Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik jutnak eszébe a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik jutnak eszébe a férfiaknak egy olyan nőről, akinek még 25 éves korára se volt soha kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 23:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túlságosan visszahúzódó és/vagy túl nagyok az elvárásai, az egyetlen igazira vár, legalábbis azt gondolja hogy létezik ilyen igazi, akiért érdemes lenne várni.
2016. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Különböző, attól függ, hogy milyen az illető hölgy.
2016. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem fér ki az ajtón.
2016. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Ő is olyan szerencsétlen a párkeresésben, mint én.
2016. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mivel ez senkinek sincs a homlokára írva, semmi.
2016. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy valami nem oké vele. Irreális igények, kényszeresen menekül a férfiak közeledésétől, valamilyen külső probléma, belső sérülés miatt nem tud kötődni senkihez, egyéb pszichológiai dolog. Ha nem szűz, akkor kicsit más a helyzet, de szerintem ott is vannak gondok, még nagyobbak is akár.
2016. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
8%
Ha még szexkapcsolata sem volt, akkor nagy eséllyel flúgos. Márpedig ha valaki flúgos, akkor kuka.
2016. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Hogy valami baj lehet vele, nem? Ugyanez vonatkozik a fiúkra is.
2016. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
De a 30 éves szűz fiúkat meg azért istápolgassuk, ugye? Vele biztos nincs semmi gond, csak minden nő szemét.
2016. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az ilyen nő felkeltené az érdeklődésem. Mégpedig azért, mert más, mint a többi. Azzal, hogy nem volt kapcsolata, inkább azt sugallná, hogy valaki különlegesre vágyik. Vagy épp nem adatott meg neki az a lehetőség, hogy ismerkedjen. Én örülnék, ha ilyen nővel ismerkedhetnék és ha lehetőségem nyílna megpróbálni betölteni azt a bizonyos szerepet, amire talán várt.
2016. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!