Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri küzdeni azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni azért, hogy legyen végre párkapcsolatom? Azokat kérdezném akiknek már volt.22F

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok egy nagy eresztés, sem külsőleg, sem belsőleg. Nem vagyok jóképű férfi, sem kimondottan izmos, igaz legalább magas (190 cm). Belsőleg kissé introvertált, hallgatag, halk szavú, bizonytalan, szégyellős, önbizalomhiányos vagyok, inkább a háttérben maradok, könnyen zavarba lehet hozni és én nem vagyok a visszavágás mestere, sem pedig humoros.


Az évek alatt felfejlődtem egy olyan szintre, ami már lehetővé teszi a normális életvitelt és nem tűnik ki egyből az emberek közül. Az edzésnek hála 20 kg-ot szedtem fel úgy, hogy nem zsírosodtam el, divatos frizurát vágattam, kezeltettem a pattanásaimat, kialakítottam egy öltözködési stílust. Megtanultam valamilyen szinten kiállni magamért és az igazamért, eljárok társaságba, lettek barátaim, több ember felé nyitottam, bőbeszédűbb lettem a korábbiaknál és több olyan helyzetet képes vagyok kezelni, amik eddig nem mentek a félénkségem miatt.


Ezek után hogyan tovább? A tapasztalataim alapján a lányok számára így is egy hatalmas NEM vagyok párkapcsolati szempontból, akármennyit fejlődtem korábbi önmagamhoz képest, hisz most mondhatjuk kb. felértem egy átlag fiú szintjére. Megéri tovább haladni, izmosodni, még jobban kinézni, belsőleg férfiasabbá és magabiztosabbá válni annak érdekében, hogy úgy már lehetőségem nyílni párkapcsolatot kialakítani egy számomra is megfelelő lánnyal?


2016. máj. 30. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Jó dolog, hogy fejlődsz, de komolyan azt hiszed, hogy az izmokon múlik az egész? Sem a férfiasság, sem a magabiztosság nem ezen múlik, hanem belső kisugárzás kérdése. Ha nincs barátnőd, nem az izmaid hibája, nézz csak szét, vannak abszolút nem izmos fiúk is barátnővel. Az önbizalmadon és a saját magaddal való kapcsolatodon kellene csiszolnod első sorban, és nem csak a lányokért, hanem magadért. Hiszen egy magabiztos, elégedett ember könnyebben talál munkát, épít ki emberi kapcsolatokat stb.
2016. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ami nagyon fontos, hogy mindent magadért csinálj és ne azért, hogy másoknak megfelelj.

Meglásd, ha egyensúlyban vagy önmagaddal, sokkal de sokkal könnyebb lesz párt találnod.

Nem a külsőd miatt fog valaki beléd szeretni.

2016. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#Hetes


Ne általánosíts,nem mindenkinek jön be az ilyen izompacsirta. Nekem sem például.

2016. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!