Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri küzdeni azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni azért, hogy legyen végre párkapcsolatom? Azokat kérdezném akiknek már volt.22F

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok egy nagy eresztés, sem külsőleg, sem belsőleg. Nem vagyok jóképű férfi, sem kimondottan izmos, igaz legalább magas (190 cm). Belsőleg kissé introvertált, hallgatag, halk szavú, bizonytalan, szégyellős, önbizalomhiányos vagyok, inkább a háttérben maradok, könnyen zavarba lehet hozni és én nem vagyok a visszavágás mestere, sem pedig humoros.


Az évek alatt felfejlődtem egy olyan szintre, ami már lehetővé teszi a normális életvitelt és nem tűnik ki egyből az emberek közül. Az edzésnek hála 20 kg-ot szedtem fel úgy, hogy nem zsírosodtam el, divatos frizurát vágattam, kezeltettem a pattanásaimat, kialakítottam egy öltözködési stílust. Megtanultam valamilyen szinten kiállni magamért és az igazamért, eljárok társaságba, lettek barátaim, több ember felé nyitottam, bőbeszédűbb lettem a korábbiaknál és több olyan helyzetet képes vagyok kezelni, amik eddig nem mentek a félénkségem miatt.


Ezek után hogyan tovább? A tapasztalataim alapján a lányok számára így is egy hatalmas NEM vagyok párkapcsolati szempontból, akármennyit fejlődtem korábbi önmagamhoz képest, hisz most mondhatjuk kb. felértem egy átlag fiú szintjére. Megéri tovább haladni, izmosodni, még jobban kinézni, belsőleg férfiasabbá és magabiztosabbá válni annak érdekében, hogy úgy már lehetőségem nyílni párkapcsolatot kialakítani egy számomra is megfelelő lánnyal?


2016. máj. 30. 14:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*tűnök

*nyílna


És még annyit, hogy a jelenlegi helyzettel már nagyjából elégedett vagyok, szóval a további fejlődés mozgatórugója egyértelműen a barátnőszerzés lenne.

2016. máj. 30. 14:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt saját magadnak kell eldönteni annak függvényében, hogy mennyire szeretnél párkapcsolatot.
2016. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amit tudnod kell: a külső megfog, a belső megtart. Ha bármelyik is kevés, nem lesz ég jó.
2016. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

ha küzdeni kell egy kapcsolatért az már régen rossz.


Én azt mondom felesleges erőltetni, meg görcsösen keresgélni. Kicsit túl van misztifikálva ez a párkapcsolat téma.

2016. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2: Igazából fogalmam sincs milyen lehet...ezért kérdeztem tapasztalatokat.
2016. máj. 30. 14:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Én inkább azt kérdezném meg, hogy jobban érzed magad így? Tetszik a változás, amit magadon tapasztalsz?

Őszintén, ne a csajok miatt akarj változni, hanem azért, hogy jól érezd magad a bőrödben, legyen életed, barátaid...stb. Ha minden csak azért csinálsz, hogy nőt kaphass, az elég szánalmas, és nem fog összejönni, vagy legalábbis nem lesz tartós a siker.

2016. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Kb ilyen szintűre hozd fel magad,és akkor bárkit megkaphatsz :)

Amúgy én egyetértek a 6-ossal,ne az legyen a motivációd, hogy minden áron tetszeni akarsz a nőknek, hanem hogy érezd jól magad..és ha te elégedett vagy a külsőddel,akkor ne változtass rajta.. inkább a belsődön,légy barátságos,nyitott,laza,hogy legyen kedvük odamenni hozzád(ha hideg a természeted,akkor nézhetsz ki akármilyen jó,nem fognak szeretni..az csak a mesékben van). Ha nem görcsölsz ezen a témán,hanem élvezed az életet,akkor én biztos vagyok benne,hogy lesz nőd előbb utóbb :)

2016. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván megéri küzdened azért, hogy fejlődj. Nagyjából megértem amiket mondasz, és nekem is hasonló gondjaim vannak az ismerkedéssel.


Rendkívül mocskos dolognak tartom azt ami az ismerkedésben történik és hogy ennyire leértékelnek emberi életeket. Tudnék példákat mesélni. Inkább azt javaslom, keress valami értékes nőt, aki nem úgy méri az embereket, hogy csúnya/átlagos/szép.


Egyébként nem hinném, hogy csúnya lennél. Sok nő tart csúnyának teljesen jóképű srácokat, amiken csak csodálkozni tudok. Nem tudom mi vezérli ezeket a nőket, de olyan önbizalomhiányt okoznak ezzel embereknek, hogy az döbbenetes. Persze senkinek sem kell olyannal együtt lennie, akivel nem akar. De ahogy kezelik vagy gúnyolják a férfiakat, csak mert léteznek vagy mert közeledni próbálnak, az időnként már túlzás.


Férfiként szerintem az komoly gond a számunkra, hogy nem kapunk elég pozitív ingert. A nők sokkal nagyobb arányú pozitív megerősítést és dicséretet kapnak, hogy szépek, értékesek, csinosak, gyönyörőek, nőiesek. Egy férfi ilyet nem kap vagy ha igen, nagyon keveset. Persze lehet mondogatni, hogy egy férfinek ezekre nincs szüksége, de a férfiak is érző lények és nem élettelen robotok. A nők folyamatosan tápolva vannak, a férfiak meg kb sorvasztva "bók" ügyileg.


Szóval lehet hogy jó lenne neked egy olyan közeg, aki tiszteletben tart, még ha kritizál is vagy épp segít a tovább fejlődésben.

2016. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem jó így ahogy most kinézek, amilyen vagyok.

Csak nem ártana már egy barátnő, ahhoz meg úgy tűnik kevés ez.

2016. máj. 30. 15:18
 10/13 A kérdező kommentje:
#8: Nagyjából egyetértek veled, csak annyi kiegészítést tennék, hogy ez oda-vissza működik, a helyes fiúk talán még jobban lenézik, kinevetik és megalázzák a nem kimondottan szép lányokat (átlagosakat is). Legalábbis én ezt tapasztaltam mindenhol eddig.
2016. máj. 30. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!