Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 30-50 éves férfiaknak jövök be, és a fiataloknak nem?

Figyelt kérdés

Ennyire gáz csaj lennék? Vagy ez mit jelent?


A korosztályomhoz túl komoly vagyok, ez tény, de vannak barátaim, 2-3 fiú barát is, és kedvesnek, aranyosnak tartanak az emberek, szóval ijesztő semmiképpen nem vagyok. Pasijaim is voltak már, de nagyon ritkán van olyan, hogy valaki próbálkozik nálam, sőt, olyan, mintha félnének tőlem néha. Ellenben az idősebb férfiak folyton megtalálnak.


Mi lehet ennek az oka?


20N


2016. máj. 21. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert a fiatalabb korosztály beszari, a vén faszik meg már szaarnak bele az egészbe. 27/F
2016. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vszleg apakomplexusod van, ezért akadsz össze mindig öregekkel.
2016. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Igazából az első nem mondja rosszul. A fiatalok még nem forrtak ki igazából, aki igen, az már rég kapcsolatban van, kicsi az esély hogy megtalálnak majd téged. Persze ne járj csukott szemmel, hátha. De igazából minden nap van esélyed ismerkedni, elég sokan vannak a pár km-es körzetedbe.
2016. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet a komolyságod riasztja egy kicsit a beszri fiatalabb korosztályt, az idősebb korosztályt meg vonzza a fiatalságod.


Nem hinném, hogy gáz csaj vagy. Lehetséges, hogy véletlenül alakult így, hogy felszínesebb srácok közé kerültél és ők "félnek" tőled. Ha egy nőnek van egy komoly kisugárzása vagy értékrendje, lehet van aki ettől megijed és elmegy inkább felszínes, személyiség nélküli lányokat keresni. Nehogy kiderüljön a számára, hogy egy nő több belső értékkel rendelkezik, mint ő :)

Csak találgatni tudok, mivel nem ismerlek. Sajnos :(

2016. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2-3 fiú barátodnak pl. valószínűleg bejössz, csak ők nem néznek ki elég jól számodra.
2016. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem jövök be nekik, ők mondták.
2016. máj. 21. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
20-on évesek még félnek a visszautasítástól, az idősebbek már úgy vannak vele, hogy gyerünk megpróbálom, mert elszalad az élet mellettem.
2016. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert annyira érettesen, felnőttesen nézel ki külsőre (ruházat, smink, viselkedés, arckifejezés), hogy a korodbelieknek eszükbe sem jut hogy te az ő korosztályuk van.


És ilyen bizony elképesztően sok van velem is. 22 éves srác vagyok és rengeteg lányt látok, akik olyan ruhákban vannak, úgy sminkelik magukat és úgy néznek, mint ha legalább 25 évesek lennének. Úgyhogy oda sem megyek hozzájuk, mert engem 22 évesen durván a 17-22 éves lányok érdekelnek.


És ezekről az említett lányokról rengetegszer kiderült már, ha kiderült, hogy kb 17-22 évesek. Találkoztam olyan 17 éves lánnyal is, akit magamnál idősebbnek hittem amíg meg nem mondta hány éves! És olyan 20-22 éveseket is látok, akiket én simán 25-28 év körülinek saccolnék.

Én sem panaszkodom magamra, azt gondolom igényesen öltözködöm és jól nézek ki, bár kicsit kölyökképem van (ami legalább jóképű), de erről nem tehetek.

Ha a korodbeli (20-25 éves) srácok érdekelnek, akkor próbálj kevésbé éretten és felnőttesen öltözködni és az látsszon rajtad hogy 20 éves vagy, ne az hogy 25.

2016. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig nem öltözom nagyon felnőttesen.
2016. máj. 21. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős vagy nekem :D ha tényleg te vagy az akkor duuuuuuurva hogy regiztél gyk-ra!
2016. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!