Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha 24 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 24 évesen nem volt még párkapcsolatom akkor már soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Belátom hogy tök ciki a helyzetem. Még csak szexig sem jutottam fiúkkal. Eddig csak annyit értem el fiúknál hogy egy párszor randiztunk, és ennyi. Mindig azzal ráztak le hogy túl jó vagyok hozzájuk. De tudom hogy ez kamu duma.
2016. ápr. 25. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy sablon lerázó szöveg azoknak a csajoknak akik full zizik, és még megdugni se lenne jó őket, és ezzel az ártatlan szöveggel megszabadulnak tőle, valami nagy gáz lehet veled az biztos.
2016. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki a helyzeted!

Ha szeretnél kapcsolatot akkor próbálj ismerkedni,ha nem megy személyesen akkor használd a netet és szerezz tapasztalatokat.Hamar bele lehet jönni és ha szerencséd van nem kell sokat várnod egy hozzád illő pasira,csak ne feküdj le senkivel,mert megbánod ha megteszed.

A szerelem legyen a lényeg és ne a szex,a szex csak a szerelemből következzen.:)

2016. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne velem gáz? Talán más akinek kapcsolata van, azok tökéletesek? Veled biztos nincs semmi baj, hiszen egész nap itt írogatsz.
2016. ápr. 25. 18:32
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát jó, de hát hogy lehetne úgy szex, amikor otthagynak 2 hét randizás után? Ilyen hamar azért senkivel nem feküdnék le.
2016. ápr. 25. 18:33
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Pöttyet sértődékenynek tűnsz. Lehet, hogy ez a baj? Én biztos nem mondanám azt, hogy túl jó vagy hozzám.
2016. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nah akkor most a nagy nyilvánosság előtt én is randira hívlak, ha te is budapesti vagy. (Feltételezem te se fogsz élni a lehetőséggel, ahogy eddig még senki se.)
2016. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Eddig hányan hagytak ott?


Milyen korú pasikkal randiztál?

2016. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Egy nőnek csak akkor nincs párkapcsolata, ha nem is akar igazán. Ez tény.


Te nem ráztál még le senkit?

2016. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De lesz, amint egy kicsit kevésbé leszel válogatós.
2016. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Őszintén! Ha valaki rád írna privátban, adnál lehetőséget az ismerkedésre?
2016. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!