Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik jutnak eszébe a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik jutnak eszébe a férfiaknak egy olyan nőről, akinek még 25 éves korára se volt soha kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 23:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
no persze, biztos van valami difi, de nem úgy mint a 25ös sosem volt barátnője srácokkal ;) kár hogy ezen az oldalon erős a kettősmérce, szerencsére a valóság nem ilyen
2016. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szokatlan, de semmi rossz. Ismerek én is egy 24 éves nőt, akinek soha senkije nem volt még, pedig nem zakkant meg semmi ilyesmi, csak a körülmények nem úgy jöttek össze (lányiskola, lányoknak való egyetemi szak, bulimentesség sb).
2016. máj. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek és ennyi idősen még nem volt párja, az kattant konkrétan... legalábbis olyan értelemben, hogy egy hárpia és nem tudnék mellette megmaradni hosszútávon. Ráadásul borzasztóan igénytelen is.
2016. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha még soha nem volt kapcsolata, ráadásul még szűz is, akkor tuti defektes. Ha már túl van pár partneren csak nem akar kapcsolatban lenni, akkor még lehet normális, de én ilyen nóvsl nem kezdenék.
2016. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%

Két lehetőség van:

1. nem normális

2. nagyon válogatós, és senki nem néz ki elég jól neki

2016. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nem tűnik fel senkinek a KETTŐSMÉRCE?

Remélem a srácoknál, akik hasonló kérdést tesznek fel magukról, ugyanúgy leírjátok majd hogy veled bizony valami gond van öcsém.

Ha ti vagytok a kínálat, nem csoda, ha sok nő inkább az egyedüllétet választja.

Másrészt mikor lett a "nem akar mindenáron kapcsolatotból" túl válogatós??


Nekem egy barátnőm van, akinek sosem volt kapcsolata, de többekkel randizott. Egy kisebb faluban lakik, és egyszerűen nem találkozott senki olyannal, aki megfogta volna, plusz a szaktársain, munkahelyén csak nők vették körül.

Egy másik barátnőm szintén falun lakik, neki viszont volt két párja is; egyszerűen sok a férfi az ismeretségi körében, és a munkahelyén is.

Én sokakkal randiztam, volt egy hosszú távú kapcsolatom is, de se a volt barátom előtt, se a volt barátom után nem volt olyan, akire nyugodt szívvel azt tudtam volna mondani, hogy próbáljuk meg. Hűséges típus vagyok, nem tudok rövid távú kapcsolatokban gondolkodni, a hosszú távúakba viszont nem fogok úgy érzelmileg befektetni, hogy nem hiszem el, hogy beleszerethetek a másikba.


Másik barátnőm, aki szerintetek "defektes" lenne: Kis korában szexuálisan zaklatták, emiatt kissé tart az egész randizás témakörétől, de egy türelmes, kedves fiúval szívesen összejönne.


Ezért is mondtam, hogy hála a jó égnek ez csak egy oldal, ahol anonim emberek a magas lóról bármit bepötyöghetnek, de szerencsére az élet nem így működik.

2016. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
#16 Azért van kettős mérce, mert teljesen máshogy működik a párválasztás nőknél és férfiaknál. A nők minimum a férfiak 95%-át azonnal kirostálják külső alapján, a férfiaknak viszont a nők többsége megfelelne külsőre, inkább belső alapján válogatnak. Ezért van az, hogy ha egy férfi nem kell senkinek, akkor a külsejében kell keresnie a hibát, egy nőnek viszont a belsejében.
2016. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

#17


Nem megyek ebbe bele, hogy miért nem értek egyet, inkább csak arra hívnám fel a figyelmedet, hogy ez a hozzáállás csak akkor igaz, ha egymásra mint valami boltban kapható limitált ideig elérhető árucikkekre tekintünk, akik passzívan várják, hogy levegyék őket a polcról, vagy akikért éppen versenyt kell folytatni... de alapjáraton mind felcserélhető, és a feltűnően hibás termékek ignorálásán kívül bármelyiket levehetnénk a polcról- tartalomtól függetlenül.

Korábban volt itt egy puffogó kérdés egy férfikollégától, hogy miért van, hogy a nők jobban érdeklődnek iránta, ha más nők veszik körül. Ez egyszerű szociálpszichológiai tétel: feltételezik, hogy rendelkezik valamilyen vonzó tulajdonsággal, így ők is érdeklődnek iránta. Ugyanez érvényesül itt a nőkre is: ha valakinek volt már párkapcsolata (de nem túl sok, mert akkor megbízhatatlannak van bélyegezve), valakinek már egyszer kellett, ha még nem, biztos valami gond van vele.

Szerencsére mikor igenis szánunk arra időt, hogy megismerjük a másikat, nem felületes jelekből következtetünk az értékükre, hanem figyelembe vesszük a körülményeket, és a másik ember akaratát is. Pl. megérthetjük, hogy nem csak arról lehet szó, hogy valakinek nem kellett, vagy arrogánsan mindenkit lenéz, hanem a megfelelő társat szeretné megtalálni a maga számára.

(A saját példám: napokban kaptam egy levelet, szokásos ismerkedős duma, de tetszett ahogyan megszólított és válaszoltam. Egyik első kérdés arra vonatkozott, hogy mióta vagyok szingli. Amikor megmondtam, hogy mennyi ideje, a srác azonnal lekopott. Gondolom azt feltételezte, hogy ronda, kövér, esetleg mindkettő vagyok, vagy valami érzelmi defektem van. Nyilván nem fogom a gyk közönségének, sem ennek a srácnak bizonygatni, vagy elmesélni eddigi randijaimat, vagy hogy miért nem akartam kapcsolatot kezdeni még azokkal sem, akik első blikkre szimpatikusak voltak. Szerencsére nem is kell, mert hamar kiderült, hogy idáig nem terjed az érdeklődése :D)

2016. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt azért felel meg a pasiknak a nők nagy része mert a nők nagy része normálisan néz ki. Egy átlagos csaj is még simán lehet szép meg vonzó attól még hogy nem bombanő. Viszont a másik oldalon ez nem így van, az átlag pasik katasztrofálisan néznek ki, így aki külsőleg (is) férfira vágyik az bizony válogat. És éppen ezért simán lehet hogy egy szép,értelmes csaj pasi nélkül marad akár 25 éves korára is. A flúgosság nem azon múlik hány pasija volt, hányan dugták meg. Nézzetek már körül hány ronda,buta,primitív csaj van aki kapcsolatból ugrik kapcsolatba (vagy ágyból ágyba).
2016. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Viszont a másik oldalon ez nem így van, az átlag pasik katasztrofálisan néznek ki, így aki külsőleg (is) férfira vágyik az bizony válogat."

A velük szemben támasztott igényekhez képest lehet, egyébként semmi baj nincs az átlag férfiakkal.


"Nézzetek már körül hány ronda,buta,primitív csaj van aki kapcsolatból ugrik kapcsolatba (vagy ágyból ágyba)."

Lyuk-lyuk alapon az ilyenek is jók valamire. Tartós kapcsolatra viszont nem kellenek senkinek.

2016. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!