Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukilányka 0.0 kérdése:

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki 20 éves és fél évig prostituált volt?

Figyelt kérdés

Nagyon ambiciózus lány vagyok, szeretnék diplomát szerezni, viszont sajnos szegény családba születtem, így a szüleim nem tudják fizetni a tanulmányaimat, így döntöttem a prostitúció mellett. Németországban dolgoztam prostiként fél évet, igen sok pénzt kerestem, amit gondosan félreraktam, ebből fogom fenntartani magam az egyetemi évek alatt. Egyébként szerettem a munkám, előtte is sokat szexeltem, viszont kint németben szinte mindent kipróbáltam, ami a szexben tabu lehet. Nem lettem kiégett, csak egy szerető társra lenne szükségem. :)


20/L



2016. máj. 26. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Bocsi , igazad van , kihagytam egy "j"-t. Amugy nem akartalak bírálni egyáltalán , és kioktatni hogy hogyan "dolgozz" csak saját gondolatmenet az alapján amit a témáról tudok , de lehet h nem is fedi a valóságot...Amúgy ha mást is írnál magadról nem csak ezt a dolgot akkor kicsit könnyebb lenne válaszolni ,hogy "kezdenék" e veled :)
2016. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:

esélytelen...

az általam elképzeld női ideálba ez nem fér bele...


23F

2016. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb prosti elég sötét. + Sokat elmond egy nő jelleméről, ha prostinak ment. Szóval nem.
2016. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
A személyiségedtől függ, igaz, az,hogy prosti voltál, attól nem vagyok elragadtatva. Látszik, nem szeretsz küzdeni az életben, a könnyebb utat választod, biztos lett volna más lehetőség is a prostitúción kívül, csak ott ugye dolgozni kellett volna.
2016. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, egy szűrésre elmehetnél azért, ha ott nem találnak benned semmit, akkor nem gond.
2016. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
Hát az h mennyire könnyű azt majd megtudnád... am tényleg csak a személyiségeden múlik az egész , am tuti sok szeretetre lenne szükséged meg törődésre bár biztos megtanultad ezt nem kimutatni ,de kívánom h legyen valaki aki előtt majd megtudsz nyílni ;)
2016. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
#57=#58=#61=#66=#67
2016. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék ilyen lánnyal, de ha élvezted is, nem ítéllek el. A mai 20 éves csajok többsége egyébként is "prosti", csak ők ingyen csinálják, ingyen dugatják meg magukat 10+ emberrel, vagypedig pénzes pasival akarják felszedetni magukat, ami ugyanúgy prostitúció, csak nem annyira nyíltan, és még sokszor maguknak sem ismerik el, hogy valójában azok.
2016. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Élvezni a napi 10+ hasonlíts már össze az öszvisz 10+-al. Csak a pénzért csinálja minden lány és se el nem ítélem őket se nem irigylem, ezt nem lehet élvezni , erre rájön az ember ha belegondol
2016. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
Ő maga írta, hogy szerette a munkáját
2016. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!