Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nincs párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs párkapcsolatom? L/25

Figyelt kérdés
Csinos, ápolt, viszont átlagos kinézetű lány vagyok. Nehezen találok párkapcsolatot magamnak. Félénk, visszahúzódó, csendes ember vagyok. Próbálkoztam az interneten, de soha nem találtam egy értelmes beszélgetőpartnert sem, nem éreztem azt hogy szeretnék az ott lévő emberekkel beszélgetni. Nemrég is egy fiú normálisnak tűnt, de kiderült hogy nem az, mert kiderült hogy számára a haverok és a buli a legfontosabb, ez pedig tőlem távol áll, és még intelligens sem volt. Nem tudom mit csinálhatnék. L/25
2016. ápr. 25. 15:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólások. Amúgy voltak rövidebb kapcsoltaim fiúkkal, de hosszabbat sosem sikerült kialakítanom. Meg miért lennék ronda? Vannak tőlem csúnyább emberek is akiknek párkapcsolatuk van. De amúgy ez nem a felnőtt párkapcsolatok kategória? Mert itt vagy csak idióták válaszolnak vagy trollok.
2016. ápr. 25. 15:46
 2/13 anonim ***** válasza:

Hagyjuk azt, hogy most milyen is vagy. Szerintem ma nem ettől függ a dolog. (nagy mértékben)

Tegyük fel hogy mész az utcán, sétálsz megfogalmazódott célod felé. Ma már a férfiak 85%-a biztosan nem fog leszólítani senkit sem ilyen helyzetben ha tetszik nekik az illető, ha nem. Ilyenre szerintem ne is várj.

Ha tényleg visszahúzódó típus vagy, akkor muszáj lesz a neten keresgélned, hogy kibontakozzon köztetek egy kisebb kapcsolat. De ne add fel pár hét után. De akkor se add fel, ha nem ír rád senki. Én tudom, hogy nagyon csábító a gondolat, hogy majd valaki rád ír magától, vagy leszólítanak az utcán csak úgy...de lássuk be, ez csak egy bizonyos rétegre igaz. És nem arra a rétegre gondolok, akik a legszebbek, hanem akin látszik hogy nyitott. Aki kicsit csendes, visszahúzódó, az pont nem ezt tükrözi, még ha nem is így van a valóságban.

Ajánlanám azt is, hogy valami nyitottabb ismerősödet kérd meg hogy mutasson be valakinek. Annyi a lehetőség, majd pont egy lány nem fog találni magának pasit. Szóval csak hajrá.

2016. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokszor van úgy hogy a pasik megbámulnak, szemeznek velem, de nem szólítanak le. Internetes társkeresőkön pedig eddig csak züllött emberekkel találkoztam.
2016. ápr. 25. 16:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy nem fognak leszólítani az utcán, erre szerintem ne is számíts akárhogy is nézel ki, vagy fogsz kinézni. Legalábbis magamból indulok ki
2016. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy rossz tapasztalat alapján még ne add fel az internetes társkeresést szerintem. Bár nem tudom, hogy ott te mennyire tudsz megnyílni. Azért egy beszélgetéshez két ember kell, és sok lány csinálja, hogy hiába ír az ember egy fél novellát, ha csak annyi választ kap, hogy "aha" vagy "értem". Ha gondolod, szívesen levelezek veled.
2016. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"Félénk, visszahúzódó, csendes ember vagyok." Magadnak megválaszoltad.
2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudod mi lehet a gond? Elég pökhendinek tűnsz meg okoskának, szerinted miért csak rövidebbek jöttek össze? És mutass képet, majd itt eldöntik,hogy ronda vagy-e, az hogy te magadat milyennek látod magad az itt nem mérvadó.
2016. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ilyet kérdezni itt a trollok földjén :p biztos ment a sok privát. nem-e trollkodni tetszik? csinos* mégis átlagos,ápolt ,intelektüel , meghívhatlak egy hajókázásra? 😏
2016. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az ilyen nők elől már menekülök, mint amilyen te vagy.

Nem szórakoztató velük beszélni, nem értik a poénkodást, nincs szexuális érreklődésük, nem éppen beszédesek... Nekem iszonyat unalmasnak és bénának tűnnek.

Ha nem érzem azt, hogy egy nő érdekes, okos, és tudna értékelni, akkor számomra semmit sem jelent. A félénkség pedig rátesz az egészre egy lapáttal, mivel én elég nyitott, közvetlen és nyers vagyok. Nem okoz gondot semmilyen téma,és az ártatlan kis félénk szürke egereket kergetni már nem okoz örömet. Nem kínlódok már senkivel. Aki bizalmatlan, az így járt.

Sorry.

2016. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nahát! Micsoda véletlen, nekem sincs párkapcsolatom, igaz vagy 4 éve a kisujjamat sem mozdítottam meg érte. :) Most is volt egy érzésem,hogy rád kellene írnom privátban, ismerkedni, de aztán rádöbbentem,hogy felesleges, nem lenne belőle semmi.
2016. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!