Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik jutnak eszébe a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik jutnak eszébe a férfiaknak egy olyan nőről, akinek még 25 éves korára se volt soha kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 23:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

A válaszaitok elég durvák...

Én 24 éves lány vagyok és még soha nem jártam senkivel. Nem vagyok csúnya, nem vagyok zárkózott, nem vagyok kattant, az igényeim szerintem éppen a megfelelő szinten vannak a férfiakkal kapcsolatban.


Akikkel járhattam volna azokkal semmi különösebb baj nem volt, azt leszámítva hogy nem voltam szerelmes beléjük.

Baj az ha az ember arra törekszik hogy azt találja meg akivel egész életében lenni szeretne? Ne csak úgy legyen valakivel... Nem arról van szó hogy a szőke hercegre várnék vagy ilyesmi, azért keresgélek, és nyitva tartom a szemem. De igenis én olyat szeretnék aki más mint a többiek és tudni fogom hogy ki lesz az.


Sok ismerősöm akik kapcsolatban vannak jelenleg, nem azért vannak együtt mert annyira szeretik a másikat, hanem szimplán mert szerintük egyedül lenni még szarabb, mint bárkivel lenni. Ők persze azok akik elsőként leszólják azt aki még nem találta meg a párját.

Én jól érzem magam most is, annak ellenére hogy természetesen hiányzik egy férfi az életemből. Nem szomorkodom miatta, úgyis jön ha jönnie kell. Azon kívül vannak barátaim, járok ide-oda, van hobbim, törődöm a szeretteimmel, figyelek másokra is, nem csak magamra.

Ha mindenáron járni szeretnék valakivel, akkor fognék valakit. Ez az amit a nagyanyámmal sem tudok megértetni, ő is azt az elvet vallja hogy az első lehetőséget kell kihasználni ami adódik.

Nem állítom hogy könnyű eset vagyok, de másképp nem akarom csinálni.


Remélhetőleg eljön nemsokára az én időm, mert szeretnék családot és nem akarok öreg anyuka lenni.

2016. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
16%

"Akikkel járhattam volna azokkal semmi különösebb baj nem volt, azt leszámítva hogy nem voltam szerelmes beléjük."

Magyarul nem néztek ki elég jól számodra.

2016. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

Miért szerinted az hogy szerelmes-e valakibe az ember csak a másik külsején múlhat? Maximum a felületes embereknél.

Hiába is bizonygatnám neked hogy sosem ez volt a gond úgysem hinnéd el :D Mindig elég jól néztek ki számomra, ahogy te fogalmaztál, másképpen nem is kezdtem volna ismerkedni velük.

2016. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%

"Miért szerinted az hogy szerelmes-e valakibe az ember csak a másik külsején múlhat? Maximum a felületes embereknél."

Így van, tehát többek között minden nőnél.

2016. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
:D hát te nagyon nőgyűlölő lehetsz. Vagy csak a felületes qrvák számítanak neked nőknek.
2016. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
95%

Azoknál a fiúknál akik sikertelenek a nőknél egy idő után kialakul az a megrendíthetetlen hit hogy minden nő csak a külsőre meg a pénzre hajt. És bármit mondasz nekik nem értik meg, nem hiszik el hogy ez nem igaz, mert olyan mélyen el vannak keseredve hogy muszáj valami tőlük független dolgot hibáztatniuk. Szóval ne törődjetek az ilyen hozzászólókkal.

Én se értettem soha miért jobb az egyedüllétnél olyannal lenni akit nem is szeret az ember meg nem is vágyik rá igazán. Nem hiszem hogy őket irigyelni kéne, sőt. Ha egyébként rendesen éli a nő az életét és nyitott az ismerkedésre akkor nem gáz hogy nem talált még pasit 24-25 éves korára. Viszont ha ennek az az oka hogy rendkívül zárkózott, soha nem megy sehova, soha nem ismerkedik akkor az viszont baj. De azért baj mert valószínű valami lelki problémái vannak amiket meg kell oldani. És ez első sorban az ő érdeke, ez már nem a férfiakról szól.

2016. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha nem minden nő a külsőre menne, akkor lehetne látni ronda férfiakat is nővel.
2016. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!