Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha 24 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 24 évesen nem volt még párkapcsolatom akkor már soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Belátom hogy tök ciki a helyzetem. Még csak szexig sem jutottam fiúkkal. Eddig csak annyit értem el fiúknál hogy egy párszor randiztunk, és ennyi. Mindig azzal ráztak le hogy túl jó vagyok hozzájuk. De tudom hogy ez kamu duma.
2016. ápr. 25. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, olyan negatív a hozzáállásod, mint egy kiélt vén öregasszonynak!

De komolyan!

Mi az, hogy ha eddig nem sikerült, akkor soha sem fog??

Te se vagy komplett agyilag az is bizti, ilyen felfogással az tuti!


24 évesen iszonyat fiatal vagy, az életed most kezdődik. Legyen már egy kicsit pozitívabb hozzáállásod a dolgokhoz!

2016. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
trollocska moderátorocska vagy! :ppp
2016. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt ki tudná megmondani szerinted? Nem lát senki a jövőbe, de ha ismerkedési szándékkal írtad ki a kérdést, akkor én benne lennék. Megismernélek kicsit jobban, hogy kiderüljön mi a gond, ha van egyáltalán. :D
2016. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha azzal ráztak le, hogy túl jó vagy hozzájuk, akkor ezt veheted KOMOLY DICSÉRETNEK is!


Ezzel azt árulhatták el magukról, hogy bűntudat ébredt bennük valamiért veled kapcsolatban. Szenvedhettek a kisebbrendűségi érzéstől. Ezért jobbnak látták, ha őszintén megmondják, mit gondolnak.


Valószínűnek tartom a fent vázolt gondolatmeneteimet.

2016. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6-os hozzászóló te egy akkora f%sz vagy, biztos azt hiszed mekkora nagy élet igazságot mondtál, te 8-as neked vagy többeknek itt az a mániája hogy rá irkál a szingli lányokra és ha nem akarnak pont itt ezen a gyökér oldalon ismerkedni levonod a negatív következtetéseket.

Amúgy kérdező abszolút a hozzá állásoddal van baj... vannak akik 30-évesen is szüzek, mások meg 25 fölött kezdenek párkapcsolatot először, abszolút emberfüggő, de ha te lemondtál már róla akkor nem is lesz. Egy másik hozzászólóhoz kapcsolódva meg... az is baromság hogy ne legyen válogatós... mindenkinek mások az igényei. Igényekkel mindig nehezebb párt találni, de nem lehetetlen, úgyhogy ne ennek függvényében ítélkezz.

Hozzá álláson meg hibákon lehet változtatni de a jellemen alapvetően nem, és nem is kell. Te is olyan vagy kérdező amilyen, talán nem a mai kor ideája, vagy az aki a többségnek be jön, evvel akkor együtt kell tudni élni, meg kell találni aki olyannak szeret amilyen vagy.

2016. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Két hét után nem fekszel le senkivel? Ember 24 éves vagy! Ez csak szex! 2016 van! A szex két emlősállat párosodása, ami amúgy nagyon kellemes, mit kell belőle akkora ügyet csinálni, mintha nem is tudom mi lenne? Mi vagy te, Csipkerózsika? Nem azt mondom, hogy ugorj ágyba minden nyomorékkal, de komolyan, aki így áll hozzá, huszonévesen(!!!!) (bakker még manapság is, mások ennyi idősen már házasok, vagy várják az első gyereküket és mégcsak nem is korai már a dolog) az mit gondol? Miért annyira jó elnyomni a vágyaidat és erénynek érezni azt, hogy te NEM csinálod úúúúúúristen, hát hogy is gondolhatja bárki, hogy te szétteszed a lábad?
2016. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó hozzászóló..... te szánni való vagy. A kérdező nagyon jól teszi hogy két hét alatt nem fekszik le senkivel, én két hónap alatt sem tenném. Az emberek mások, és személy szerint ugyan úgy megvetem a magad fajtákat amennyire te negatívan produkáltad most itt magad, de legalább én nem hangoztatom, és nem ítélkezem, ennyi a minimum tolerancia... Most viszont el olvasva a bejegyzésed teljes szívemből kívánom hogy össze szedj valami nemi betegséget amitől egy két év leforgása alatt a temetőben végzed.
2016. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!