HOZZÁJUK. tetszenek nekik, ennyi.


aki nem tetszik a nőknek, lehet bármily' rendes, tisztességes, becsületes, dolgos stb... lexarják.


a lényeg tehát egyszerű.

2016. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves Előző,


Én írtam a korábbi választ amire reagáltál.


Tudod, én megértem a vonzalmat sőt azt is hogy milyen a rózsaszín kód.

De alapesetben lennie kellene olyannak az embernek, hogy "józan megítélés", "logikus gondolkodás" netalán "előrelátás".


Mert vonzalom ide agy oda, összeállni egy alkoholistával, kényszeres hazudozóval, bántalmazóval, naplopó motiválatlan és életképtelen emberrel szerintem nem szerencsés ötlet.


Nevezz nyugodtan bárminek, de én a fentebb felsorolt embereket, plusz amit a kérdező is írt mindenféle bántás nélkül kamaszként kezelem, és nem felnőttként.

Mert egész egyszerűen nem nőttek fel még.

Nem vállalják a felelősséget magukért, és nem képesek egyedül a legtöbb 'basic' dologra sem.


A legutóbb azzal menőzött fősulin a srác(23 éves), hogy neki az anyukája készíti minden nap az uzsonnát:D, és micsoda dolog már, hogy nem vágja le a kenyér héját. Mert Ő azt nem eszi meg. - És azzal a lendülettel dobta a kukába:D:D. -

Neki is van barátnője:D:D.


Eltűntek a kérdés alól a lányok (érdekes módon), pedig olyan szívesen megkérdezném tőlük, milyen egy gyerekkel párkapcsolatban lenni huszon/harminc X évesen?

2016. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Eltűntek a kérdés alól a lányok (érdekes módon), pedig olyan szívesen megkérdezném tőlük, milyen egy gyerekkel párkapcsolatban lenni huszon/harminc X évesen?"


erre én is kíváncsi vagyok !



volt egyébként 1 ilyen kollégám, 28 évesen még öltözködni sem tudott, elöl betűrte az ingét, hátul már nem. semmi nem érdekelte, motiválatlan, primitív hülyegyerek volt,röhögés helyett nyerített, 1 km-ről lehetett hallani. a melót leszarta, de totálisan. ujjongtam mikor kilépett. de volt (van) barátnője, aki tényleg szerelmes belé. a csaj tök normális, nem is értem mit eszik azon a barmon.

2016. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!