Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyám azt mondja hogy lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám azt mondja hogy lúzer vagyok mert nincs párkapcsolatom. Igaza van?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy a munkatársai, ismerősei azt gondolhatják rólam hogy egy szerencsétlenség vagyok mert nincs pasim, de bezzeg a munkatársak gyerekeinek van párkapcsolatuk.
2016. máj. 31. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha pont ezzel a szóval mondta, az gáz. Az is gáz, hogy a kollégák véleménye miatt aggódik, nem azért, hogy te magányos leszel-e. És az is gáz, hogy ezek szerint kibeszél annál jobban, mint hogy:

- Mi van Katikával?

- Á, köszi, megvagyunk, megy neki a munka, stb.

- És a fiúk?

- Nincs most senki komoly, még fiatal,éli az életét.


Én anyukaként így rendezném le. A lányom az, aki mellett ki kell állni. Más kérdés, hogy otthon elmondanám neked a véleményem, pl. pasizz vagy valami, de nem ilyen szavakkal.

2016. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Kérdező szerint is nekem van igazam! Na? :-P "


Aki a döntésképességéről híres? :) Eleve feltett egy kérdést, majd kijelente,d hogy biztos benne

2016. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szép is lenne, ha ezen állna vagy bukna, hogy ki a loser. Akinek az anyja ilyet mond, az a loser, nem a gyereke.
2016. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen jók is a családtagok, akiktől nem várná az ilyet senki, de mégis jön. Én is szeretem anyukámat.
2016. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vannak szülők akik elég gonoszak tudnak lenni. Még ha ezt is gondolják, akkor sem mond normális ember ilyet a gyerekének.


Emellett viszont szerintem azért egy bizonyos kor után már valami gebasz van, ha az ember nem talál magának társat. Annak nyomós oka van. Amin érdemes elgondolkodni. Persze ha te a szingli életmódot választottad tudatosan, az megint más.

Ha viszont régóta próbálkozik valaki, szeretne, de mégsem volt 1 komolyabb kapcsolata sem, már 28-30 év körül jár, akkor érdemes magába nézni mi az amit elront, mert ott már benne van a hiba.

2016. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!