Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ilyen férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen férfiaknak barátnője?

Figyelt kérdés

Csomó férfit ismerek, aki 30 vagy feletti és szüleivel él, sőt tudom róluk, hogy baromi önállótlanok, semmire nem képesek anyukájuk nélkül. Igazi anyuka pici fia effektus van itt jelent.

Mégis tök csinos kedves barátnőjük van és kitart mellettük a lány. Hogy lehet ez?........


2016. jún. 1. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

És ezzel meg mi a gondod?

Nem bérgyilkos, vagy maffiavezér, vagy az "utca embere".

2016. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Szeretnék szólni a nem "anyuci pici fia" kategóriába esők nevében:


- Bár még nem múltam el 30, de valóban szüleimmel lakom az alábbi okokból:

1. Nincs kapcsolatom, ami motiválna a változtatásra.

2. Nem keresek annyit, hogy egy szál magamnak fel tudjak tartani egy albérletet.

3. A jelenlegi munkám és lakhelyem elhelyezkedése sem indokolja hogy külön költözzek. (Mivel semmivel sem lenne előnyösebb azon kívül, hogy el tudnám mondani; saját lakásom van.)


- Leszögezném, hogy szüleim nem intézkednek a saját dolgaimban, így nem csinálnak meg helyettem semmit!


- Nem tesznek továbbra sem a fenekem alá semmit! Mindenem, amim van, azért magam dolgozom meg és veszem meg.


- Nem kívánok örökre velük lakni, de amíg tudok annyit gyűjteni, hogy saját lakásom lehessen (nem albérlet), addig hajlandóak ezzel is segítséget nyújtani! Ezért pedig hálás is leszek Nekik mindig!


A jelen hazai helyzet sajnos nem engedi meg mindenkinek, hogy a tanulás befejeztével rögtön külön fészekben kezdhesse meg a saját életét.

Picivel több, mint százezres fizetéssel ehhez bizony évekig kell félrerakni.

És ha "csak" emiatt egy nő sem akar férfiszámba venni, engem kicsit sem izgat. Ugyanis amelyik hölgynek egy kicsit is van realitás érzéke, ill. nyitott szemmel jár és ismeri a mai körülményeket, az legalább megértést tanúsít, hogy valaki csak így tudja elkezdeni a saját életét.


A fenti kis írással szerettem volna szembesíteni az itteni sekélyes felhasználókat (kinek nem inge...), hogy tapasztaljanak meg egy kicsit a kib@**#tt magyar valóságból is.


(A lenéző, beszólogató, "majdénmegmondom" hozzászólások ill. lepontozások hidegen hagynak. Csak a miheztartás végett.)

2016. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4-nek teljesen igaza van!! Egyedül szinte ongyilkossag az albi, foleg ha alig keresel. Azert h fogyjon a loved, ha egyebkent a szulokkel jo a kapcsolat hulyeseg kulon koltozni. En is itthon vagyok meg, sajna fel eve szingli, 28 vagyok, de nem aggodok. Kinek hogy alakul az elete!! F.
2016. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés információ. Az önállótlanság rossz tulajdonság, de nyilván nem csak ennyiből áll az ember, hanem vannak más pozitív dolgok is benne, valószínűleg azért ennél árnyaltabb a kép. Nem mindenki olyan egyszerű mint az 1x1, vannak összetett személyiségek, akik ugyan bizonyos téren komoly hiányosságokkal rendelkeznek, de ezt valami más jó tulajdonsággal kompenzálják. Illetve sosem lehet tudni, hogy mi van a háttérben ,nem minden az aminek látszik, de mindegy végül is, a lényeg ,hogy valami oka van, hogy az ismerősödnek van barátnője, hogy mi az ,azt lehet hogy csak ők ketten tudják, az meg nem érdekli őket, hogy a környezetük mit gondol róluk.
2016. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

1. Vannak olyan típusú nők, akik maguk is anyáskodó, dominánsabb fajtájúak. Az egyik nagymamám is ilyen volt. Ők sokszor pont olyan férfit keresnek maguk mellé, akit kicsit aztán ők is tudnak istápolni, akik helyett többször hozhatnak döntéseket és ügyeket intézhetnek. Lehet néha panaszkodnak, hogy miért ilyen a férfi de azért amúgy örülnek neki, vagy lehet hogy nem is panaszkodnak és csak elvannak, mert nekik így jó.


2. A férfi amúgy jól nézhet ki és magabiztos, jó dumás lehet. Ért a nőkhöz, tudja hogy kell csajozni, tudja hogyan keltsen a nőkben érdeklődést és vonzalmat maga iránt.


Ezek közül mindkettő szerepet játszhat.

2016. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azt valaki elárulná, hogy mi mondta, hogy egyedül költözzön albérletbe a pasi? A saját dolgait legyen képes intézni, ne anyucira bízza, ennyi.

(A másik meg, hogy miért az az általános kifogás ilyenkor, hogy EGYEDÜL nem akar albérletet fenntartani? Legjobb tudomásom szerint a legtöbbször 3-4 ember osztozik egy albin, így pedig már egyből nem kerül egy vagyonba, minimum feleződik az ár. Ez miért nem merül fel soha az itteniekben, csak az, hogy egyedül lakni drága?)

2016. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány is éretlen, ennyi.
2016. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ezt az "egyedül albérlet" dolgot én sem értem.


Én egy kétszobás albérletben lakom, ahol a másik (nagy) szobát egy pár lakja. Van saját szobám és távol vagyok a szüleim kéretlen felnőttkori gyámkodásától és ez fontos.


Tényleg nem csak az otthon lakás és a saját magadnak egyedül bérelt albérlet létezik. Van saját szobám, ahol tudok magánéletet is élni.

2016. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, itt sokaknak szövegértelmezési gondja van. A kérdező a példával lejjebb kifejtette, hogy az illető szomszéd nem képes önállóan ügyintézni az önkormányzatnál. Tehát elsősorban nem az otthon lakáson, hanem az önállótlanságon van a hangsúly. Az pedig nem a nőket általában minősíti, ha egyes nőknek kell ilyen anyuci pici fia, ugyanis a legtöbbnek nem ez kell. Ehhez pedig semmi köze az illető pasi jó, vagy nem jó kinézetéhez.
2016. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Haha, ez érdekes kérdés sokat gondolkoztam már rajta.

Csak pár életből vett példa ismerős/baráti körben.


- Srác (23 éves) nem képes kezelni a mosógépet, sosem használta még, pedig az automata mosógép igen bonyolult találmány:)).


- Másik (25 éves) IGÉNYTELEN, de olyan szinten hogy nem fürdik, nem takarít, nem mos magára napokig. Egyszerűen messziről is olyan szaga van, hogy rosszul leszel tőle.


- Harmadik (22) lusta, motiválatlan, kibukott egyetemről, és folyamat hazudik a szüleinek, akik támogatják pénzzel a tanulmányait.


A közös bennük, hogy nem dolgoznak, nem tudnak a fent említett apróságokon túl főzni, takarítani, hivatalos ügyet intézni és ecetra. Jah.. És mindnek van barátnője.


Ezek után én nem akarom megérteni a 'szebbik nem' logikáját akik kitartanak mellettük.. Ugyan olyan nonszensz, mint amikor a 40-es alkoholista mellett maradnak aki kétnaponta megveri és/vagy megfenyegeti őket.

Pár topikkal fentebb naponta van 1-1 ilyen kérdés, hogy "jaj mit csináljak?".

2016. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!