Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor és hogyan jutott oda az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan jutott oda az emberiség, hogy a gyereket vállaló nőket lenézik, amiért ők eltartottak?

Figyelt kérdés

Szerintem természetes, hogy egy nő terhesen nem tud dolgozni, sem a gyereke 2-3 éves koráig. A gyes és a gyed kb.semmire nem elég, nemhogy 2 ember (nő+gyerek) eltartására. Miért lett "baj", hogy ez idő alatt a férfinak kell eltartania a családját?

L21



2016. máj. 27. 15:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Az antifeminista propagandának köszönhetően még mindig az önálló nőket nézik le, főleg a férfiak.

Az úgymond eltartott nőket inkább azok a (szintén) nők becsülik le, akik nem értik, hogy lehet egy egész életet a konyhában eltölteni.

2016. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztaltam, amit a #9. írt. Hogy lenézik azt a nőt, aki otthon marad gyerekkel. Nem tesznek különbséget aközött aki 9 hónapig + a szülés után 2-3 évig marad otthon és aközött aki 10-20 évig. Nem dolgozik, eltartarja magát = haszontalan, nem teljes értékű, nem önálló fél a kapcsolatban/házasságban.
2016. máj. 27. 17:56
 13/24 A kérdező kommentje:
#10 pl. 3 éven át nem lósz@rt se csinálnék, hanem nevelném a gyerekem. Pont abban a korban nem pótolható az anya, szerintem.
2016. máj. 27. 18:01
 14/24 anonim ***** válasza:
Én szívesen eltartanék valakit, csak legyen valaki :/
2016. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2016. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Meg az is szomorú, hogy egyáltalán eltartásnak minősül, hogy egy nő a babájával FOGLALKOZIK otthon.
2016. máj. 27. 18:47
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hol tapasztaltad, hogy az emberek nem tesznek különbséget. Én max. azért nem maradnék otthon 3 évig, mert a megélhetés is fontos, és ha teszem azt, a párom fizetése kevés lenne, hogy mindhárom évet otthon legyek a gyerekkel, igenis visszamennék hamarabb dolgozni, mert a gyerek nem csak móka és kacagás, hanem bizony anyagi ráfordítás is, amit nem adnak puszira.
2016. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha a Profession kalkulátora igaz, akkor 2 év után csak a GYES van, ami lófütty... Tehát akiknek a megélhetés szempontjából mindkét szülő jövedelme fontos, az nem biztos, hogy kihasználja a 3 évet.
2016. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%

Azóta van ez amióta a férfi fizetése nem elég a család eltartására, és a feleségnek is dolgozni kell hogy a kéró, kaja, pia, rezsi, auto, ki legyen fizetve.

Régen a férfi fizetése simán fedezett mindent.

2016. máj. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség, egy férfi fizetése sosem volt elegendő az egész családnak, csak meg sem fordult a fejükben panaszkodni, mert a nő nem mehetett dolgozni.
2016. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!