Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél is jelen van a forever alone lúzer jelenség?

Figyelt kérdés
Csak a férfiakra mondják ezt vagy a nőknél is jelen van ez a fajta mondás?
2016. máj. 9. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
még a legrondább nőt is fúrják szerintem ilyen nincs
2016. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztos van:)
2016. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ők a macskás nénik. :D
2016. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van, én ismerek is olyat aki örökre egyedül fog maradni, a volt barátnőm. Annyira buta, manipulatív és irányítani akaró. A pénzt nem becsüli, bizonytalan, céltalan. A lehető legrosszabb természet ami csak létezik.
2016. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősom. Jó csaj csak kicsit nehéz a természete, általàban együtt röhögünk rajta hogy milyen bèna('k vagyunk)
2016. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A szűz férfiak sem forever alone-k és lúzerek, akkor sem, ha sokáig szüzek. Aki meg forever alonez másokat az egy beképzelt, felszíne, pénzéhes büdös k.u.r.v.a. vagy egy nőknél sikeres, egoista, nagy képű, barom állat.
2016. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak beképzelt, rossz indulatú, kárörvendő emberek lúzereznek más embereket. Szóval véleményem szerint nem a szüzesség a baj, hanem amikor valaki másokat csúfol, aláz a sikertelensége miatt.
2016. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ismerek tobb ilyen lanyt. Az egyiknek olyn mentalis betegsege van a masik pedig baratnom volt de annyira egy buta es undorito szemelyisege van hogy a vegen mar nem birtam es nem hagyhattam a megjegyzeseit es megszakitottam vele a kapcsolatot. Azota is egyedul posztolgat a facebookon mert meg a baratnoit is elmarta maga mellol. Rossz lehet neki tok egyedul de nem tudom sajnalni azok utan amiket tett. Maganak csinalta
2016. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy szokták-e mondani, de ismerek olyat akire ráillik. Tény hogy nem szép dolog ilyet mondani, de van az a kategória, amit egyszerűen nem lehet máshogy leírni. Ennek a lánynak pl teljesen vállalható (lenne) a külseje, de 35 évesen is úgy öltözik mint egy gyerek, semmi nőiesség nincs benne, van egy bölcsész diplomája de ahelyett hogy pl diplomáciai területen szerzett volna tolmács vagy hasonló állást tovább járt ilyen-olyan egyetemekre, kb az anyja tartja el, állandó munkahelye nem volt, 2 hónapnál hosszabb kapcsolata nem volt (amit én meg is tudok érteni), van vagy 1000 ismerőse de komoly barátságokat nem ápol, szétszórt, figyelmetlen, szülőnek is teljes mértékben alkalmatlan lenne.
2016. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak, de távolról sem olyan arányban, mint a férfiak között.

A férfiak nem cuki kis lények, akiket megsajnálnak és befogadnak, épp ellenkezőleg, egy elesett vagy elesettnek látszó férfi szánalom helyett csak undort vált ki és több méterről elkerülik, ellenben egy elesett nőt mindenki istápolni akar, épp ezért van az, hogy még a zakkant bulák meg 200 kilós disznószörnyek számára is van esély, hisz a szerencsétlenségüket megszánja előbb utúbb egy férfi és mellettük lesz, ellenben egy olyan férfi, aki nem sugároz erőt az nem is ember a nők szemében, hanem csak egy tereptárgy, amit ki kell kerülni vagy le kell gázolni.

Egy nőnek szó szerint elmebetegnek és/vagy gyomorforgatóan rondának kell lennie, hogy egyik férfinak se kelljenek és minekutána a nők csak egy nagyon kis százaléka ennyire végtelenül taszító, így a többségük, ha nem is egy álomkapcsolatot, de némi társaságot azért talál. Szerinted miért van az, hogy csak ötből egy férfinek születik utódja tudja, míg a nők közül csupán ötből egynek nem? A gyenge vagy annak látszó férfit kikerülik, míg egy ugyanilyen nőt nem. Ennyi.

*drops mic*

2016. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!